Onbaşı
19 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Genel olarak farkları nedir?
İş alanları hangisinin daha fazladır?
Bunun dışında başka bir şehirde ikinci öğretim okumak kolay mıdır?
Çok mu kötü yoksa kurtarılır mı?
Arkadaşlar bu daha öncede olmuştu halletmiştim ama şimdi bulamadım nasıl çözeceğimi. Sorunum filmlerde müzik sesinin fazla ama konuşmaların neredeyse hiç duyulmayacak kadar az çıkmasıdır. Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.
Arkadaşlar baya zamandır aklımda ama bir türlü emin değildim. Örümcek maymun almak istiyorum ama hangi pet shoplarda vardır bilemiyorum. İnternettende araştırıyorum ama pet shoptan alsam daha iyi olur diye düşündüm. Sizinde tavsiye ve fikirleriniz varsa lütfen yardım edin
Bilgisayarımda oynadığım Total War Rome 2, Saints row 4 gibi oyunlarda bilgisayar bir kaç saniye normal gidiyor bir kaç saniye sonra donuyor ve insanların hareketleri yavaşlıyor donarak devam ediyorlar. Yani 3 saniye iyi olurken 7 saniye tekrar donmaya başlıyor ve bu sürekli olarak tekrarlanıyor. Laptop kullanıyorum. Grafikleri düşürmeyi de denedim herhangi bir yararı olmadı. Hatta yüksekle orta ayar arasında kasma farkı olmuyor.Soğutucu aldım. Bilgisayarın altı artık ısınmıyor fakat speedfan programıyla oyun içinde 90 dereceye kadar çıktığını görebiliyorum. Sorun eğer bununla ilgiliyse neler yapmam gerekir.

Ekran kartı: Nvidia GeForce gt 540m cuda 2 gb
İşlemci: İntel Core i5 2430m 2.4GHz(4 çekirdekli)
Ram: 8gb

bunlar laptopumun özellikleri modelide Casper A15HC
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 33
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.966 (Bu ay: 238)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.