Yüzbaşı
14 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet arkadaşlar. Petshoplara gittim neredeyse hiç birinde gagasında siyah iz olan muhabbet kuşu yoktu. 1-2 tane kuşta vardı bu siyah leke onların da rengini beğenmedim.

Konuya gelirsek. Bu gagadaki siyah leke yavruluktan çıkmak üzere olan kuşlarda oluyor. Haliyle gagası artık lekesiz olan kuşlar genelde ergenliğie girmiş bebeklikten çıkmış kuşlar oluyor.

Sizce de haklı değil miyim yani gagası siyah olan kuş almam daha mantıklı değil mi. Ya diğerleri büyük olduğu için alışmazsa?

Örnek olarak;

Arkadaşlar max 100 tl ye saat alayım dedim fakat bu fiyatlara daniel kleinin saatlerini buldum 80-100 tl arası kaliteli saatleri var.

Fakat replika saatlerde varmış duyduğuma göre kalitesi de iyiymiş fakat fiyatları nedir?

Replika saate fazla para vermek de istemiyorum. Bana uygun fiyatlı replika saat satan bir yer önerir misiniz?

beğendiğim saat tarzı çelik kasa spor kordon.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-zensaat..mont-blanc-flyback-twinfly-swiss-plusfrance-2015-yeni-199018878/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-g-force-otomatik-mekanizma-149-tl-176999684/detay
Taahhütüm bitti faturalarımı da eksiksiz gününde ödedim.

Önerebileceğiniz tarife var mı?

not: şunu düşünüyorumhttp://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/duble-1000-f-rsat-tarifesi

en azından taahhüt altına girmeden 1000 dk 1 gb bana fazlasıyla yeter diye düşünüyorum ne dersiniz var mı daha uygunu mevcut vodefone'lular için?
Arkadaşlar bütce 200-300 tl var mı bu segmentte tek diyeceğiniz makinalar?
Arkadaşlar bina etütü çiziyorum odaların alanını hesaplamak istediğimde AA yapıp bütün kenarları tek tek seçiyorum fakat binli sayılarda rakamlar çıkıyor. m2'nin kaç olduğunu anlayamıyorum.

Sorun neyden kaynaklı çözemedim. Use Preferences'den Centimeters'i seçtim yine olmadı.

Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ?
FİFA 14 PC TOTS-TOTW C.Ronaldo ve İbrahimoviç satacak olan arkadaşlar varsa benimle iletişime geçsinler.

Buradan mesaj atabilir yada Originden 4everTMF olarak ekleyebilirsiniz.

Teşekkürler.
Arkadaşlar şuanda bu durumun içerisindeyim.

Hani başarısız olma bitirememe durumum var mı gerçekten çok düşünüyorum.

Sizce ne yapmalıyım seçmeli miyim?

Not: inşaat teknikeriyim. Lisans tamamlama programı ile mühendislik tamamlayacağım. Yani 2 sene okuyacağım.

olmuş mu gençler ?
Evet arkadaşlar ısınıp daha sonra kapanan saçkurutma makinem için yeni bir kondansatör takmak istiyorum.

Sanırım saçkurutma makinesinin kablosunun ucuna takılmış kondansatör işini artık yerine getiremiyor.

Sizden tavsiye isteyeceğim. Makinenin üzerinde 1k 275v 2x yazan bir kontansatör kullanılmış.

Bunun yerine 100 NF 400V Kondansatör kullansam işimi görür mü? Yada 100 NF 250V Kondansatör.

Olursa hangisi daha sağlıklı olur ? Açıklarsanız sevinirim.
Tristana.
Hakkında
Forum İmzası:

METİN olun, CAN'ınızla oynayın, HAKKI'nızla kazanın!
Sistem ve Tercihleri
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.038
İkinci El Bölümü Mesajları: 304
Konularının görüntülenme sayısı: 268.718 (Bu ay: 673)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 291 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.