Yarbay
15 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 138 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Şu an 6 aylık 500 lira borç görünüyor. Ne kadarını ödemem lazım provizyon alabilmem için?
BDDK ve Merkez Bankası, banka müşterilerinden alınan ücret ve komisyonları düşürdü.Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, kredili mevduat hesaplarından kullandırılan krediler ile kredi kartlarından nakit avans kullanılması durumunda tahsil edilen ücret, avans tutarının yüzde birini geçemeyecek.Bin liranın altında EFT işlemini mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapanlar 1 lira, ATM'lerden yapanlar 2 lira, diğer kanallardan yapanlar ise en fazla 5 lira ödeyecek.Bu tutar bin lira ile 50 bin lira arasındaysa aynı işlemler için tutar en fazla; 2 lira, 5 lira ve 10 lira olacak.İşlem tutarı 50 bin lira ve üzerinde olması durumunda ise 25, 50, ve 100 lira EFT işlem ücreti uygulanacak.Normal saatler dışında yapılacak EFT'lerde ücret yüzde elli artacak.Havale ücretleri ise EFT ücretlerinin yarısı olarak uygulanacak.Kaynak:https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2020/02/20200210-1.htmHaber :https://www.ntv.com.tr/turkiye/son-dakikabanka-musterilerinden-alinan-ucret-ve-komisyonlarda-ucretleri-dusuruldu,JLNKnCVrT0-cQNF7yFNEhw
Öğretmenlerin aldığı maaş hakkında yalan yanlış bilgiler verilip, öğretmenlik mesleğine, öğretmenlere bolca hakaret edilen konu şikayetimden üç gün sonra silindi.1) Eğer bu konu forum kurallarına aykırı ise neden üç gün sonra siliniyor?

2) Kuralların uygulanması moderasyon tarafından neden geciktiriliyor?

3) Konu popüler gündem listesine girdiği için mi silinmedi?

4) Konuyu açan üyeye ceza verildi mi?
-Beğeni uğruna bir iki gün ömrü kalmış hasta insanları paylaşanlar,

-Çok çirkinim beni beğenmeyin diyenler (aslında beğeni istiyor)

-Çalışmayı sevmiyorum yalancı değilim deyip para dilenenler
Arkadaşlar merhaba aklıma takılan bir soru var. Modeme takılan usb içerisindeki dosyalara uzaktan erişim mümkün oluyor ancak mesela hdd takıp bunu bulut olarak kullanabilir miyiz?
Makine su akıtıyordu. Tamirci çağırdık açtı baktı körük lastiği yırtılmış yeni körük lastiği 300 TL dedi biz de kabul etmedik. Makine yeni değil 12 yıllık. İnternete baktım fiyatı 40-50 TL arasında değişiyor. Sırf 10 dakika açıp baktılar diye 100 TL ücret istediler ben de 80 TL verdim.Elektronik kart falan olsa anlarım o ücreti ancak plastik için 300 TL istemeleri normal mi sizce çünkü bu fiyata neredeyse araba lastiği alınıyor.
Hız testi yaptığımda 20-22 civarı hız çıkıyor. Hem kablosuz hem ethernet ile yaptım. Değerler aşağı yukarı aynı.Sebebi ne olabilir acaba?
24 Mayıs tarihine kadar ödeme yapmazsanız hattınız kapatılacaktır diye sms gelmişti. Bugün sabah (24 mayıs) 11 buçuk civarı ödemeyi yaptım. Henüz hat kapanmamıştı. Çünkü hat kapanınca kapatıldığına dair sms geliyordu. Öğleden sonra saat 3 gibi ödemeniz alınmıştır hattınız kullanıma açılmıştır şeklinde sms geldi. Vodafone yanımda uygulamasını kontrol ettiğimde 25 lira hat açma bedeli yansıtmışlar!!
Sağlam aktif grup var mı arkadaşlar?
Hakkında
Konum: Sivas,Merkez
Meslek: Öğretmen
İlgi Alanları: Tarih, Teknoloji, Fotoğraf
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG G2
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
TV
Vestel
Notebook
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 6.147
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11.306
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 534.876 (Bu ay: 1.887)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.484 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.