Şimdi Ara

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
13.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

GOGLE Transtlate çeviri

Son zamanlarda, çocuklar WD şaşırttı bizi WD Elements Play Live WD için yere düştü kısa göre oyuncu olduğu gibi belirli bir iktidara sınırlı oyuncu oldu multimedya yarım ve sürücü arasında sert.
     WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Apple TV yeni onun ile sunumlar tarafından Apple ardından Live fiyata WD benzer oyuncu ile akarsu sunan içerik ama daha az güçlü ve TV Google dayalı olarak ürettikleri Sony Logitech ve tanıtılması ile, şimdi biliyorum teşekkürler avsforum WD WD oyuncu hat onun için yapılmış çalışma vardır yine, bir kez gelişmeye. Yeni bir yıldız oyuncunun markası var ismi olacak WD Live Hub ve özellikleri yeni gelir yüklendi.

dahili sabit sürücü çıkış HDMI 1.4, ses, harici USB ve diğer ortak çıkışları bu dispopsitivos: iki USB portu üzerinden bağlantı Gigabit Ethernet, WiFi özellikleri, 2.5 "bir Bu sefer biz bulmak tam bir medya oynatıcı ile Dijital Optik, RCA kompozit ve Component RCA. verilmiş azalmış ancak yonga yoktur hakkında bilgi avsforum testler , bir Live chipset artış WD söyleyebiliriz o sorunsuz tür dosyaları vardır oynanan tüm ya da daha iyi.

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Dış görünüş canlı WD ilişkin dramatik değişti. içinde Çünkü disk neden sert bir anda, canlı bulmak farklı bir biçim ve WD WD. ancak önceki oyuncular, daha az kalın uzun mu hala bir görünüme sahip küçük bir yer kaplayan ve sağlam, şimdi yola sahip fiziksel bir düğme. Şu anda kesin ölçümler ancak bilinmeyen görüntüleri biz yönlendirici ev sonucuna bir benzeri olan boyutudur. Dikkat edilmesi gereken ayrıntı biri de bir sahip alt fan, hangi gibi oyuncular diğer yüksek olmakta rahatsızlık olarak olduğu gibi büyük bir olmak o olabilir.
    Video: AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG, MPEG, VOB, MKV (H.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T ( MPEG-1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, H.264), M2TS, WMV9
    Fotoğraf: JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG
    Ses: MP3, WAV / PCM / LPCM, WMA / WMA Pro, AAC, FLAC, MKA, AIF / AIFF, OGG, Dolby Digital Plus, DTS
    Müzik: PLS, M3U, WPL
    Altyazı: SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

hizmetleri zaten Youtube, Flickr, Pandora, Live356 veya Netflix (Live Plus mevcuttur) gibi Live WD ile satışa Blockbuster ve Facebook eklenmesi gerekir.

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Şimdi bu cihaz önceki oyuncular, kullanıcı arayüzü üzerinde kaliteli bir sıçrama olmuş bir noktaya geliyor.

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Arabirimi, yenilenmiş tamamen olmuştur şimdi özelliklere sahip parlak renkler ve yeni. gelişmeler bu One dahil olan Adobe Flash Liteaygıt, bu arayüzün potansiyel için büyük getiriyor. Bu uygulama dahil bir var AccuWeather.com vb, tahminleri, uydu görüntüleri alanında hava gösterecektir geçerli Bu topluluk kullanıcı tarafından canlı olarak uygulanan WD bakın biz bir şey, mümkün olacaktır biz arayüzü ile gezinirken köşede bir havada ve ekran zamanı.
     WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Sonunda biz oyuncuların bu tip bir yükseklikte dosya tarayıcısı bir. Mevcut görünümleri (liste, thumbnail, önizleme) mod eklemek görüntülemeniz gerekir sinopsis saklanan sahip olan filmler, biz özet tüm yaratma-olmayacak ele sahip olmak için yürümek. Biz teleteks gerekir üzerinde de eklemek "kısayol tuşları" dört dahil etmek olacaktır çok basit nedeniyle arşivlerin tarama uzak geçiş yapmak için TV kontrolünde olanlar bulunan benzer, kontrol.
     WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Dosya çalma, belirli bir video, vb gitmek, altyazı seçenekleri, ses, ekran formatı erişebilirsiniz artık çok daha verimli

önce onlar BestBuy gördüm biz gibi oyuncu çekmek fiyat resmi üzerinde onay eksikliği ürün, o (229 $ görünüyor ki165 €ve 1TB sürümü) hafta geliyor bu olacaktır kullanılabilir. Biz) olabilir NESN-da doğrulamak WDBABZ0010BBK ürün kodudur (.

Biz hala bunu ispat etmek zorunda, ama biz WD, en iyileri arasında bu oyuncu koymak belki tuner karasal-HD en eksiksiz cihaz için kaçırabilir iyi bir iş çıkarmış diyebiliriz, biz toplum yapabilirsiniz görüyoruz gelecekte kullanıcıların ... Tabii ki bu yeni cihaz bunları düzeltmek için henüz çocuklar WD Live WD başarısızlıkları unutturmak olmadığını umuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doktorxl6 -- 17 Ekim 2010; 19:26:46 >

• Vay canına...HDMİ 1.4 müş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 17 Ekim 2010; 21:33:12 >
  • ne zaman gelir tr ye acaba umarım fiyatı uçuk olmaz
  • WD nin HDMI 1.4 furyasına katılacağı belliydi zaten.
    Yazıda işlemciden bahsedilmemiş ama 3D için daha performanslı bir chip koymuşlardır herhalde.
  • 1tb hdd ile beraber geliyor (2.5 inc Scorpio Blue serisi) ve fiyatı 230 dolar ayrıca gigabit ethernet portuna sahip....
  • Acaba chipseti ne. İllaki farklıdır herlade live dan.
  • Load up the high-capacity drive with all your media to create your own personal media jukebox. With just a few clicks, you can play your home movies, share vacation slideshows, and play your music on the big screen and sound system in your living room.

* Access popular Internet content from the comfort of your living room via wired network connection
    * Full HD 1080p video playback makes this Hub the perfect partner for your compatible HDTV
    * Use the programmable remote control to make your entertainment choices using animated navigation menus
    * Play almost any type of media file; the WD TV Live Hub supports a wide variety of the most popular file formats including HD camcorder video formats (no need to spend time transcoding)
    * Store all your media on the 1TB hard drive, and the Live Hub finds and categorizes it all and displays it in one easy-to-view menu system
    * Copy, move or delete files stored on a USB drive, a network drive, your camcorder, or a camera to the Live Hub built-in drive using the on-screen menus
    * Stream any file on the WD TV Live Hub media center to a WD TV Live Plus or WD TV Live media player or any DLNA/UPnP compatible TV, Blu-ray Disc player, or game console
    * Powerful enough to handle multiple streams so you can stream a movie in one room, while viewing photos on your TV upstairs
    * Cool, quiet and ultra-compact design
    * Supports a wireless network connection to your home network with an optional USB wireless adapter (sold separately)
    * HDMI 1.4, composite video and component video output
    * An optical audio output sends digital signals to your AV receiver for the best surround sound experience

• Ben internet sitesinde ürünler arasında göremedim bu cihazı .. siz görebildiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoprak

Ben internet sitesinde ürünler arasında göremedim bu cihazı .. siz görebildiniz mi ?

WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doktorxl6 -- 18 Ekim 2010; 23:45:42 >
  • Bu google translate nin çevirisine her zaman hayran olmuşumdur..

Bu arada haber için teşekkürler.
  • Bu iğrenç çeviriyi koyacağınıza ingilizce orjinal koysaydınız da birşey anlasaydık. Bu haliyle hiç birşey anlaşılmıyor.
  • arayüz çok güzel olmuş
  • İşlemcisinin yüksek olduğunu tahmin ediyorum.Arayüz çok güzel olmuş ama bunun gibi cihazın Google TV'ye yükseltilmesi lazım.

Google TV ile Gelecekten bir kare:

Bu tip bir cihaz ve Google TV ile Yerli veya Yabancı bir dizide gördüğünüz bir aksesuar,giyim eşyası yada bir elektronik cihaz hakkında anında bilgi alıp nerede satıldığını,ne kadar olduğunu görebileceksiniz hatta direk satın alabileceksiniz.

Gerçi bu internetle gelecek bize gelecek mi görecez...

----------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca

quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

Bu iğrenç çeviriyi koyacağınıza ingilizce orjinal koysaydınız da birşey anlasaydık. Bu haliyle hiç birşey anlaşılmıyor.

Kesinlikle katılıyorum.Yani ingilizce bilmeyi geçtim, kardeş sen Türkçe çevirisinden birşey anlıyor musun ?

• http://www.iboum.com/pr/wdtv-elephant-play.php

burada biraz bilgi var.Tr de satılıyormu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemucell

http://www.iboum.com/pr/wdtv-elephant-play.php

burada biraz bilgi var.Tr de satılıyormu acaba?

Linkteki elements modeli amlogic çipli. ben cihazı şöyle bir inceledim. Altyazı seçeneğini beğenmedim.. Küçük ve türkçe göstermiyor.. Torrent yok
  • Herhalde kısa zamanda gelir.
    http://www.wdc.com/tr/products/Products.asp?DriveID=891

İnceleme
    http://www.anandtech.com/show/3990/western-digital-wdtv-live-hub-review

İşlemcisi WD TV live le aynı(Sigma 8654). 1 GB Ethernet Realtek Chiple sağlanıyormuş.
    Harddiskli olması ve Kumandasının daha büyük olmasıda avantajları.

• Keşke içine harddisk koyup fiyatı şişirmeselerdi. Ayrıca kutunun ebatlarını harddisk yüzünden büyütmüşler.

HDMI 1.4 var acaba 3d filmleri oynatacak mı? Bluray isolarını açmıyor diye Anandtech sitesinde yazmışlar . Belki yazılımla bu destek gelir ama gelmezse büyük eksiklik . En ilginç yorum ise WD firması için bir önceki nesil media playerlarınla birçok yazılım hatası giderilmedi olmuş. Kısacası bunda da büyük sorun olursa yazılımla çözülür diye umut bağlamayın oluyor.
  •  WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Live WD Hub Plus Digital Dolby ve firmware WDlxTV) ile (ayrıca ses Pro WMA ektir yeteneğine sahip oynarken aynı biçimleri WD Live ile. Bu desteklediği tüm formatları:

Video: AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG, MPEG, VOB, MKV (H.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T ( MPEG-1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, H.264), M2TS, WMV9
    Fotoğraf: JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG
    Ses: MP3, WAV / PCM / LPCM, WMA / WMA Pro, AAC, FLAC, MKA, AIF / AIFF, OGG, Dolby Digital Plus, DTS
    Müzik: PLS, M3U, WPL
    Altyazı: SRT, ASS, SSA, SUB, SMI
     WDTVLiveHub YENİ ÜRÜN

Accuwheater: Uygulama hava görüntülemek için. arayüz dinlenme için olacak eşlik bize göre seçilmesi bizim yer edecek durumu için hava ekran bir sonraki derecesi gösteren sağ üst köşesinde bir simge az ve alan uydu görüntüsü bir gün.
    Facebook: oyuncunun ağ bütünleştirir, biz hesabın içine girebilir ve Hub Live WD doğrudan yayımlamak fotoğraf ve iletilerin. Bir apicación ilginç facebook eğer giremezsiniz yapabilirsiniz o herhangi biri ama film bir konum izliyor. XD
    Flickr: Hizmet zaten hizmet Flickr mevcuttur WD saklanan görüntüleri, Live, erişim.
    Live365: Live WD Service da mevcuttur live365.com sağlar dinlemek ve içerik bize abone web
    Pandora: radyo servisi sadece ABD'de geçerli, orada beni bulabildiğim değil doğrudan değil gitmeme izin vermeyeceğim bunu kanıtlamak.
    Netflix: Sadece ABD'de mevcut, Amerika Kuzey kullanılan olarak hizmet bilinen bu içeriği erişebilirsiniz.
    Blockbuster: Sadece ABD'de mevcut hizmet bu conetenido bilinen olabilir aceder.
    Mediafly: Erişim içerik "portal barındırılan bu", ve diğerleri gibi, MTV, ESPN erişebilirsiniz yayınlanan videoları
    Youtube: Erişim olduğu hoş arayüzü Live, WD sadece içerik değil zaten yaptığımız şey bu web, bilinir.

• özellilklerinin daha iyi olacağı kesin. ben şekline takıldım: live modeline göre daha iyi bir imaj oluşmuş, amacına daha uygun olmuş hatları....
  • Nedir bu çakma çeviri sevdanız? Adam gibi ingilizcesini koyun da anlamayan kendisi gidip çevirsin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.