Çavuş
18 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 76 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Her yeni sene doğum günümde kendimi biraz daha hüzünlü ve isteksiz hisseder oldum. Ne mutluluğumu nede mutsuzluğumu rahatça yaşayabiliyor yada paylaşabiliyorum zira her durum garip etki-tepki-sonuç doğuruyor.

Bugün 34 yaşıma bastım. (Nüfusa kağıtta güzel gözüksün diye 11.11 yazmışlar gerçi ama bu pek teselli etmiyor.) Bu yıl ilk defa bunu sosyal medyada dışa vurmuş oldum. Devekuşu Kabare, Deliler gösterisi aklıma geldi; Acaba normal anormal miyim yoksa anormal normal mi? :-)
Netflix Windows10 uygulamasını kullanırken bizzat yaşadığım ve internette yaptığım araştırmaların sonuçsuz kalması sonucu yine kendim bulduğum çözümü basitçe ve resimli olarak paylaşıyorum;

1. Program ekle kaldır >> Netflix >> Gelişmiş Özellikler >> Sıfırla
2a. Netflix >> Yönet >> Profili Düzenle (Siyah ekran oluşmadan önce son kullanılan profili seçip adını değiştirin)
2b. Netflix >> Yönet >> Profil Ekle (Yeni bir profil oluşturun)

Not: İkinci adımdaki A veya B yöntemlerinden herhangi birisi işinizi çözecektir. Kendi profilinizi silmenize hiç gerek yok ama güncelleyip adını değiştirmeniz şart.

Yeni yıl hepinize sağlık getirsin arkadaşlar
Bugün yemek şirketi bunu çoban kebabı değilmiş düzeltiyorum çiftlik kebabı diye göndermiş yorum sizin ...

Z270 gaming m5 anakart kullanıyorum.
Birkaç gün evvel windows sitesinden windows 10 x64 pro iso kurdum.
İşletim sistem sürücüler programlar yüklendi.

Ama konu başlığından görüldüğü üzere MSI command center yüklendi ancak açılmamaya başladı.
Türkçe ve İngilizce başlıklarda araştırmalar yapıp birçok şey denedim ve bir sonuç alamadım.
Son olarak msi resmi forumlarında bazı eski sürümlerin indirme linklerini gördüm.
Denemelerim sonucunda Command Center_3.0.0.33 sürümünü açılma sorunu olmadan kullanabildim.
Aşağıdaki linkleri sizlerle paylaşıyorum umarım sizede faydası dokunur.

Command Center_3.0.0.33:https://drive.google.com/open?id=0B-Z98LONNR0hNWtya0x3MUxMdE0

Paylaşım msi forumlarında bir Global Moderator tarafından yapılmış isteyen kontrol edebilir;https://forum-en.msi.com/index.php?topic=283827.0

NOT: Konu ilk olarak yanlış bölüme açılmış durum için kusuruma bakmayın uygun bölüme taşınabilirse sevinirim.

:)
Bluray üçlemesi olarak Star Trek'mi yoksa Iron Man'mi Alayım?

1080p 60fps için hangi konsolu öneriyorsunuz?

Ben sabit her yeni oyunda 1080p 60fps için PS4 Pro düşünüyorum.

Mağazası, Türkçe desteği, exclusive oyunlar ve oyun değiştirme imkanları nedeniyle Sony konsol almaya niyetliyim.

Bu arada pc oyuncusuyum ve ps1'i saymazsak bu ilk konsolum olacak.

24" 1080p 3D 144hz monitorde oynayacağım yani 4k beklentim yok ama şu ssaa özelliğini kullanabilirim 1080p ile.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 16 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 164
İkinci El Bölümü Mesajları: 57
Konularının görüntülenme sayısı: 3.923 (Bu ay: 382)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.