Yüzbaşı
13 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
45 üye
Görüntülenme
Toplam: 471 (Bu ay: 5)
Gönderileri

Merhaba, üniversite finalim için Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Sektöründen Birisiyle Röpörtaj Yapmam Lazım . 15-20 dklık bir zoom görüşmesinin kaydını final dosyam olarak yükleyeceğim. Röpörtaj Türkçe olacak, bana bu konuda yardımcı olabilecek bu günlerde 15-20 dksını ayırabilecek bu sektörden bir r10 üyesi var mı acaba? Sevgiler.

Eve bench press sehpası almak istiyorum, daha doğrusu sadece sehpa değil, halteri koyacağım aparatın da olduğu bench press düzeneği almak istiyorum. Öneriniz var mı?

ek olarak, omuz çalışacağım bir düzenek daha alacağım.

Bir İzmirli olarak çok yakın bir dönemde hiç yaşamadığımız kadar büyük bir deprem atlattık, bir çok arkadaşımız evsiz kaldı. Günlerce insanlar seferber oldu ve tüm ülke birlik olduk. Ancak ne yazık ki hala daha insan olamamış, bazı kendini bilmezler mevcut.

Bir arkadaşımın ınstagram satıcısından aldığı saatten memnun kalmamasını sayfaya bildirmesi sonrası ''çoluk çocuk demeden tüm izmire bela okuyan'' bir satıcı ile karşılaştığı durum. yakın zamanda büyük bir deprem faciasını atlattık, tüm ülke birlik olurken böyle kendini bilmez, insanlıktan çıkmış şahsiyetlerin olduğunu bilmek gerçekten çok sinir bozucu.ilk olarak üründe sorun çıkınca ürünün nereye gönderildiğine bakıyor, izmiri görünce izmire demediğini bırakmıyor.

Detaylar ve görselleri ekşisözlükteki entryde bulabilirsiniz. lütfen destek olmak için etkileşimde bulunun.

https://eksisozluk.com/allah-izmir-isgali-yapti-diyen-saatci--6745577

Böylelerine ne gibi yaptırımlar uygulanabilir?

Görseller:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a9/c3/e1/a9c3e111948e6e4f8fc1eb9c3859b306.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f0/90/e9/f090e95267a205a5b906454372c976a9.jpeg&t=0&width=480&text=1
Benim bir türlü anlayamadığım bir konu var, şu uzaktan eğitim denilen olay. Bunu devreye geçirmeleri evet güzel ama bu planlamada her üniversite öğrencisinin elinin altında bilgisayar,akıllı telefon ve internet olmasını istiyorlar.

Maddi durumu gerçekten kötü olanlar ve akıllı telefonu veya laptopunu geçtim evinde interneti bile olmayanlar ne yapacak? Sokağa çıkma yasağı geldi diyelim, evinde böyle bir cihaz yoksa, nasıl temin edecek.

Hepsini geçtim, laptopu olan birinin laptopu bozulsa, o kişi ne yapacak? Sayfalarca yazılacak sınavlara girilecek, ödevler isteniyor. Telefondan mı yazacak?
İki aracın da kilometre ve hasar kaydı durumları aynı. 3.16 2011-2012 model falan, 1.18 2014-2015 model.

Biri boş paket biri dolu paket. Siz hangisini tercihe ederdiniz?
Merhaba. Elimde hali hazırda Playstation 4 var ve PS5 çıksa dahi çıktığı ilk gün alabilirim yani konsolu bırakıp PC'den devam eden bir oyuncu olmayacağım.

Elimde aynı şekilde Macbook Air bulunuyor yani seyahat halinde , yatakta bişey izlerken vs ihtiyacımı fazlasıyla görecek.

Konuya gelirsek, bana en azından şimdilik sadece LoL, CSGO ve Steam'de yer alan AOE2 HD edition'ı güzelce oynatacak bir pc lazım. Ve tabiki AEO 4 çıktığında ve MB BANNERLORD cıktığında bunları sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorum.

Grafik kalitesini çok önemsemem gerekirse düşürürüm ama kasma vs olmasın ve almışken de parama değsin istiyorum. Sizce nasıl bir tercih yapmalıyım?

Son olarak: bugün Vatan'a gittim ve Acer A315 AMD Ryzen 5 laptop önerildi 4000 TL'Ye. Toplama olarak da monitör,klavye ve mouse dahil olmamakla beraber 5500 civarına bir şey önerildi.

Bütçem: Belli bir bütçem yok almışken iyisini alayım diyorum ama uyguna halledebileceksem de bu oyunlar için çok da vermeme gerek yok.
Merhaba. Elimde hali hazırda Playstation 4 var ve PS5 çıksa dahi çıktığı ilk gün alabilirim yani konsolu bırakıp PC'den devam eden bir oyuncu olmayacağım.

Elimde aynı şekilde Macbook Air bulunuyor yani seyahat halinde , yatakta bişey izlerken vs ihtiyacımı fazlasıyla görecek.

Konuya gelirsek, bana en azından şimdilik sadece LoL, CSGO ve Steam'de yer alan AOE2 HD edition'ı güzelce oynatacak bir pc lazım. Ve tabiki AEO 4 çıktığında ve MB BANNERLORD cıktığında bunları sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorum.

Grafik kalitesini çok önemsemem gerekirse düşürürüm ama kasma vs olmasın ve almışken de parama değsin istiyorum. Sizce nasıl bir tercih yapmalıyım?

Son olarak: bugün Vatan'a gittim ve Acer A315 AMD Ryzen 5 laptop önerildi 4000 TL'Ye. Toplama olarak da monitör,klavye ve mouse dahil olmamakla beraber 5500 civarına bir şey önerildi.

Bütçem: Belli bir bütçem yok almışken iyisini alayım diyorum ama uyguna halledebileceksem de bu oyunlar için çok da vermeme gerek yok.

Merhaba, bir tane macbookum var ve onun haricinde ps4 konsolumda bulunuyor ve oyunları ondan oynuyor, dizileri de akıllı tvmden izliyorum.

Kendime laptop veya toplama pc almak istiyorum , alma sebebim de Lol, Age of empires gibi pcde oynanan benim için keyif veren oyunları oynamak. Bunların dışında da bir takım makaleler vs yazmak için Macbooktansa böyle bir pc ya da laptop kullanmak.

Bütçe önemli değil, tavsiyeleriniz nedir?
Herkese merhaba, bu konuyu fikir almak adına açıyorum.

Bundan 3 ay önce 1 senelik kontrat imzaladığımız kiracı, sadece evi tutarken 1 aylık kirayı kapora olarak vermişti, bunun dışında elektrik ve su faturasını üstüne almayarak, gelince bu ücreti de bizden istemişti.

Bundan 1 ay önce evden çıkmak istediğini söyledi, işten parasını alamadığını ve bu yüzden kirayı ödeyemeyeceği için çıkmayı planladığını belirtti, iyi niyetle yaklaşıp sözleşmeyi önüne sürmeyerek tamam dedik, bunun üstüne eline bir miktar para geçiceğini söyleyerek yarım ay daha oturmak istediğini söyledi, tamam dedik sorun etmedik. Kendisi yarım ay değil neredeyse 1 ay kalmakla kalmayıp, üstüne ödemesi gerektiği kirayı ve faturaların yanı sıra aidatı bile ödemedi. Bir yerden miras alacağını söyleyerek (inanmadık yine de zaman tanıdık) biraz daha zaman istedi. Aradan uzun bir süre geçti ve en son geçen gün kendisinin beni engellediğini gördüm, bunun üstüne bugünde telefon hattını kapattı.

Elimde kendisinin adı soyadı, TC numarası ve ona dair bir çok bilgi bulunmakta, sizce ne yapmalıyım? Benzer deneyim yaşamış arkadaşlar var mı?
Hakkında
İlgi Alanları: Spor, ps
Forum İmzası:
PSN: MidCruyff
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.036
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 10.260 (Bu ay: 914)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 732 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.