Şimdi Ara

Bu araba alınır mı? 53.500'e! VW POLO 1.2 2014 Model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ek olarak: hasar kayıtsız,boyasız ve çiziksiz olarak belirtti satan kişi.
  • Eşi benzeri yokmuş hocam, golfün kardeşi almayı bırak kapışılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Eşi benzeri yokmuş hocam, golfün kardeşi almayı bırak kapışılır.

Anlamadım hocam

Bu kmde temizlikte golf almaya param yetmiyor bütçem 50 civarı güzel mi sence
  • quote:

Orijinalden alıntı: takingthere27

quote:

Anlamadım hocam

Senin yerinde olsam baktığın araçla aynı grubun bu segmentteki aracı olan ibizaya falan bakardım, belki i20, 208. 50 bine bu araçları benzin-otomatik olarak gayet dolu bir şekilde alma şansın var diye düşünüyorum(fiyatlarını bilmiyorum) belki sıfır belki daha genç ve az kmli olarak da alabilirsin. Polo mucizevi bir araç değil bu ilandaki aracın rengi mavi falan olsa belki kurtarırdı ama rengi bile buzdolabı beyazı, bu konuyu biraz daha düşün derim.

• Comfortline alıp hata yapmayın zaten üstünde de trendline jantı var nasıl işse, az biraz daha koyun, pazarlıkla şunu alın. En dolu polo lounge'dır ve gerçekten güzeldir. 57-56ya verir sanıyorum. Aradaki fiyat farkı donanım farkını kesinlikle çıkarıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tertemiz-polo-1.2-tsi-dsg-lounge-fiyati-dusurdum-328120826/detay
  • quote:

quote:

quote:

Anlamadım hocam

Senin yerinde olsam baktığın araçla aynı grubun bu segmentteki aracı olan ibizaya falan bakardım, belki i20, 208. 50 bine bu araçları benzin-otomatik olarak gayet dolu bir şekilde alma şansın var diye düşünüyorum(fiyatlarını bilmiyorum) belki sıfır belki daha genç ve az kmli olarak da alabilirsin. Polo mucizevi bir araç değil bu ilandaki aracın rengi mavi falan olsa belki kurtarırdı ama rengi bile buzdolabı beyazı, bu konuyu biraz daha düşün derim.

Teşekkür ederim öneriniz için, Ibizalara da baktım, Polo'ya göre fiyatları daha uygun. Seat Leon ilgimi çekiyor ama onunda beyaz rengi harici bulunmuyor pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Comfortline alıp hata yapmayın zaten üstünde de trendline jantı var nasıl işse, az biraz daha koyun, pazarlıkla şunu alın. En dolu polo lounge'dır ve gerçekten güzeldir. 57-56ya verir sanıyorum. Aradaki fiyat farkı donanım farkını kesinlikle çıkarıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tertemiz-polo-1.2-tsi-dsg-lounge-fiyati-dusurdum-328120826/detay

Teşekkürler ancak 53.500 bile bütçemi zorlamak oluyor benim için, zaten İzmir dışı almayı düşünmüyorum :)

• Bence kacirma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 tl cam filmi nedir ya
  • Alana da satana da Allah akıl fikir versin ne diyeyim. O paraya dizel otomatik C4 neyim var. Veya da Leon alınır mis gibi binilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni arabanin manueli var bende.Trend degil arac.2014 modeller jant kapakliydi.2015lerde celik jant standart oldu.Bana biraz fazla geldi.Max. ederi 50-51 o da km dusuk oldugu icin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Comfortline alıp hata yapmayın zaten üstünde de trendline jantı var nasıl işse, az biraz daha koyun, pazarlıkla şunu alın. En dolu polo lounge'dır ve gerçekten güzeldir. 57-56ya verir sanıyorum. Aradaki fiyat farkı donanım farkını kesinlikle çıkarıyor.

Teşekkürler ancak 53.500 bile bütçemi zorlamak oluyor benim için, zaten İzmir dışı almayı düşünmüyorum :)

valla siz bilirsiniz o 4bin fark illa ki bir şekilde ödenir. Sonra o araçla lounge araç arasındaki farkı görünce üzülürsünüz ama iş işten geçmiş olur.

• Alamanyanın en büyük beyaz eşya üreticisi volkswagen'in çok tutulan bu soğutucusu iyi fiyata veriliyormuş. Biraz daha bütçen olsaydı bazat modeli var bunların, gardrop tipi...

• Evet o kapak jantların benzerini bile baska markada gormek zor.

• Anlaşılan tavsiye etmiyorsunuz. Peki ya , sizin öneriniz nedir?

Bu araçtaki gibi düşük kilometrede hasarsız değişseniz araç , bir de az yakan otomatik var mı?

2014 model, kmsi çok düşük ve hasarsız sıfıra yakın. Onun dışında 1.2 olduğu için hem vergisi hem de yaktığı yakıt fazla, otomatik ve piyasası hep yükselen vw olması da cabası.

Ben mi yanlış biliyorum, aydınlatırsanız sevinirim.

Bu fiyata otomatik Leon yok ki?
  •  Bu araba alınır mı? 53.500'e! VW POLO 1.2 2014 Model

DAS AUTO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 8 Şubat 2017; 0:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Bu araba alınır mı? 53.500'e! VW POLO 1.2 2014 Model

DAS AUTO

Haberin linki var mi?

Konuya istinaden su arabaya 50bin verenin aklina yanayim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-memurdan-otomatik-hatasiz-servis-bakimli-156-beygir-387917145/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bakimli-ve-temiz-focus-trend-x-eco-bost-391251578/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-kazasiz-tremersiz-boyasiz-degisensiz-full-orjinal-garaj-araci-391685545/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 8 Şubat 2017; 0:34:39 >

• Makyajli kasanın mumkunse 2015 modellerine bakın. 40. Yıl oldugu icin celik jant falan var. Ayrıca bu ilandaki aracın fiyatı yüksek.

• Vay be ; 2016 subatta 41.000 tl ye 13binde 2014(aralik) 1.2 tsi alidi, 2016 haziranda 43.000 tlye satildi(21binde) suanda 53.500, vala dolar molar hikaye bildigin elmas mağden:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.