M

Çavuş
20 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba bugün yaşadığım olaydan bahsetmek istiyorum. 2 gün önce uzun süredir kullandığım kredi kartımı iptal ettim. Normalde kartı kırıp atmam gerekirken cüzdanımda unutmuşum.

Bugün ise A101'e eksiklerimi almak için gittim.Uzun süredir kullandığım ve temassız özelliği olan tek kredi kartım olduğu için her zamanki gibi temassız bir şekilde ödememi yaptım.Ardından kasiyer kız fişi verdi ve cebime atıp eve gittim.

Akşam geç saatlerde iptal ettiğim kart ile ödeme yaptığım aklıma geldi ve nasıl olmuş olabilir diye düşünmeye başladım tedirginlikle .Benim bildiğim normalde ödemenin hata vermesi gerekiyordu.

Ödeme yaptığım kartın mobil uygulamasında hiç bir şekilde gözükmüyor ödeme.Ne sanal kartta, ne yeni çıkarttığım kartta, ne vadesiz hesabımda.

Benim tedirgin olduğum konu ise açık çıkarsa,orada zorlukla çalışan arkadaşlara birşey olmasın o yüzden sabah açılır açılmaz durumu açıklayıp, duruma göre fişte yazan miktarı ödemeye gideceğim.

Nasıl olmuş olabilir var mı fikri olan?
Toplanalım buraya
Arkadaşlar merhaba kardeşimin netleri bu şekilde açıkçası bende pek bu tahmin işlerinden anlamıyorum.Sayısalcı kendisi acaba sıralaması ne şekilde gelir.Tahminde bulunursanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere uzun süredir kullandığım, öğrenmek istediğiniz herhangi bir yabancı dilde özellikle de kelime haznenizi geliştirmenize büyük oranda fayda sağlayacağını düşündüğüm bir programdan bahsetmek istiyorum.Belki duyanlarınız da olmuştur. İsmi Lingoes. Peki ne işe yarıyor?

Bilgisayarda film izlerken, yabancı haber sitelerini takip ederken veya yabancı dilde soru çözerken ve benzeri durumlarda merak ettiğiniz kelimenin Türkçe veya herhangi bir dildeki karşılığını,eş anlamını, örnek cümleleri vs vs sadece Mouse ile kelimenin üzerine gelerek çift tıklama ile öğrenebilirsiniz.Telefonu açıp bakmaktan veya internetten kontrol etmekten çok daha hızlı ve rahat.

TOEFL,IELTS yds gibi sınavlara hazırlanan öğrenci arkadaşlara ve yeni yabancı dil öğrenmek isteyenlere faydası olur diye düşünüyorum.Birkaç resim ekledim onlara da bakabilirsiniz.
http://www.lingoes.net/index.html

Arkadaşlar merhaba

Aşık Veysel'in Mecnunum Leylamı Gördüm türküsünü İngilizce'ye çevirip denedik ne düşünüyorsunuz

https://youtu.be/pztf4wezE8Q
Arkadaşlar merhaba açıkçası youtube kanal piyasası hakkında bir bilgim yok ve kendime ait olan kanalımı uzun süredir kullanmadığım için satmak istiyorum fakat ne kadar fiyat biçmem gerektiği konusunda kararsızım.Aranızda bu konularda bilgili olanınız varsa şöyle ortalama bi tahminde bulunabilir mi acaba?

Kanal Linki :https://www.youtube.com/channel/UC_c6iJWhZBu4HQMY9YNbvnw
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 279
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 240 (Bu ay: 117)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 500 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.