Yüzbaşı
25 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi günler biliyorsunuz okullar açıldı oğluma GPS li nerde olduğunu takip edebileceğim bir saat almak istiyorum ucuz olması lazım ae de şöyle bir şey buldum

https://m.aliexpress.com/s/item/32609490181.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32609490181&productSubject=32609490181&shortkey=iamuQNfI&addresstype=600#autostay

https://m.aliexpress.com/s/item/32610216902.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32610216902&productSubject=32610216902&shortkey=fAZVjQjq&addresstype=600#autostay

Bu saatler simkarttan bağımsız olarak kullanılabilir mi veya bunlar gibi önerebileceğiniz başka bir saat var mı
yanlışlıkla açılmış silinsin
yurtdışından gelen bir çin malı telefonum var ama dokunmatiği çalışmıyor diğer tüm işlevleri normal ama dokunmatiği çalışmadığı için kullanamıyorum görüntü olarakta hoş bir telefon kullanmak istedim ama olmadı acaba bu tele yazılım falan atarak dokunmatiğini düzeltebilirmiyiz acaba telin resimlerini ekliyorum belki kullanan vardır birde ekranın üstünde bir kilit işareti var acaba dokunmatik Ayarlardan bi yerden kapatılmış olabilirmi

arkadaşlar uzun zamandır k790 ımla mutlu mesut yaşıyordum yeni tel almayı hiç düşünmüyordum ama kardeşime w705 aldım çok heveslendim 29 ekimde bi suriye gezisine katılacağım acaba orda güncel s.e. modelleri bulabilirmiyim birde bulursam hangi modeli almamı tavsye edersiniz biraz baktım ama modeller baya artmış aino satio xperia vivaz derken kafam karıştı önceliğim işletim sistemli olması ve qwerty klavyeye sahip olması bunların hangisinden memnun olabilirim
hepsiburada da hyundai marka

http://www.hepsiburada.com/hyundai-v-1037-piano-black-tasarim-37-full-hd-lcd-televizyon-duvar-aski-aparati-hediyeli/ProductDetails.aspx?productId=evhyundaiv1037&categoryId=155051

alınabilecek bir ürünmü 1200 tl ye lg lh3000 veya aoc alacaktım onlardan daha iyi bir seçim olurmu
iyi günler AOC nin reklamlarını görünce bosch bayisindeki arkadaşıma gittim ve nedir bu AOC dedim 2 aydır yaklaşık 60 tane satmışlar geri dönüşü iyi diyor alanlar gayet memnunmuş firmayı soruncada diğer firmalara panel üreten bir firma olduğunu önceden bunu LG nin yaptığını LG perakende piyasasına girince AOC nin bu işi devraldığını ama şimdi onlarında perakende piyasasına girdiğini bunuda Türkiye de bosch ile yaptığını söyledi LG gibi yakında adından oldukça söz ettireceğini düşündüğünü söyledi. sonra hemen hemen aynı fiyatlı olan 3 lcd yi yanyana koyduk LG 32lh3000 full hd sony 32 inch hd ready AOC 32a71h full hd bunların fiyatı aynıydı AOC nin görüntüsü oldukça canlıydı ama nedense sanki sony gibi keskinlik alamadım gibi sonra LG yi eledim ve ikisi arasında kaldım AOC yi alırsam hem full hd olacak hemde burda (yani Elazığ da) servisi var ama sony alırsam servis yok herhangi bir sorun olduğunda bana sıkıntı olacaktır hemde hull hd değil

acaba içinizde AOC yi araştıran oldumu hiç bana çok cazip geldi
iyi geceler uzun süredir bu modemi kullanıyorum son zamanlarda internetimin çalındığını düşünmeye başladım wep ile şifrelemiştim ama bunun kırılması kolaymış galiba mac adresi kısıtlaması yapmak istedim ama bir türlü bulamadım modemin arayüzü ingilizce kullanma kılavuzundada yok aşağıda modemin şifre kısmının menüsünü veriyorum acaba burdan nasıl yapacağım yardım edebilecek kimse varmı acaba

arkadaşlar bir reklamdan yola çıkarak başladım oyuna ama bi türlü bi yerini geçemiyorum acaba sadece bende mi böle oluyor bi deneyin bakalım bir nevi araba yarışı tuşlara belirtildiği sırada basmak gerekiyor bi yerde iki tane z var ilkinde hata veriyor hemen

www.rallipilotuaraniyor.com

site bu bi bakın bakalım
asus x59sl226dv marka dizüstü bilgisayarım var bunun ekran kartını değiştirebilirmiyiz acaba ekran kartı hd3470
arkadaşlar tüm fener maçlarında kameranın özellikle gösterdiği biraz tombul bir amca var kim o acaba merak ettim
Hakkında
Hakkımda:

vodafone 945 Android 2.1 + se k790i+2 gb sandisk m2+hpm 70
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
masaüstü
Bilgisayar
dizüstü
Otomobil
Tata
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe
TV
TV
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 930
İkinci El Bölümü Mesajları: 44
Konularının görüntülenme sayısı: 23.818 (Bu ay: 173)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.