M

Çavuş
10 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Gigabyte Bace Brix-3150 mini pc kullanıyorum. Ürünün içerisinde Kingston DDR3L 1600MHz 1.35V notebook bellek var. Onun dışında ürünü ilk olarak Hitachi Travelstar 7K1000 1TB 7200rpm hdd ile kullandım. Harici disk taktığımda hangi usb portuna takarsam takayım. Klavye mouse(Logitech MK520) 10-15 cm arası bir mesefeden sorunsuzca çalışıyor. Mesafeyi 25-30 cm arasına çıkarınca mouse imlecinde takılma meydana geliyor. Mesafeyi 40-60 cm alıcısından uzaklaştığı anda çalışmıyor hiç bir şekilde tepki vermiyor. Harici Diski çıkardığımda 3-4 metre mesefeden bile sorunsuz birşekilde çalışıyor. Ürünü Gigabyte Türkiye'ye Garantiye gönderdim bir sorun olmadığını sorunun Hard Diskten kaynaklanabileceğini söyleyip hiç bir işlem yapmadan geri gönderdiler. Bende gidip Kingston SSDNow UV400 240GB satın alıp sıfırdan windows kurdum fakat aynı problem devam ediyor. 2 farklı harici disk ve 3 faklı klavye mouse setiyle denedim problem bir türlü çözülmedi. Yazılımsal bir problem olduğunu düşünmüyorum tüm driverler eksiksiz bir biçimde kurulu. Ürüne taktığım donanımlar da dizüstü bilgisayarımda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Bilgisayarın Anakartında ya da Elektrik akımıyla alakalı bir problem olabileceğini düşünüyorum.

Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Yaşadığım sorunları videoya alıp tekrar garantiye göndermeli miyim? Çok kararsız kaldım cihaz garanti de kaldığı süre boyunca sürekli iletişim halindeydim Gigabyte Türkiye ile gerçekten bezdirdiler beni, resmen üründen soğudum...
Arkadaşlar acil yardım lazım. Biraz saçma olucak sorum ama kusura bakmayın saatlerdir her tuş kombinasyonunu denedim beceremedim.. AC Revelations'ta yol kenarinda para verip aldığımız adamları nasıl kontrol ediyoruz... parayı veriyorum adamlara ne saldırıyorlar, ne hırsızlık yapiyolar, ne ölü bedenleri arıyolar. Boş boş arkamda takiliyolar.. PS3 te hangi tuşlarla komut veriyoruz bilen bir arkadaş varsa çok makbule geçer.
Maneste 70 LwL %55 Human Warrior

+7 shell set
+7 toto
+6 breaker(mp recovery) exp kasmak içn ideal
+7raptor
+0 warrior pendant
+7 dd 15
+7 defance ability(sword)17
+7 undy set
+3 görev kalkanı
+8 cleaver var 1 adet
tüm görev takilari duruyor
3 tane 30luk swift scsi
ayrica buff sc(20) attack sc(23) swift sc(19) teleport sc(37)
bakada ıvır zıvır bi kaç item var 20 milyonda para

isteğe göre ss de ekleyebilirim...

itemli 300 ytlye vericem arkadaşlar... lütfen ciddi alıcılar eklesin
char kırıkkaleden ve ankaradan satılıktır satış yüzyüze gerçekleştirelecektir..
charin tüm gizli sorulari ve premium (ksn) bilgileri mevcuttur
ayrica 20 gün gold prede vardır...

mic-ron@hotmail.com alıcılar bana bu adresten uşalabilirler
sabah 9 gibi oyuna girdim biraz kastıktan sora çıktım oyundan ve şu an charima giremiyorum 1 saattir girmeye çalışıyorum sanırım char askıda kaldı nasil girebilirim tekrar charima?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
ps3
Oyun Platformu
PlayStation
Oyun Platformu
nintendo
Oyun Platformu
pc
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 73
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 1.621 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.