Yarbay
12 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, çıktığı gibi bir hype ile başlayıp haftalarca oynadığım Archeage Unchained hesabımı satıyorum.

Server Belstrom

İçinde 1.4k Gold Mevcut.
Class; Ebonsong
Gear Score; 6K
Karaktere ait her şey aşağıdaki SS'de mevcuttur.

Main hesap olarak fiyat 400TL.

İsterseniz yanında da 2 tane alt hesap veriyorum main hesabınıza yardımcı olmak için.
Main + 2 alt hesap şeklinde 500TL.

İyi günler dilerim.
Merhaba arkadaşlar. Eskiden (en az 11-12 senesi var) dayimlarla oynadığım bir oyunu arıyorum. Ps2 idi sanırım. Oyun şu şekildeydi; dövüş oyunuydu Tekken tarzı, insanların özel güçleri vardı genel olarak bir hayvana dönüşüyorlardi. Mesela benim aldığım adam kanatlı bir şey oluyordu uçuyordu karga gibi bir şeye dönüşüyordu. Aslan adam falan da vardı. Tek hatırladığım şeyler bunlar. Bulmama yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Merhabalar, bugün sipariş verdiğim PSU elime ulaştı markası Thermaltake Litepower 450w fakat bilgisayar kapalı olduğu halde PSU fişe takılıyken çok hafif tiz bir ses geliyor, böyle eski televizyonları açarken çıkan ses gibi. PSU'yu tuşundan kapatsam bile fişe takılıyken sürekli o hafif sesi çıkarıyor. Ses de şöyle kulağımı yaklaştırırsam duyuluyor diğer türlü ses çıktığını hissettirmiyor. Bu işlerden pek anlamam da sizce bu ses normal midir?
Merhabalar bazı ayarları göremediğim için modlu bios kurmam gerekiyor, dosyaları indirdiğim yer ne yapacağımı yazmış fakat ben anlamadım ne yapacağımı, bakıp ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim.

Söylediği şey

'flashing: create boot usb-stick (as MS_DOS, use rufus-2.9), copy files, reboot from usb-stick and run flash.bat'

Bu da dosyalar

Merhaba arkadaşlar neden son zamanlarda topta Kennen AD oynanmaya başladı? Botrk-Runanaan-Frozen Mallet tarzında buildler yapılıyor. Ne oldu da ap yerine ad tercih edilmeye başladı? Bilgilendirirseniz sevinirim

Edit: Tuzlar geldi.

Merhaba arkadaslar oyunucu birkac aydir ciddi anlamda takip etmiyorum. Bu son son birkac ayda Rivene ciddi nerfler mi getirdiler? Eski gucu kalmamis gibi gorunuyor. Kombo olayini falan yavaslattilar diyorlar. Patchleri tek tek acip riveni bulmak baya ugrastiracagi icin konu actinm, ozet gecerseniz sevinirim. Tesekkurler
Merhaba arkadaşlar okulda çok tuhaf bir duruma düşürüldüm. Tavsiyeleriniz benim için çok önemli.

Adı lazım değil saçma sapan bir özel üniversitede okuyorum.

Okulda Dil Okulu Koordinatörlüğü var, yani İngilizce dersi normal derslerden bağımsız işliyor. Okulda ingilizce sınıfları seviye seviye oluşturluyor, seviyenize göre sınıflar ve saatler belirleniyor ve sizin seviyeniz olan yerde derse giriyorsunuz.

İngilizce 2- Intermediate seviyesindeyim, yani seviyesi intermediate olan ders almam gerekli. Fakat okulda bir tane intermediate sınıfı var pazartesi 15.30a koymuşlar. O saatte de Uluslararası Politika dersim var ve önemli bir ders, hem kredisi iyi hem de bölüm dersi sonuçta. Anlayacağınız bu iki ders çakışıyor.

Dil Okulu Koordinatörlüğüne çıktım dilekçe verdim, bana ürettikleri çözümler şunlar:

1.Diyorlar ki devamsızlıktan muaf ol derse girme ama sınavlara gir. Ben ne anladım bu işten?

2. Seviyeni düşürelim, elementary yapalım. Zaten geçen sene pre-int dersi aldım neden alt seviyeye gideyim.

Ben de diyorum ki ya beni o derse alacaksınız ya da muaf edeceksiniz. Bana yapabilecek bir şeyimiz yok diyorlar. Böyle bir şey var mı öğrenciyim ben. Önerdikleri bütün çözümler benim zararıma, bir şey yapamam diyorlar bu iki çözümün dışında.

Sizce şimdi ne yapmalıyım? Rektörlüğe falan başvurabilir miyim? Hatta şikayet etmeyi düşünüyorum bildiğiniz mağdur ediyorlar beni nasıl bir ingilizce eğitim sistemleri varsa artık.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Okuyan herkese teşekkürler.
Hakkında
İlgi Alanları: İlgi alanı yok.
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
LOL
Zyra
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.345
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 69.319 (Bu ay: 1.961)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.554 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.