E

Çavuş
03 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşalar iyi günler. öğretmenim canlı derslerde zoom kullanıyoruz. yalnız 2 haftadır bir problemim var ne yaptıysam çözemedim. zoom kalemi ekrana yazı yazmıyor. daha önce çalışıyordu.antivürüs uygulamasını iptal ettim. ekran kartı driverlarını güncelledim. ama yine de çözülmedi. sorun ne olabilir ?

İyi günler arkadaşlar. Bugün 360 s j tag Li aldım . Ancak cihazı açtığım gibi fan yüksek sesli çalışıyor. Hepsi mi böyle
arkadaşlar bu hafta sonuna kadar televizyon almam gerekiyor.evdeki bütün tv ler bozuldu. 55inc 4k max 3600 3700 bütçem var. ancak kafamı kurcalayan tam bir modele karar kılmışken kararımın değişmesi. sebebi ise teknosadaki tv uzmanları.

öncelikle tv bakmaya sadece teknosalara gittim farklı yerlerde farklı şehirlerde. hepsi farklı bir şey söyledi.
ilk gittiğim teknosadaki tv uzmanı samsungunn artık iyi tv yapamadığını alacaksan lg al demesi.philipsin hiç bir işe yaramadığı Vestel in bile ondan daha iyi olduğu karşılaştırma(55ku7000/55uh650)
daha sonraki farklı bir teknosada samsung un lg den daha iyi olması philipsten uzak durulması gerektiği
daha başka bir yerde samsung 55mu7000 yeni çıktığı ve çok çok iyi olması.en son ise dün 55mu7000 almaya gittiğimde bu ürünün çöp olduğu alacaksan 55mu7400 aşağısının alınmaması aynı zamanda lg 55uj630 ve 55uj651 de çöp olması onların yerine philips alınması .
sonuç: tam bir kafa karışıklığı. 55mu7000 ile 7400 arasında dağlar kadar fark var mıdır?? ayrıca lg 55uj651 ya da 55uj 630 alınabilir mii?
şimdiden teşekkürler.
Iyi gunler arkadaslar.2014 a3 8v dizel otomatik aracimin farlar ve sisler helejon yani eski tip sari. En azindan gunduz farlarini ve sislerin ampullerini led le degistirsem sorun olur mu.yani ariza lambasi ya da kisa devre gibi.onceki aracim astra h di. O sorun yapiyodu ledleri
arkadaşlar 40000 km de 2015 a3 1.6 dizel otomatik atractiıon aracımı yeni alldım. bu markaya yabancı olduğum için bazı sorularım var:
1-araç yaza bakıma girecek . 3. bakım olacak. periyodik bakım ücretleri ne kadardır?
2.kapı içlerinde kırmızı kedi gözü küçük lambalar var. bunlardan biri düşmüş. internette baya bi aaradım fakat bulamadım. nereden bulabiliriz.
3-aracın yakıt değerleri nasıl. benim daha yeni olduğu için merak ediyorum.
4.bagajda sağ tarafta kapaklı bir bölme var .o ne işe yarar .benimkinin içi boş.
5. yangın tüpüün nereye koyabilir?belli sabit bir yeri var mıdır?

şimdiden teşekkürler
arkadaşlar c5 e hdi otomatik 2012-2013 almayı düşünüyorum. nasıl bir araç .kullanan arkadaşların fikirlerini alabilir miyim?
Arkadaslar 2013 c5 e hdi otomatik almayi dusunuyorum. Su anki aracim astra h 2011 dizel otomatik. Bu ay icinde nasipse alcam.ancak etrafimda hic c5 kullanicisi yok.
Bu aracin sorunlari nelerdir.
arkadaşlar 47lm660s tv var. eskşden sorun ytoktu. yeni eve taşınınca apartmanın merkezi sitemine bağladık sorunlar oluşmaya başladı.şu an enbüyük sorun türksatta ki kanallar çıkmıyor. sadece digitürk tek işifresiz (360 ,trthd...) kanalları var. türksat 11747 kanal aramayı yazdığımda sinyal yok. araama yapıyorum sadece digitürk ün kanalları var(bende digitürk yok) . uyducu getirdim kaçdefa sinyalin normal geldiğiini tv de sorun olduğunu söyledi. ne yapmalıyım.?
arkadaşlar max 550 tl olan arabada da navigasyon olarak kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum. ancak navigasyonu internet bağlantısız olarak yapabilen yani gerçek navigasyon cihazı gibib çalışabilen bir tel olsun. araştırdıım sadece asus çıkıyor. sizin tavsiye edbileceğiniz başka cihaz varmı? teşekkürler.
arkadaşlar ben internet bağlantılı uydu kullanmayı düşünüyorum. ancak bu konuda hiç bir fikrim yok.en çok duyulan marka dreambox galiba ondan alacam. ancak bazı sorularım var.
1-bu ürünün klon diye bi şeyleri var onlar ne oluyor. nasıl bir makina almalıyım? 200 tl yi geçmeyecek şekilkde.
2-nasıl çanak anten alınacak kaçlık ve kaç tane_?
3-server i nerden alıyoruz.? ,
4-bir de bunlar için sınırsız inrternet mi gerekli?

ben istanbul bağcılarda oturuyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler:ok:
Hakkında
Meslek: Ogretmen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 96
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.855 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.