Yarbay
10 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 260 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, USB'den izlediğim bazı filmlerin altyazılarında problem yaşamaktayım. Türkçe karakterler bozuk görünüyor. MacOS kullanıcısı olduğum için notepad uygulaması yok internetten indirdiğim sublime text programıyla altyazı dosyasının kodunu değiştiriyorum ama sorun çözülmüyor. ne yapmam gerek?
Asus'un geçen aylarda duyurduğu ve tanıttığı bu monitör gözüme çarptı. Tamamen konsollara özel hazırlanmış diyorlar. Acaba satışa ne zaman çıkar?
https://www.techradar.com/news/asus-latest-gaming-monitor-is-made-for-console-players
Merhaba,

LG 27UK850-W 4K HDR Monitörünü almak istiyorum. Amazonda çok fazla iyi yorum var. PS4 Pro ve Macbook bağlantısı için sizce nasıl olur?
Merhaba arkadaşlar amazondan pc oyunu almak istiyorum, amerikadan alınan oyunlar dvd region free mi oluyor? Yoksa dvd filmler gibi bölge kodu oluyor mu?
Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar Iron Man3 filmini sltın almak istiyorum fakat kafama takılan birşey var satın aldıktan sonra fimi media player'a aktarıp tvden seyredebilirmiyim?
Merhaba arkadaşlar bugün gitti gidiyorda öyle bir olay yaşadım ve çok sinirliyim The Last Of Us oyununu gittigidiyorda yaklaşık 4-5 gün önce sattım ve alan arkadaş oyuna 3 gün onay vermedi ve tam otomatik onay zamanında online kod kullanılmıştır diye iade geçti kesinlikle yalan 81 tane işlem yaptım bu zamana kadar hepsinde %100 olumlu oy aldım kendisi sadece 1 tane işlem yapmış ve telefonda yalanlar söylüyor oyunu kendisi oynamadığını ablası oynamış güya ablası ortada yok aklı sıra 3-4 gün içinde oynayıp iade yapıp oyunu bedavaya bitirmiş olmaktır iade kesinlike kabul etmiyorum gitti gidiyora yazdım ama daha dönüş olmadı
Bir sorum olcaktı acaba yurtdışından gelen yabancı bir kişinin ülkemize gelirken vize alması gereklimi?
Merhaba arkadaşlar Crysis 2 fiyatı:40tl kişi başı 20tl oluyor kredi kartı mevcut ilgilenen olursa mesaj atabilir
Merhaba arkadaşlar,gece film izlemek için üst düzey kulaklık arıyorum aslında aklımda olan kulaklık Sony MDR-DS6500 DTS desteklemesi kulaklığı çekici kılıyor fakat bi türlü ülkemizde satışta bulamadım..SENNHEISER RS 180 ve RS 170 sizce nasıl? teşekkürler
Merhaba arkadaşlar oyunu satın aldım isteyen arkadaşla paylaşabilirim
İsteyen kişiye banka bilgilerimi verebilirim
Fiyat:8tl

Hakkında
Forum İmzası:
Apple iPhone 11 Pro, Macbook Pro, AirPods Pro, Apple Watch 4, PS5
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
apple
Oyun Platformu
PS4 PRO
TV
Samsung
Notebook
Apple
PSN ID
PSN ID
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.512
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 55.375 (Bu ay: 394)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 738 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.