Binbaşı
27 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar samsung atıv book 2 laptopa h75 chipsetli crucial bx500 ssd almayı düşünüyorum ama sata 3 desteği var mı varsa bile alıpta tam hız kullanan var mı aranızda?Bilgisi olanlar kullananlar yardımcı olabilir mi?Teşekkürler
arkadaşlar bir youtube kanalım var,eğlence olsun diye belgesel videoları falan yüklemek istiyorum.Bu telif işi nasıl oluyor.Ceza mı geliyor.Ayrıca para falan kazanırsam da olur.Telif yersem kanal mı kapanıyor yoksa ceza mı geliyor nasıl oluyor?
arkadaşlar geniş olsun renkleri canlı olsun,ghost screen,input lag cart curt olmasın.Amazon.com da dahil benq,lg,asus,samsung,aoc hepsi kabulümdür.
Arkadaşlar mesela vites 3 te ve 30 40 km ile gidiyorum gaza basınca araç gürültü ve titreşimle hızlanıyor(tabi vites düşük 30 40 diceksiniz ama önceden titreme ve gürültü yapmazdı şimdi gürültü ve titremeyle kalkıyor)Ama hızlanınca falan hiçbir tekleme falan hiç bir ses gürültü sorun yaşamıyor sapa sağlam çalışıyor şanzuman.Sorun neden olabilir?Bu osilatör gibi titreşmesinin ve gürültünün sebebi nedir?
/
arkadaşlar sistemim asus transformer book,24gb ssd(350mb okuma/150mb yazma hızı var) ve 1tb 5400 toshiba hdd var).24 GB SSD ye w10 kurdum.Ve cidden hdd den farklı olarak aşırı farketti tüm driverler falan herşey yüklü harika çalışıyo makine eskisine göre.Ve ssd 24 gb olduğu için yer dolmasın diye güncellemeleri hibernate sistem geri yükleme noktalarını kapattım.6 GB boş yer kaldı ve SSD ye deep freeze kurdum hdd leri serbest bıraktım.Ama şöyle bi sorunum var.Arkadaşlar hani hdd ye tıklarsınız ya,disk yaklaşık yarım saniye 1 saniye hemen motor sesi geliyo çalışmaya başlıyo.Bunu sürekli hazırda bekletip hdd ye tıkladığım an girmenin başka yolu yok mu?Kolay gelsin.
Overclocklu asus gtx670 den gtx1050ti ye geçmek mantıklı mı?Kaç fps kazanırım genel olarak veya ne satın almalıyım?
Mesela benim 1.6 110hp fluence 2011 aracım var benzinli.Brn buna kaç oktan almalıyım?Az alırsam nolur çok alırsam ne olur?
Nefret ediyorum nefret.Üretmiyoruz(savunma sanayi üretiyoruz sadece)onun dışında paso tüketiyoruz asalak gibi ülkeyiz,başkasının eline bakıyoruz sürekli.Yemin ederim öyle çok özeniyorum ki o Almanya'ya o kadar iyi ağır sanayileri ve mühendislikleri varki adamlar global kriz zamanları ülke ekonomisi hükümet olarak etkilenmiyolar bile.BOSCH grup,SİEMENS grup,Wolksvagen grup,Daimler,BMW grubu derken ve daha niceleri.Adamlar sanayini asıl getiri olduğunu biliyolar,paso sanayi ağırlıklı üretiyolar.Kalkınma hizmet sektöründe,tarımda falan değil kalkınma ağır sanayi de kanımca.Bizim devletimiz anca özelleştirme peşinde,ordumuz sağlam,nüfüsumuz sağlam,para nerde ekonomi nerde?Anca eldekilerini satsınlar,hangi yabancıya hava atabiliyoruz herhangi bir türk markası hakkında?Hiç şöyle bişey duydunuzmu yabancılardan;abi şu x 2.3 araba nasıl bişi ya türkler resmen sanat eseri yapmış mühendislikte falan filan.Duyamazsınız.O kadar vergi alıyolar neden üretmiyoruz anca halkı sömürüyoruz mantığı.Vizyonsuzluk budur işte
2011 extreme fluence aracım var fakat yol bilgisayarının neyi gösterdiğini anlayamıyorum hangi resim ortalamayı falan gösteriyor bilen var mı?
Yüksek öğretim üniversiteliler için burs açıklandı mı?Maillerinizi kontrol edin mail gelmiş olabilir kazandınız diye.Veya ne zaman açıklanır bilginiz var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
İşlemci:[color=
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
iPhone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Logitech
Motosiklet
Honda
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Bosch
Modem
Zyxel
Beyaz Eşya
Vestel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.434
İkinci El Bölümü Mesajları: 118
Konularının görüntülenme sayısı: 88.174 (Bu ay: 767)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 256 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.