L

Yüzbaşı
25 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Makyajlı kasa A3 için sonradan hız sabitleme takmaya servis 2700 tl , Vag store 2400 tl fiyat verdi ,İstanbul'da Ender Elektronik 1800 tl

Ankara'da önereceğiniz bir yer var mı?
Konu kitaplarla ilgili olduğun için uygulamalar kısmına başlık açıp da kaynamasını istemediğim için buraya yazıyorum

Benim gibi yolda çok zaman geçiriyor veya kitap okumaya fırsat bulamıyor veya yanınızda kitap taşımaya üşeniyorsanız Storytel uygulamasını tavsiye ederim ,

Ayda 25 TL ile istediğiniz kadar kitabı dinleme şansınız oluyor, kitap almaktan çok daha ucuz

Kitaplar şifreli bir formatta , yani 1 ay bedava deneme üyeliği alayım , hepsini telefona indirip sonra dinlerim gibi bir şansınız yok

Araba kullanırken abuk sabuk radyo programları yerine kitap dinliyorum.Trafiğin stresini azaltıyor

Kaldığın yerden devam etme ileri geri sarma özellikleri var.

Seslendirenler genel olarak başarılı , arada rahatsız edici sesi olanlar da çıkıyor tabi :)

5 aydır üyeyim , sorularınız varsa cevaplayabilirim
Bu ürünü kullanan var mı?
Film izlemede kullanacağım , kablosuz arka hoparlörlü olup daha uygun fiyatlı bir ürün bulamadım
Diğer birkaç şehirden sonra Ankara Panora avm deki Cinemaximum da Gold Class diye salon açılmış
Elektrikli yatar koltuklar , kahve mısır ikramı gibi özellikler var.
Bu akşam değişiklik olsun diye deniyelim dedik

Verdiğim paraya acıdım, adam başı 25 TL
1-Görüntü ve ses kalitesini normal salondan farkı yok
2-Koltukların düğmelerindeki ışıklar göz alıyor , salon ışıl ışıl
3-Patlamış mısır ve kahve ikilisi en alakasız ikram kombinasyonudur herhalde
4-Koltukların önlerindeki yüksek masaların ne işe yaradığı belli değil , oturduğun yerden kolun yetişmiyor , üstüne çiçek saksısı koymuşlar
5-Reklamların süresi yine çok uzundu
6-İki koltuk arasındaki kol dayama çok geniş ve yüksek , eşinle sevgilinle yabancı gibi oturuyorsun
7-Bir süre sonra bilet fiyatları kişi başı 50 TL olacakmış

Özetle Paranızı boşa harcamayın
Hanıma otomatik bir araba alacağız , bütçe 50.000 seviyesi .
Bu rakamlara Genelde Hyundai i10 , Dacia Stepway falan var . Küçük hacmli turbosuz motorlarda otomatik kombinasyonu verimli oluyormu? Özellikle kullanıcı yorumlarını alabilir miyim
5 yaşındaki çocuğumla beraber oynamak için büyücek bir Rc araba aldım,. ama çok hızlı gittiği için sürekli biryerlere çakıyoruz . bunun yavaş gitmesini nasıl sağlayabiliriz , dişlisi filan değişiyor mu bu arabaların
Bu işlerden hiç anlamam , 110 TL ye buldum , normalde 250 civarına satılıyormuş.

ölçüleri: 50 x 30 x 23 cm.
1:10 Ölçülerinde Modellenmiş
Su Geçirmez Özellikli
Full Fonksiyon
Frekans: 2.4 MHz.
Hız: 20 Km/h
Kumanda Tipi: Tabanca kumanda
Araç Pili: 7V şarjlı pil kutuya dahildir.
Kumanda Pili: 6 adet 1.5V AA kalem pil. Dahil değildir.
Pil Şarj Süresi: İlk şarj 8 saat, normal şarj 4 saat.
Oynama Süresi: 20 dk.

Nasıl sizce
Digitürk ve sonrasında dsmart izliyordum , onu da iptal ettirdim sadece uydu izliyorum. Filbox gibi ekonomik bir çözüm alayım diyorum ama alıpta sinyalden dolayı pekçok sıkıntı yaşayan var.

Antendi ,ayardı ,lnb di uğraşmak istemiyorum ,astarı yüzünden pahalıya gelir.

Acaba almadan sorun yaşayıp yaşamayacağımı anlamanın bir yolu var mı?
Şimdiye kadar windows mobile,ios ve android işletim sistemli telefonlar kullandım,hepsinin bazı avantaj ve dezavantajları var

Ama anlamadığım: hazır telefonların donanımları bukadar gelişmişken üreticiler neden normal windows lu telefon yapmıyor.

Telefon modunda mobil arayüze geçer normal akıllı telefon gibi kullanırsın ,
Masaüstü modunda, monitöre bağlarsın pc gibi kullanırsın , projeksiyona bağlarsın powerpoint sunumunu yaparsın vs vs

Tek cihazla her işi yapmak süper olurdu
Eşim Iphone 5 kullanıyor, artık günde 3 kere şarja takıyor,onu verip 1000 tl seviyesinde yeni telefon alacağım

Vodafone Smart 6 , teknik özellikleri iyi ama tipi kaba

Lenovo Vibe X2 ,bayanlar marka bilmez "çin malı çakma telefon" muamalesi görmesin

Samsung A3 , Zarif ve samsung ,özellikleri bayana yeter zaten .tek endişem şarj durumu

yada başka ne önerirsiniz
1.kriter şıklık
2.kriter pil
Hakkında
Meslek: Endüstri Mühendisi
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.163
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 98.967 (Bu ay: 617)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 226 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.