G

Teğmen
09 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 550 570 tl bütcem var.

pc de bir tek ekran kartı eksik onuda bugün saat 5 e kadar alıcam inş.

bu bütçeye en iyi kart 5850 olduğunu düşünüyorum. ( bi1 iki aydır takip edemiyorum daha iyisi çıktmı bilmiyorum )

kısacası hangi marka ??
Arkadaşlar uzun uğraşlar ve araştırmalar sonucu sistemi toparlamayı başardım ( Tabi maddi açıdan :D )

575m, LEONX ve diğer arkadaşlar.

ANAKART:
ASUS M4A87TD EVO AM3 AMD 870 SATA 6Gb/s USB 3.0

İŞLEMCİ:
AMD Phenom II 955 X4 (3.2 GHz) 8MB 938p Black Ed.

RAM:
A-DATA 4GB(2X2GB) DDR3 1333MHz O.C E. Ed. DualKit CL7

HDD:
WESTERN DIGITAL 500GB 7200RPM SATA-2 16MB-Cache Caviar Blue

KASA:
AeroCool VX-E Pro 600W Super Mid Tower Kasa-Siyah

MONİTÖR:
AOC AOC E2236SWA 22" GENİŞ EKRAN FULL HD LED LCD MONİTÖR - 5mS

TOPLAM HAVALE İLE : 1324 TL

EKRAN KARTI:

HIS HD5850 iCooler V 1GB 256Bit GDDR5 DirectX 11 PCI-Ex 2.1 16X ( 515 TL )

SON TOPLAM HAVALE İLE : 1839 TL

İÇİMDEN GEÇEN SİSTEM BUYDU. ZİRA BANA KALIRSA EN İYİ FİYAT/PERFORMANS SİSTEMİ BU OLUR.

KATKILARINIZ İÇİN TŞKLER DH FORUM

düzeltme: ekran kartına kavuştum sonunda :) gerekli yüklemelerden sonra deneylere başlanıcaktır :) tşkler...
arkadaşlar vatanbilgisayarda 890 çipsetli bi anakart 213 tl civarında olması şaşırttı beni. Almayı düşünüyorum.

Bi foruma soruyim dedim sonra alayim dedim.

Nasıl bi anakarttır kullanan felan varmı ?
21.5'', DVI ve 300TL CİVARI Bİ LCD bulamadım arkadaşlar yaa.

kullananlar veya böyle özellikte lcd bilen varmı ?
Bikaç hafta önce sistem toplamaya karar verdim ve bikaç gün evvel sistemin parçalarını kararlaştırdım.

Fiyat araştırmasına girdiğimde sanalreyonum.com un fiyatı diğerlerine göre hayli ucuzdu ve neredeyse bütün parçalar vardı stoklarında.

Şimdi 1800 1900 lük sistemi sanal reyonumda 1600e felan toplayınca ufak bi araştırma yapıyim dedim ve bikaç sitede sanalreyonum hakkında hiç iyi şeyler okumadım.

Bi arkadaşında tavsiyesiyle donanımheber ime bi başlık açıyimde fikir alışverişinde bulanayım dedim :)

Daha önce alışveriş yapanlar veya bi site hakkında fikri olanlar varmı ?
Arkadaşlar 1600 1700 tl lik bi bütcem var.

Bu paraya nerden hangi parçaları alırsam oc ile güzel bi performans alırım.

Donanımhaber in sistem önerilerindeki pclerin nekadar oc yapılabileceğini bilmiyorum.

Eğer bu sisteleri kullananlar varsa görüşlerini bilmek isterim.
Aradaşlar receiver ın ayarları bozuldu. türksat 1c şimdiki türksat 3a nın ayarlarını bozdum yanlışlıkla. Ve tüm kanalları sildim.

3a nın ayarlarını tekrar yaptım fakat 12731 03333 ü bi türlü aramıyor. daha doğrusu bu ferkansı yazdığım zaman sinyal seviyesi %80-90 dan %38-40a düşüyor ve sinyal kalitesi %0 oluyor :(

otomatik arama değilde antende ara dediğimde 19 tane kanal çıkıyo.

anlıyamadım gitti durumu yardım ederseniz çok sevinirim. dv3600 vestel receiver..
Arkadaşlar gigabyte olmayan bir anakart istiyorum.. İyi oc olacak.. E5200 ile kullanacağım, en geç yarın alacağım.. Şuan aklımda MSI P45 Neo3-FR modeli var.. Daha iyi bir önerisi olan varmı?
arkadaş bölümde araştırmadım belki birsürü var belkide çok kolay diye hiç bişey yok ama ben yapamadım

evdeki laptobu masaüstüne bağlıcam ama ağ bağlantısı ekliyemedim bi türlü

iki pcdede ağ bağlantısı var aslında ama internete bağlandığım ağ bağlantısına dokunmak istemiyorum çünkü pcleri birbirine bağlarken sürekli ip yazıp silmek gerekiyor.

bu yüzden bitanedaha ağ oluşturup yapmak istedim bağlantıyı ama bi türlü ekliyemedim şunu bi yardım plsss
arkadaşlar silinen dosyaları geri getirmek için bazı programlar varmış bunların en kolay kullanılanını ve en çok işe yarıyanlarının isimlerini söylermisiniz...

serialler için özelden pls
Hakkında
İlgi Alanları: F1....GS***
Forum İmzası:
AMD Phenom II 955 X4 (3.2 GHz) 8MB 938p Black Ed. // ASUS M4A87TD EVO // A-DATA 4GB(2X2GB) DDR3 1333MHz O.C E. Ed. DualKit CL7 // HIS HD5850 iCooler V 1GB 256Bit GDDR5 DirectX 11 PCI-Ex 2.1 16X // WESTERN DIGITAL 500GB 7200RPM // AeroCool VX-E Pro 600W // AOC E2236SWA 22" GENİŞ EKRAN FULL HD LED
Forum İkinci El İmzası:
babanın pc eskidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 263
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 21.287 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.