D

Çavuş
27 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beın CONNECT LG TV Smart TV Uygulama Mevcut DT aboneleri üyeliklerine şu an için bu uygulamada kullanamıyor.DigiTürk müşteri hizmetleri kuanılabilecegini söyledi ama sanırım kullanıcıların şifreleri Digitürk uygulamasına şu an için aktarılması. Bende üçretsiz Beın connect üyelik oluşturdum Uygulama ilgili video yayınlayacak ilk gözlemleri şu an için çok stabil degil bazı sinama ve diziler açılmıyor canlı yayınlarda açılış sırasında takılma ve kanal geçişlerinde takılma var 1/2 saniye açıldıktan sonra yayınlar açıcı HD katitesinde görüntü. Şu an için aktaracaklarım kısaca bu.

YouTube Beın connect LG Smart uygulama videosu
https://www.youtube.com/watch?v=nm-JjKAQQiM&feature=youtu.be

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

GOGLE Transtlate çeviri

Son zamanlarda, çocuklar WD şaşırttı bizi WD Elements Play Live WD için yere düştü kısa göre oyuncu olduğu gibi belirli bir iktidara sınırlı oyuncu oldu multimedya yarım ve sürücü arasında sert.

Apple TV yeni onun ile sunumlar tarafından Apple ardından Live fiyata WD benzer oyuncu ile akarsu sunan içerik ama daha az güçlü ve TV Google dayalı olarak ürettikleri Sony Logitech ve tanıtılması ile, şimdi biliyorum teşekkürler avsforum WD WD oyuncu hat onun için yapılmış çalışma vardır yine, bir kez gelişmeye. Yeni bir yıldız oyuncunun markası var ismi olacak WD Live Hub ve özellikleri yeni gelir yüklendi.

dahili sabit sürücü çıkış HDMI 1.4, ses, harici USB ve diğer ortak çıkışları bu dispopsitivos: iki USB portu üzerinden bağlantı Gigabit Ethernet, WiFi özellikleri, 2.5 "bir Bu sefer biz bulmak tam bir medya oynatıcı ile Dijital Optik, RCA kompozit ve Component RCA. verilmiş azalmış ancak yonga yoktur hakkında bilgi avsforum testler , bir Live chipset artış WD söyleyebiliriz o sorunsuz tür dosyaları vardır oynanan tüm ya da daha iyi.

Dış görünüş canlı WD ilişkin dramatik değişti. içinde Çünkü disk neden sert bir anda, canlı bulmak farklı bir biçim ve WD WD. ancak önceki oyuncular, daha az kalın uzun mu hala bir görünüme sahip küçük bir yer kaplayan ve sağlam, şimdi yola sahip fiziksel bir düğme. Şu anda kesin ölçümler ancak bilinmeyen görüntüleri biz yönlendirici ev sonucuna bir benzeri olan boyutudur. Dikkat edilmesi gereken ayrıntı biri de bir sahip alt fan, hangi gibi oyuncular diğer yüksek olmakta rahatsızlık olarak olduğu gibi büyük bir olmak o olabilir.
Video: AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG, MPEG, VOB, MKV (H.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T ( MPEG-1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, H.264), M2TS, WMV9
Fotoğraf: JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG
Ses: MP3, WAV / PCM / LPCM, WMA / WMA Pro, AAC, FLAC, MKA, AIF / AIFF, OGG, Dolby Digital Plus, DTS
Müzik: PLS, M3U, WPL
Altyazı: SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

hizmetleri zaten Youtube, Flickr, Pandora, Live356 veya Netflix (Live Plus mevcuttur) gibi Live WD ile satışa Blockbuster ve Facebook eklenmesi gerekir.

Şimdi bu cihaz önceki oyuncular, kullanıcı arayüzü üzerinde kaliteli bir sıçrama olmuş bir noktaya geliyor.

Arabirimi, yenilenmiş tamamen olmuştur şimdi özelliklere sahip parlak renkler ve yeni. gelişmeler bu One dahil olan Adobe Flash Liteaygıt, bu arayüzün potansiyel için büyük getiriyor. Bu uygulama dahil bir var AccuWeather.com vb, tahminleri, uydu görüntüleri alanında hava gösterecektir geçerli Bu topluluk kullanıcı tarafından canlı olarak uygulanan WD bakın biz bir şey, mümkün olacaktır biz arayüzü ile gezinirken köşede bir havada ve ekran zamanı.

Sonunda biz oyuncuların bu tip bir yükseklikte dosya tarayıcısı bir. Mevcut görünümleri (liste, thumbnail, önizleme) mod eklemek görüntülemeniz gerekir sinopsis saklanan sahip olan filmler, biz özet tüm yaratma-olmayacak ele sahip olmak için yürümek. Biz teleteks gerekir üzerinde de eklemek "kısayol tuşları" dört dahil etmek olacaktır çok basit nedeniyle arşivlerin tarama uzak geçiş yapmak için TV kontrolünde olanlar bulunan benzer, kontrol.

Dosya çalma, belirli bir video, vb gitmek, altyazı seçenekleri, ses, ekran formatı erişebilirsiniz artık çok daha verimli

önce onlar BestBuy gördüm biz gibi oyuncu çekmek fiyat resmi üzerinde onay eksikliği ürün, o (229 $ görünüyor ki165 €ve 1TB sürümü) hafta geliyor bu olacaktır kullanılabilir. Biz) olabilir NESN-da doğrulamak WDBABZ0010BBK ürün kodudur (.

Biz hala bunu ispat etmek zorunda, ama biz WD, en iyileri arasında bu oyuncu koymak belki tuner karasal-HD en eksiksiz cihaz için kaçırabilir iyi bir iş çıkarmış diyebiliriz, biz toplum yapabilirsiniz görüyoruz gelecekte kullanıcıların ... Tabii ki bu yeni cihaz bunları düzeltmek için henüz çocuklar WD Live WD başarısızlıkları unutturmak olmadığını umuyorum
WDLXTV SON YAZILIMLARDA RTORENT İNDİRME.

Nokia cep telefonu servİs agı dİkkat .

Avea, kampanyalı 3G uyumlu Nokia marka 5800 XpressMusic telefon aldım aynı haftası içerisinde ovi den msn programı indirme esnasında telefon kilitlendi aç kapa yapmak istedim telefon bir daha açmadı samsunda çiftlikte Nokia servis yazan bir yere götürdüm …… cihazı aldılar 2 gün sonra gidip sordum biz yapamadık istanbuldaki üst servise gönderdik dediler. 3 gün sonra teleservice veb sayfasına gidim ime sorgulamadan cihaza ulaşamadım . Telefon açtım bizde cihaz görünmüyor dediler.Nokia nın telefonunu arayıp tüm servisleri sorgulatıgımda hiçbir serviste kaydının olmadığını söylediler tekrar 1 hafta sonra bu işlemleri tekrarladım telefon yine hiçbir serviste çıkmadı telefonu çiftlikte bıraktığım servise geldim nerde telefonum biz buradan göremiyorum orda burada geçiştirici cümleler ısrarıma karşılık teleservice aradılar yanımda orda birisi ile konuştular müteri telefonunu arıyor sizin sayfanızda görememiş ayrıca müşteri temsilciside yok demiş falan filan yeterli olmayan konuşmalar sonra biz ilgileniyorum siz rahat olun .Bu bayi için ne dersiniz teleservice nasıl bilirsiniz bundan sonra hukuksal olarak ne yapabilirim kampanyalı olarak aldığım bu telefonu yenisi ile değiştirme şansım varmıdır ? Nokia her önüne gelene servis yetkisi niye verir.
Roku Netflix Box HDMI

Etiketler: dvd, tv, internet televizyonu, roku, box, netflix player, netflix, tvbox, tv box, internet tv, digital video player
Time Dergisinin 2008'in en iyi 10 elektronik cihazı seçkisinin arasında olan Roku önümüzdeki yıllarda evlerdeki DVD lerimizin yerini alacak gibi duruyor.

DVD'den farkı olmayan bu Box'ı HDMI, Component ve S-Video gibi farklı portlardan TV ye bağlayabiliyorsunuz.

Film ve dizileri izleyebilmek için tek gereken internet bağlantısı. Kolay kuruluma sahip Roku Box ile 12.000'den fazla film ve diziyi izleme imkanına sahipsiniz. Ayrıca HD kalitesinde. Şimdilik Amerika'daki satış fiyatı 99.99$.
TİPO S ÖNERECEGİNİZ LPG SİSTEMİ
97 model Tipo s Kullanıcısıyım ilk tesbitim bayagı bir benzim sarfıyatının oldugu bu yüzden lpg taktırmak istiyorum sizin önereceginiz bir marka varmı bu işten kazancım benzine göre ne olur benzin ve lpg de km ne yakıyor bu araç arkadaşlar.
NOTBOOK UMA DDR 256 VE DDR 1024 RAM TAKMAK İSTİYORUM.sorun olurmu ?
şu an kullandıgım ram özelikleri
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 57
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.230 (Bu ay: 400)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.