O

Çavuş
07 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar hesaplarınızı güvende tutun arkadaşlar
Erişen kişinin ip adresini ifşalamalı mıyım ankaradan bir arkadaş
Yakın zamanda başına gelen var mı ?
İşlemcim amd fx 4300 oc ile 4.1 ghz kalıtelı 500w psu var bu sisteme gtx 660 düşünüyorum uygunmudur? değilse 450 tl ye vatandan bir kart şimdiden sağolun
http://www.ucuzbudur.com/xbox-360-slim-pal-250-gb-jtag-50-oyun-hdmi-urun10494.html bu linkteki aleti elden gidip dükkanlarından alacağız sizce alınırmı ??? acil cevap cerin pazar günü alacağız
arkadaşlar ben sıfır xbox 360 alacağım ve cihaz bana jtagli biçimde gelecek ben bu cihazda online için dual nand istiyorum sonradan olabilirmi yani jtag lı cihaz hem jtaglı hemorijinal olabilirmi ???????????? @pandorateknoloji
fazla uzatmadan konuya giriyorum şu andaki internet sağlayıcım smile dsl bunu bırakıp superonline a geçmeyi düşünüyorum sık sık online oyunlar oynayan birisi olarak (özellikle cs go )
ping sorunu yaşarmıyım ve en önemlisi hızlı mıdır ? yani 1 dosya indiriyorken maksimum hızım 25 mps te kaç kb olur ??
gtx 760 almaya karar verdim msi twin frozr mı zotac amp edition mı yoksa asus direct cu ıı mi alayım
sorum açık ve net arkadaşlar sistemime update yapacağım işlemcim amd fx4300 anakartım asus m5a97 sisteme sapphire r9 280 x alacağım power olarak corsair vs 650 almayı planlıyorum
Darboğaz yaşarmıyım ???
Lafı uzatmadan konuya giriyorum
4kulaklık arasında kaldım tavsiye lazım
1.termaltake cronos
2.razer kurarken pro
3.logitech g430
4.steelseries siberia v2
Öncelikle Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Lütfen Uyarın.

Arkadaşlar Steam Hesabım Satılıktır Fiyat:250 TL Çok Az Da Olsa Pazarlık Payı Vardır
Oyunlar Şunlardır
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 96
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 2.115 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 31 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.