Yarbay
20 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 106 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ankarada 1+1 rezidans kiraladım. bugün e devlet üzerinden adres değişikliği yapacaktım. ev, ofis-iş yeri gözüküyor. mesken değil. bu evi emlakçı aracılığıyla kiraladım. bu yüzden mesken olmadığı için adres değişikliği yapamadım. corona nedeniyle nüfus müdürlüğüne de gitmek istemiyorum. zaten şu an zonguldaktayım. şehirden çıkış yapamıyorum. kafama takılan soru imzaladığım kira sözleşmesi geçerli olur mu? bunun benim için avantajı ne olur dezavantajı ne olur? mesela sözleşme bitmeden önce evden çıkmak istersem ev sahibi bir yaptırımda bulunabilir mi? muhtemelen vergi kaçırmak için böyle bir yöntem kullanıyorlar. bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Ulus Atatürk heykeli civarında internetten uygun otel aradım. Yorumlarda garip garip şeyler gördüm. Güvenli 1 gece için otel yok mu bu civarlarda? Misafirhaneler dolu.
Ulus Atatürk heykeli civarında internetten uygun otel aradım. Yorumlarda garip garip şeyler gördüm. Güvenli 1 gece için otel yok mu bu civarlarda? Misafirhaneler dolu.
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde tanıdığı olan var mı? Acil bana ulaşabilirseniz sevinirim.
payza da hesabım vardı. bugün girip kontrol etmek istedim. giriş yapamıyorum. uzun süredir girmiyordum. payza.eu uzantılı siteden kontrol ediyorum. opss diye hata verip anasayfaya atıyor. Türkiye de yaşıyorum. Türkiye hesaplarını kapatmışlar gibi görünüyor. yardımcı olabilecek var mı acaba? içerde bir miktar para vardı.
Edirne Uzunköprü 102 Topçu Alayı Bedelli Asker giden ya da gidecek var mı? Bilgi alalım.
Aşağıdaki cümlenin Türkçe çevirisi nedir? Çeviremedim bir türlü.

Difference between evidence-based versus evidence-informed policy for action, where the later refers to a recognition that decisions at policy level are taken within a much broader context of information inputs and interests, where scientific evidence is one of many entry points of information.
70200 TL ye HYUNDAI I20 1.4 CRDI STYLE 2018 Model 23.231 Km araç alındı. Araç linki aşağıda. Bu araçla ilgili yorumlarınız bekliyorum.:) Teşekkürler.https://bit.ly/2xNCCN8
Muayenesi bugün yapılmış. Prins marka lpg var. 100 bin de takılmış. Çok az indirim yapar gibi ama fazla inmiyor. Sizce nasıl araba?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-acil-satilik-bmw-1.16i-601819573/detay
Hakkında
Meslek: Yüksek Mühendis
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.020
İkinci El Bölümü Mesajları: 496
Konularının görüntülenme sayısı: 859.837 (Bu ay: 3.167)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 333 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.