Onbaşı
20 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ben havalı tüfek ile tabanca arasında kaldım birde tüplü ve kırma var sizce hangisini almalıyım hangisi daha kullanışlı olur?
Tüfeğin tabancaya göre avantajı ve dezavantajları nelerdir tabanxanın tüfeğe göre avantajı dezavantajı nelerdir yani hangisi daha iyi birde kırmamı daha sağlıklı yoksa tüplümü?
elimde samsung s3 s4 s3mini s4mini note2 trend young
apple iphone 4 5 4s 5s
arka kapakları mevcuttur
her telden kapak vardır desenli yaldızlı silikon şeffaf hayalet taraftar fb gs bjk ts

yine her marka her model ekran jelatini vardır jelatinide 3 tl den veriyorum

herbiri sadece 7.5 tlye hayrına veriyorum :)
toplu almak isteyen olursa kılıf kapak şarj aleti ara kablo jelatin vardır

merhaba arkadaşlar aklıma takildida codegen marka yeni bir tablet aldım bu tablete otg kablo aracılığıyla direksiyon kiti takabilirmiyim acaba takılırsada stabil çalışırmı

ayrıca tablet codegen novatab 10.1' dört çekirdekli rockchip rk 3188 işlemcili 2gb ram 16gb hafızası var birde mali400 mp4 ekran kartı diyor bu ekran kartı nasıl birşey güzelmi kapasitesi nedir bilen varmı ?
arkadaşlar harddiske uyarı geliyordu hd tune ile tarattım sonuç kötü acaba başka uygulamalar açık diyemi böyle yapıyor yoksa harddisk ölmüşmüdür ???
Selamlar
Bende çift amortisörlü ön teker disk frenli bir bisiklet var ben buna 80cc lik bir motor takmayı düşünüyorum fakat amortisörlü olduğundan dolayı kararsız kaldım bide acaba ön frene v-brake takarsammı daha güvenli olur yoksa disk fren mi kalsın.?
Vites kollarını ve vitesleri ölü durumda vitesler shimano yine shimano nun tourney vitesinden takmayı düşünüyorum bisiklet şuan kötü durumda resimlerini aktarıyorum
Şimdi ben bu bisiklete motor takarsam ne gibi avantajları olur artı dezavantajları ne olur genelde işe gidip gelmek için kullanacağım motor çok cazip geldi 2.5 litrede 150 km yok yapıyormuş muş olduğu için pek inanmadım ama yine en kötüsü 100km yapsın yine bana rahatlıkla yeter
Sizlerinde görüşlerini öğrenmek istedim ne yapsam bilmiyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 25
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.875 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.