T

Yüzbaşı
06 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
notebookun kırılan 15,6 inchlik 30 pinli lcd paneli yerine 15,4 inch 30 pinli panel taksam görüntü alabilir miyim? şimdiden teşekkürler.
notebookun kırılan 15,6 inch 30 pin lcd paneli yerine 15,4 inchlik 30 pin lcd panel taksam, görüntü alabilir miyim? yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
sag klik menusundeki "baslat menusune tuttur" secenegi yok. geri nasi getirebilirim acaba. yardimci olursaniz sevinirim.

edit: arkadaslar aynı sorunla yuzlesen olur diye cozumu yaziyorum.

http://www.kellys-korner-xp.com/xp_tweaks.htm sitesinde 169 numarali dosyanin yan satirindaki dosya.
selamlar, acaba birden fazla klasörün özelliklerini deiştirebileceğim bi program ya da yöntem var mı bilgilendirirseniz sevinirim. saolun...
hocalar sata harddiskin ozelliklere nelerdir?
bi de 64 bit işlemcilerin artısı nedir?
bi sorum daha olacak;
INTEL Pentium-4 505 2,66 GHz 533MHz 1MB HT 775P ve aynı fiyattaki
AMD Athlon 3000+ (64 bit) (2.0 GHz) 754
den hangisini tavsiye edersiniz?

normal bi ev kullanıcısı için en optimum işlemci hangisidir?
turk telekom forumu bos kalmasın die ufak bi bilgi vermek isterim.
tt 118 hizmeti indirimli ve normal tarife saattlerinde 8 saniyede bi kontor atmakta. yani 118i cep telefonu aramakla aynı kefeye koymus bulunmaktalar. bilgi olması acısından yazayım dedim
arkadaslar gecenlerde burda bi site verilmişti hotmaili deişik uzantılarda almak için linkler ve posta kodları bilgileri olan. ricaetsem hatırlayan biri o siteyi yazabilir mi? cok acil.
tesekkurler simdiden..

not:aramada aradıımı bulamadım
edit: buldum gerek kalmadı

burdaymıs
arkadaslar bugun aksam durup dururken msnden düştüm. başata normal bi düşüş sandım ama tekrar baglanmak istediimde sifrenin yanlış oldugu uyarısını verdi. belli ki gereksiz adamın biri maili hacklemişti. allahtan onceden hotmaile ikinci mailimi kaydetmiştim. bu maile yolladıım şifre sıfırlama mailiyle durumdan yara almadan kurtuldum. benim onerim sizde mutlaka hotmailinize ikinci mail adresinizi kaydedin. bu hackle mackle ugrasanların sanmıyorum ki ikinci mail adresini kontrol etsin ve eger varsa silsin. en azından boyle bi durumda mailinizi kurtarma sansı olusur. alternatif mail adresini nası kayıt edilecegi daha once de belirtilmişti ama amacım su an bilgisi olmayanalarında bilgilenmesi. ikinci maili kaydetmek için yapmanız gerekenler:

bu sayfadan sonra gelen sayfada login olun ve asagidaki sayfadaki işlemleri yapın.

ikinci mailinizi bu sekilde kayettikten sonra mail sifrenizin calınması durumunda;

https://registernet.passport.net/emailpwdreset.srf?lc=1033&em=sizinmailiniz@hotmail.com&id=2&cb=

adresini tarayıcınıza yapıstırın ve sizin mailiniz yazan yere sifresi calınan mail adresinizi yazın. gelen sayfada gerekli işlemleri yaptıktan sonra alternatif mailime sifre sıfırlama maili gonder secenegini işaretleyip işlemi tamamlayın. daha sonra alternatif mailinizi kontrol edin ve hotmailden gelen maildeki linke tıklayarak yeni bi sifre olusturun.

bu arada bu forumda da boyle gereksiz işlerle ugrasan arkadaslar varsa sacmalamasınlar. bunlar cocukca seyler. benim mailimi alsan ne işine yarar. lutfen enerjinizi daha faydalı işlere harcayın.
saygılar...

-lutfen daha once bahsedilmişti demeyin bugun canım yandıgı için durumdan habersiz bi kişi de olsa bilinçlenmesini amac edindim.-
nerden nereye

hocalar winrarda sfx arsiv olustrunca hep aynı simgede dosya olusturuluyo. bunun simgesini değiştirmek mumkun mu? sfx ozelliklerinde metin ve simge sekmesinde sfx simgesini ozelleştir secenegi var. burda bi .ico dosyası seciyorum fakat nedense olusturulan dosya bu simgede olmuyo herzamaki klasik simgesinde oluyo.istediim simgeyi nası hazırlamak istediim sfx dosyasına entgre edebilirim? simdiden tesekkurler...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 709
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 23.076 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.