Teğmen
01 Kasım 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Aşağıdaki Sisteme 3090 trio ekran kartı takacağım. Ekleme veya çıkarma yapabileceğiniz bir şey var mı?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6d/1d/65/6d1d65a22e72c1d0edb96c27e140dad3.jpeg&t=0&width=480&text=1
Arkadaşlar iyi akşamlar

Bu akşam Mahmutbey yolunda ufak çaplı bir kaza yaptım. Kırmızı da durdum. Araç arkadan geldi Sol tamponu hafifetn göçertti.
Tutanak falan tuttuk. Tutanakta diğer sürücü suçunu kabul etti. Yaklaşık 10 gün sonra aracımın kaskosu yenilenecek. Temmuz ayında da kaldırıma çıktığımdan dolayı servise götürüp 4.000 TL hasar kaydı ile kaskodan yapılmıştı.

1. Hemen yarın yine servise gidip kaskodan yaptırım yine hasar kaydı olarak mı geçsin?
2- yeni kaskodan sonra adamla anlaşıp yeni kaskodan sonra mı işlem yaptırayım?
3- autoking gibi biryerde kaskodan faydalanıp mı yaptırayım?
4- boşver ne uğraşcan ilerde arkadan biri vurursa o zaman mı düşünürsün mü diyorsunuz?

yorumlarınız için teşekkürler.

selam arkdaşlar forumda daha önce soruldu mu bilmiyorum ama zannedersem sorulmamış arama yaptım bulamadım neyse soru açık:

usb den iki bilgisayarı birbirine bağlantı yapmak mümkünmü mümkünse nasıl olacak bu konuda yardımcı olacak arakadslara simdiden tesekkur
arkadaslar selam size bir soru: cevaplayabilene helal :)

arkadaslar freeservers ftp destegi veriyor mu acaba? bi bilgisi olan varsa acele cevap yazzrsa sevinirim. saygılar
selam arkdaşlar
istanbulda dijital fotograf makinesi tamiri yapan bir yer biliyor musunuz? avrupa yakası olması tercihimdir.

Saygılarımla,
i845 glad anakart için linux sürücü arıyorum duyanlşarın veya görenlerin acilen burada cevap vermesi veya rb@hehe.com a mail göndermesi acilen rica olunur
Hakkında
Forum İmzası:
---I'm busy---
Hakkımda:
79FC7A32.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 186
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 6.369 (Bu ay: 60)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.