S

Çavuş
31 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar amd 3000+ socket 754,asus k8-vx anakart,asus kasa 350 watt sizce bu değerler nasıl?yourumlarınızı bekliyorum birde power fan neden paused oluyo onu çözemedim arkadaşlar???

bilgisyarım win32 hatası veriyodu bende bu forumda o hata hakkında bi yazı okudum ve soylenenleri uyguladım win32 hatasından kurtuldum ama internette bazı sayfalara ve hakkarim.net e bağlanamıyorum bunun nedeni galiba portları kapatmış olmam ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar forumda mavi ekranla ilgili ne kadar yazı varsa hepsini okudum pcmi alalı 2 sene oldu başından beri bu mavi ekrandan kurtulamadım rami değiştirdim olmadı driverları güncelledim olmadı herzaman mavi ekran vermio genelde pencerede acılan oyunlarda windows tuşuyla masaüstüne döndüüm zaman veriyor bütün olasılıkları denedim bana yardım edebilcek arkadaşlar lütfen buna bi çare bulun.Sistemim amd 3000+ 64 bit 754 socket,palit 256 mb geforce 6700 ekran kartı,80 gb samsung harddisk,asus k8v-x anakart cpu ve kasa sıcaklık değerleri normal yardımlarınızı bekliorum.... Saygılarımla...
arkadaşlar digiturkun hediye ettiği dt-9001 adlı cihazım var.seste bi problem yaşıyorum.t.v nin sesini cok actıgımda cızırdıo.azkende gelio ama o kadar rahatsız etmiyo tvm eski ondanmı kaynaklanıo yoksa uydu alıcısındanmı çözemedim başka bi tvyle denem şansım yok çünkü dağın başındayım yardım plssss...ha bide özellikle kanal değiştirdiğimde info bölümüğ çıktıında cızırtı artıyo...
arkadaşlar 2 gün önce biosumu güncelledim ana kartımın markası asus k8vx sata harddiskim var sorunum bilgisayarım açılırken none raid die bi uyarı alıyorum herşey normal ama bole bişi cıkıyor tab tuşuna bas diyor basıyorum orda raid ile ilgili bişiler cıkıyor yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla...
mtu sözlüğe veya onun benzeri proğramlara girdiğimde 16 bit hatası diebi hata mesajıyla karşılaıyorum mtuyu tekraryüklediğim zmaan yapmıyor fakat birkaç zaman sonra tekrar ediyor yardım edersieniz sevinirim...
Anakart Sıcaklığı 35Derece İşlemci sıcaklığı açdığımda 45 daha sonra max. 55 normalmi bişey yamam grekiyomu yardımlarınızı bekliyorum....
arkadaşlar benim bilgisyar soğutmam sadece içinde olanla kısıtlı kasam frisby kaliteli bi kasa deil ve makinemin ısınmasından dolayı bazı sorunlar yaşıyorum.ek olarak bilgisyarıma nasıl bi ek soğutma yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum...
Arkadaşlar srs diye bi oyun var bilmem biliyormusunuz benim 256 mb palit fx 5700 ekran kartım var bu oyun düne kadar sorunsuz çalııyodu fakat artık birden kapanıyor bilgisayar windowsa geri dönüyor ben nedenini bulamadım lütfen bilen varsa yardımcı olabilirmi oyundanmı kaynaklanıyor bu sorun bilgisayardanmı???
Arkadaşlar bi arkadaşımın bilgisyar oyun oynarken mavi ekran veriyor ne yapmalıyız sizce???
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
M.alp
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 41
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.543 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.