Teğmen
11 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 306 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Adam tam arkasını döndüğü anda supheli tarafından vurularak hayatını kaybediyor ABD de polis olmakta zor gerçekten kanalda bir çok polis çatışması olayları videoları var izleyebilirsinizhttps://www.youtube.com/watch?v=rH6bsr61vrw&feature=youtu.be
Suriyeliler Afganlar Iraklilar vs çok hızlı çoğalıyorlar dikkat ediyormusunuz bilmiyorum çoğu yerde artık bunları görüyoruz birde bunların yanında Afrikalılar var onlarda azımsanmayacak kadar sayıları var.Bunlar bu ülkeye artık tamamen yerleştilermi merak ediyorum bu gidişle çok değil bir kaç on yıl sonra Türk nüfusunu geçme ihtimalleri yüksek
Açık Liseden devam ediyorum yaş 18
2.donem sınavları bugün son saniyordum fakat dün sonmuş sınavların çoğuna girmemiştim 1 dönem boşa gitti bu sene mezun alamayacak gibi duruyorum oysa örgün eğitimde 1 sene kalmıştım açık liseye geçince bu sene o 1 seneyi telafi edecekken sınavları kaçırmam dan dolayı 1 sene boşa gidecek büyük ihtimal hayat çok üstüme geliyor hata üstüne hata bir an önce şu okulu bitirip yurtdışına gitme hayali de yalan oldu galiba artik hayata dair umutlarim gerçekten tükeniyor
Forumda geziyorum da açılan konuların çoğu ülkenin şuan ki acı durumu ile ilgili herkes hayattan bıkmış bitmiş gerçekten herkese sabır diliyorum
BELLİYDİ BÖYLE OLACAĞI
Günde genelde kaç saat ders görüyorsunuz
Köydeki arsamiza şöyle bir ev yaptırmak istesek kaça patlar

Şuan aklımda olanlar bunlar Amerika'ya göç edebilirsek belki alma şansınız olur bunları bir süre sonra :)

Range Rover

Jeep Wrangler

Mercedes AMG

Mercedes G63

Ford Mustang
Altcoin işine ufaktan bir mebla ile başlamaya karar verdim.Papara kartım var normalde şimdilik papara kart ile alım satım yaparım diye düşünüyordum fakat papara ile alim yapabilmek için papara hesabınıza en az bir kere banka hesabı ile para yatırmış olmanız gerekiyor diyor yani mecbur banka hesabı açacağım.İlk defa banka hesabı açmış olacağım varmı öneriniz ? Yıllık ücret ödenmeyen bir banka olursa iyi olur
Keşke dediği gibi olsak
Hakkında
İlgi Alanları: Teknoloji,Yazılım,Sanat,Bilim,Oyun,Tarih,Ney,Mızıka
Hakkımda:
Teknoloji ve Bilgisayar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama Sistem
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
İşlemci
Ryzen 5 1500x
Anakart
Msi A320 Pro Vdh Plus
Sabit Disk
James Donkey 240GB
Ekran Kartı
Asus Dual 1060 3GB
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 21 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.410
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.746)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.349 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.