Yüzbaşı
24 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar. Başlıkta belirttiğim kulaklık hakkında bir sorum var. Kulaklık kısımları kulağa baskı mı yapıyor yoksa kulağı çevreliyor mu?
Merhabalar. LG G3 Beat ile Galaxy A3 arasında kaldım. E7 al diyebilirsiniz ama güncelleme listesine baktığımıda A3'den daha iyi bir donanıma sahip olmasına rağmen güncelleme almıyor. Maksimum 1000 TL için başka önerileriniz varsa çok makbule geçer.
yanlış
Başlıktaki ekran kartı için uygun sürücüyü yükleyemiyorum. "AMD Ekran Sürücüsü Yüklenemedi" diyerekten hata veriyor. İşletim sistemim Windows 8.1
Merhabalar

Laptop kullanıyorum, sistemim;

Intel Core 2 Duo
4 GB RAM
ATI Radeon HD 4650

Nedense 1280x720 ve üstü çözünürlükte oyun oynarken bilgisayar kapanıyor. Dota 2, CS GO vb. oyunların hepsinde oluyor. Supraball oynarken bile 10 dakika dayanabildi. Bu sorun daha önceden de vardı CS'de 800x600 yeterli geldiği için çok kafaya takmamıştım ama Supraball'da bile bu olay tekrar yaşanınca sinirlendim. CS'de tüm ayarlar en düşükte ama 1366x768 gibi yüksek çözünürlüklerde oynayınca gene kapanıyor. Isıdan kaynaklandığını sanmıyorum kapandığı zaman sıcaklık aşırı olmuyor genelde.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler
Merhabalar

Sistem aşağı yukarı bu tarz birşey olacak.

MSI GTX 760

Sapphire R9 280 DUAL-X

Yukarıdaki iki karttan hangini almamın benim için daha iyi olacağını nedenleriyle birlikte yazarsanız çok sevinirim
Arkadaşlar,, GTA V almak istiyorum ama xbox live da buy now diye bir seçenek yok
http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Grand-Theft-Auto-V-for-Xbox-360/productID.260620700
bu link ten alırsam bölge uyumsuzluğu vs yaşarmıyım ? Çünkü Rockstar ın sitesinde "satın alma için bölge desteklenmiyor" yazıyordu
Şimdi, aklımda 2 oyun daha var Crysis 3 ve Devil May Cry 4
GTA V almaya zorlıyımmı yoksa kafam rahat şekilde Crysis 3 ve DMC 4 mü alayım ?
Arkadaşlar 160 TL biriktirdim bayramda :) Oyun önerir misiniz xbox 360 için ?Devil may cry 4 alıcaktım ama pc de türkçe yamayla birlikte oynamak daha mantıklı gibi geliyor
arkadaşlar xbox almayi düşünüyorum aklimda link verdiğim konsol var

http://www.gold.com.tr/U117293/Microsoft-Xbox-360-250GB-Kinect-Ready-Oyun-Konsolu

ama biraz kafam karişti. elite modellerde wifi yok biliyorum ama içerik kısmında xbox ın elite ve wifi desteği olduğu yazıyor bu elite midir slim midir solerseniz çok iyi olur bu elite ise 4gb slim alicam ama 80 tl daha verip 250 gb almak daha mantikli lütfen cevap yazarsanız çok sevinirim.(imla hatalarından dolayı özür dilrerim telefondan yazıyorum)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 326
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.201 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 371 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.