Şimdi Ara

C5 hakkinda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2013 c5 e hdi otomatik almayi dusunuyorum. Su anki aracim astra h 2011 dizel otomatik. Bu ay icinde nasipse alcam.ancak etrafimda hic c5 kullanicisi yok.
    Bu aracin sorunlari nelerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan585 -- 24 Nisan 2016; 13:37:08 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercan585 E kullanıcısına yanıt
    Aldınız mı Hocam ?

• Aracimi satiyorum su an. Sattigim gibi alcam. Tek tercihim c5. Ama aklimda sorular var?

• ercan585 E kullanıcısına yanıt
    Ne gibi sorular hocam ?

• 2.el sorunu. Alsam satarken sorun olur mu. 2_3 yil sonra satarken zarar eder miyim. Birde volant sorunundan bahsedilmis.

• Selamlar arkadaslar iki konuda yardım edebilirmisiniz bilgisi olan arkadaslar..

1. Aracın süspansiyon sistemi indirme ve kaldırma sorunsuz çalışıyor, tamamen iniyor ve yola cıkınca 10km den sonra kendiliğinden normal pozisyona geliyor, ancak sorun bundan sonra çünkü bir tümsek veya çukura girince sapıtıp arkası biraz daha kalkıyor sanırım çünkü belirli bir süreden sonra küçük tümseklerde bile araç olduğundan fazla zıplıyor yuıkarı. sonra indiriyorum ve devam ediyorum normal e geliyor tamamen düz yolda gidersem örnek: uzul yolda iken tümsek görmediği için araç hiç zıplama olmuyor ve sanki su yatağı gibi rahat ama dediğim şey şehir içinde çukar yada tümsek görünce başlıyor. bunun nedeni ne olabilir çünkü bursa da ikamet ediyorum ve memurum burda bundan anlayan çıkmadı, servislere güvenmediğim için gitmiyorum. İkinci sorun multimedya ekranım çizgi çizgi şeklinde bazen beyaz ekran bazen yeşil yada mavi çizgili oluyor ama herşey çalışıyor radyo, geri görüş kamerası gibi ancak ses var görüntü yok sadece düz çizgiler, tamiri için bir elektronikçiye gittim 800 900 masrafı var ekranın dediler, neden dedim bulunmuyor çünkü bunun parçaları dediler. birde lastik basınç sensörü arızalandı ön ve arkadan 1 tane okumuyor gösteriyor ama lastiklerin havası tam. bunun beyinden silinme gibi bir durumu olabilirmi? yazılımdan o sensörün pasif edilmesi gibi..
    cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum. saygılar

• Bu arada aracım 2009 model citroen c5 2.0 hdi sx pk 258 binde
  • kimse yokmu yardım edecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.