K

Er
24 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kyk paramı yatırdım kykda hiç kalmadım ama ücret yatacak dediler 1 ay olucak yatmadı ne yapmam gerek ?
Merhaba arkadaşlar bana kyk çıktı parasını yaptırdım ama yurda hiç gitmedim kesin kayıt yaptirmadim fakat okula gitmekten vazgeçtim parami geri alabilirmiyim acill bilen biri yardım edebilir mi ??
Üniversitesi kazandım ama gitmek istemiyorum ailemenden ayrılmak istemiyorum halkla ilişkiler bölümü onlar gitmemde çok ısrarcı oldu ve salı gidiyorum istemesemde cok mutsuzum acaba burda kalıp çalışsam mı şuan nefes alamıyorum sıkıntıdan bunalıma girdim yardım edin lütfen

Edit:Çalışmak derken sınava hazırlanmak değil iş hayatı yaş 21
Beyler yaş 21 gerek okula geç baslamamdan gerek ise ikinci yılımda kazanmamdan dolayi bu sene üniversitesiyi yeni kazandim halkla ilişkiler bölümü ama şehrimden uzak ve ayrılmak istemiyorum kendi şehrimde yüzde elli burslu tutuyodu ama bu sene maddi sıkıntıdan dolayı gidemedim kykda kalmak istemiyorum ailem evde maddi manevi zorlanacağımı düşünüyor inanin çok soğudum okuldan bir işe başlayıp çalışsam mı diye düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız

Edit:seneye yüzde elli burslu gitme şansım var kendi sehrimde
Ben bu sene şehirdışında bir üniversite kazandım ama gitmek istemiyorum kendi şehrimde sanırım bu yılki osym puanım ile geçiş yapabiliyormusum(özel üniversite) boyle bir şansım var mı oraya gidip okusam 2.sinifa burda mı başlarım yoksa sıfırdan mı başlarım
Şimdi ben bu sene tercih yaptım üniversite kazandım ama gitmek istemiyorum açığa yazılmak istiyorum bunun prosedürü nedir bilgilendiricek biri var mı ?
Şu an içinde bulunduğumuz ülkede ve şartlarda askere gitmemek gibi bir şansınız olsa bunu degerlendirirmiydiniz ?
Şu an içinde bulunduğumuz ülkede ve şartlarda askere gitmemek gibi bir şansınız olsa bunu degerlendirirmiydiniz ?
Merhaba arkadaşlar 6 eylülde teorik sınava girdim ve geçtim fakat hala direksiyon sınavına girmedim 24 ekim olduğunu söylüyolarlar normalde 15 günde olmuyormu bilenler yorumlarsa sevinirim iyi forumlar
Gecen Doktora Gittim Ve.Skinoren Kremi Gündüz Sürmemi Gece İse Clindoxyl kullanmamı istedi daha önce kullanan faydasını gören varmı etkisini ne kadarda gösterir?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 78
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.211 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.