Binbaşı
09 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Var mı orada okuyan , bu sene geliyorum , evimi herşeyimi tuttum , şehir nasıldır falan anlatın bakalım...
35'lik sevdalara 70'lik içilmezdi , bizde 50'lik içtik , ona bir beden büyük aşka bir beden küçük geldi , yarım kalan yine biz olduk güzel abim.
Maksimum 1550 tl çıkacak şekilde bir yol bisikleti almak istiyorum , 2.el almak sorun değil fakat uygun kadro boyu olması ve Bursa yada Yalovada olması lazım , bu şartları karşılamak çok zor oluyor , bu da beni sıfıra yönlendiriyor.

Aklımda Salcano xrs050 yada 060 , bianchi slr200 , Carraro cr 012 var , bunlardan xrs050 claris olduğu için daha yakın geliyor fakat , sağlamlık ve işçilik olarak kötü deniyor , kasasıda çok fazla ilgimi çekmedi , çok kararsızım birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

Edit: Kullanım amacım gezmek için , maksimum 150 km yol yapacağım , hep ilgimi mtb çekti fakat o kadar yolu mtb ile yapamam diye buna yöneldim , mtb alıp ince lastik takmakla falanda uğraşmak istemiyorum.

Son Edit: Mosso Cavalier 700 Tourney aldım.
Evet beyler sonuçlar nedir?

Toplam 4880 mesaj atmışsınız.
1662 gündür üyesiniz.
Günde ortalama 2.94 mesaj atmışsınız.
@68931408 ilk mesajınız, 9 Aralık 2012; tarihli, "Cevap: Hayalimizdeki kızı yapıp koyuyoruz" başlığında.

94 kişinin blok listesindesiniz.
Forumda en çok bloklanan 1419. kişisiniz (1419/95519)
Forumda en çok alıntı yapılan 1673. kişisiniz (1673/364587)
Forumda en çok konuya çağırılan 4684. kişisiniz (4684/278153)
Forumda en çok mesajı bulunan 4205. kişisiniz (4205/970276)
Şimdiye kadar 528 artı oy almışsınız. Forumda en çok artı oy alan 8923. kişisiniz.
En çok beğenilen mesajınız, 28 Temmuz 2013; tarihli, "Cevap: 15 DAKİKALIĞINA 2005'e DÖNSENİZ ?" başlığında.
Merhaba arkadaşlar , 2-3 haftadır bisiklet sürmeye başladım büyük bir hevesle , günde 20km 25km yol yapıyordum yadigar 15 yıllık bisikletimle fakat geçenlerde zinciri koptu , zaten eski her yeri sorunlu olduğu ve yorucu çok ağır bir dağ bisikleti olduğu için ihtiyaçlarımı karşılamıyordu , konuyu uzatmadan sadede gelecek olursak bu yaza bir yol bisikleti almak istiyorum ucuz yollu , salcano xrs070-060 fiyat civarı birşey , boyum 187 , kilom 82 uygun kadro boyu ne olmalı , ve hangi bisikleti tavsiye edersiniz maksimum 900 liraya kadar...
Forumu bırakmıştım , geldim yine bi süredir takılıyorum pek yorum yazmasam da belki düzelir dedim eski ortam falan olur , iyice çoluk çocuk dolmuş , 15 tatilden midir nedir bilemeyeceğim ama şu ergenlikten sonra dahada forumda durmam beyler ben , şu arkadaşta gayet güzel söylemiş , seven sevmeyen herkese teşekkür ederim beyler burda güzel zaman geçirdim 2008'den beri , kendinize iyi bakın.

@ne bilim ben ya adamı

Edit:Bi arkadaştan numarasını alacağım sonra çiziyorum sınırsız , kurtuluyorsunuz benden.

Edit2: Herhangi bir konuda yardımcı olan , bana bişey katan tüm üyelere teşekkür ediyorum bu da forumdaki son konum son mesajım son editimdir , hayatta hepinize başarılar.

Edit3: Ağız tadıyla gidemedik la sınırsız çizme linki versin birisi 30 gün var en fazla.
Arkadaşlar mavi zontak geçti elime , bilenler bilir kırmızı ve mor rengide satıyorum istediğiniz rengide getirtebilirim pm atarsanız fiyatını veririm.
Arkadaşlar bundan 1 ay falan önce imzamdaki sistemi topladım ekran kartı eski ekran kartım değiştireceğim onu , ilk başlarda sorun yoktu herhangi ama geçenlerde arkadaş lol'e girmiş 2 kere mavi ekran vermiş sonra Bf3 online da da birden reset atıyordu , driverları güncellemeye çalıştım falan bilmemne derken düzeldi 2 gün önce şimdi bidaha girdim olcakmı diye yine mavi ekran verdi format atmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?
Harvard'dan mezun oldum solcu değilim , genellikle harvard üniversitesinden mezun olanları alıyorlar , lisedeyken en sevdiğim ders geometriydi , sorularınızı cevaplayabilirim.
Akşamdan beri içimde büyük bi sıkıntı var , geçsin diye neşeli şeyler falan dinliyorum olmuyor , gülmekten karnımı ağrıtacak bi film önerin unutur uykuya dalarım belki.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.921
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 100.241 (Bu ay: 412)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 525 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.