Yarbay
26 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
Sistem koyu uygulamalar koyu olmasina ragmen gezinti çubuğu instagram da ve wtsp da beyaz kaliyor, bu isi bi türlü cozemedim nasil hallediliyor bu ayar🤔

Merhaba,

2005 corsa larin bildiginiz gibi direksiyonun sag ve sol icinde korna tuslari var ustu plastik yada slikon bunlar zamanla asiniyor ve yirtiliyor, bunlarin degismesi yapilabiliyor mu,
merhaba. ps4 icin sony bravia kdl 40 w605b tv'm icin en iyi oyun grafik ayarını nasıl yapabilirim hangi ayarı neyi nasıl ayarlamam lazım tv nin tam performansını nasıl alırım bana bu hususta yardımcı olabilir misiniz.
Dostlar merhaba

Bitane 120lik philips bitane de 500luk samsung hdd'm var, ps4 umu yedeklemek icin hddlerin fat32 yada exfat olarak bicimlendirmem gerekiyor fakat pc de bicimlendir dedigimde ntfs yerine exfat i secip(fat32 secenegi yok) bicimlendir diyorum baslat diyorum karsima: windows bicimlendirmeyi bitiremedi diye uyari cikiyor direk, her iki hdd de de boyle. Hddtunepro programini actim ondada olmuyor
Not:xp kullaniyorum

Ne yapmam lazim
dostlar merhaba. daha ocneden crew in demosunumu betasını mı ne oynamıstım simdi oyunun full surumunu aldım eski save im duruyor eski sectigim araba falan ve yeni baslangıc yapamıyorum sistem otomatik saveim yukluyor internetten. ben bu oyuna sıfırdan baslamak istiyorum yokmudur bunun yolu. ps sisteminde save yerinde uygulama kayıtlı verisi falanda yok ki silim.
dostlar merhaba ben ve gta 5 deki arkadaslarım bi hususu cok merak ediyoruz. oncelikle hepimiz ps4 sahibiyiz ve ps3 de gta 5 i hic oynamadık. smdi ps3 de gta 5 oynadıktan sonra ps4 tede aynı acc ile oynayan arkadaslarda bu duke denen muscle car tarzı bi araba var bu dodge charger ın bi modeli bunun gibi bikac araba daha canavar kamyonl falan. biz simdi. ps4 kullanıcıları olarak bu arabaya sahip olmak icin bi arkadasımızın ps3 unu bulsak ne yapmamız gerekir yani bunun bi yolu varmıdır. nası sahip olunur bu ps3 de oyanayan arkadasların ps4 de sahip oldukları arabalara.
dostlar telefonların ikiside 6 sar aylık ama ikisinde de sarj problemi var özellikle de note2 de.

s3 6 saate yakın zamanda note 2 ise 10 12 saatte sarj oluyor bazende 10 seferde bir bi bakmıssınız 2-3 saatte dolmus.

bu telefonların bu tarz problemlerinin nedenleri nelerdir acaba bi yardımcı olurmusunuz
telefonumu bilgisayara baglayamyorum dostlar aygıt yazılımı yuklenemedi diyor kies de var ama bir ise yaramıyor bunun cozumu nedir
Merhaba Arkadaşlar. çalıştığım şirket için bi server araştırması yapıyorum bu yüzden yardıma ve fikre ihtiyacım var.
ofice makinelerimizin hepsi IMAC.

Biz şirkette ortak belgelere ulaşım amacıyla bi ortak server kurmayı planlıyoruz bunun icinde en guclu 4 aday.

ICloud Dropbox ve Vodafone la Turkcellin sundugu server hizmetleri.

bunlardan hangisini onerirsiniz ve merak ettigim.

dropboxta bussiness versiyonunda backup yedekleme oldugu gibi icloud da da varmı.
ayrıca ozellik olarak hangisi daha on plana cıkıyor.
kullanım kolaylıgı olarak ofisimize hangisini daha kolay entegre edebiliriz.
icloud un business versiyonu varmı (bulamadım cunki bu bilgiyi) varsa acaba maliyeti nedir.

simdiden ilgilenen arkadaslara cok tesekkurler.
arkadaslar suan sirketteyim ve ofiste apple urunleri kullanıyoruz yanlız bugun cozemedigimiz bir olay basımıza geldi. ortak sirketin icloud hesabına kendi imac imden girebildigim halde. arkadasımın iphone ve ipad inden kendi account umla giremedim acaba neyi yanlıs yada eksik yaptık bilgisi olan varsa ogretirse sevinirim.

simdiden tesekkurler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.878
İkinci El Bölümü Mesajları: 158
Konularının görüntülenme sayısı: 16.875 (Bu ay: 211)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.