T

Çavuş
08 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bu iki kart arasında 25-30 dolar gibi bi fark var ama seri bakımından iki kartta aynı, Nedir gt'yle gs arasındaki fark ?
Selam elinde game card bulunan ve satmak isteyen arkadaş PM atarsa sevinirim.
selam arkadaslar kredi kartımın süresi doldugu için ödeme yapamıyorum. Game card'ı İstanbulda bulabilecegim yerleri soyleyebilirmisiniz ?
Arkdşlr sims 2nin 1.cdsini yüklerken %19 civarında;
A problem occured when trying to transfer the file TSdata/ressound/sfx1.package from the media do you want to retry to copy the file or cancel the installation ?
mesajıyla karsılaşıyorum, varmıdır bunun bi cozumu ? şimdiden tşk..
selam millet ben lise sondayım ve artık liseden bunaldım anasını satayım devamsızlıkta 17yi vurdu, son senemde olsa 20 gunu gecsem sınıfta kalırmıyım? Varmı boyle bi vakaa yaşamış arkadas?
selam arkadaslar raiddeyken quest yapma olanagımız varmı?
Nasıl??
selam, ben ahn'qiraj serverında oynuyorum elfim var ama SW'ye gidip human questlerini yapmak istiyorum, bir insan gibi yetişmek istiyorm XD
Nasıl ve Nerden gidebilirim?
Selam ben internetten alışveriş yapmak istiyorum ama güvenilir site nereleri bilmiyorum, hangi serverda oynayabilirim oynamak için yeniden realmlistimi düzeltmek gerekiyor? birden fazla realmde aynı anda oynayabilirmiyim?
Ayrıca oyun için orjinal cdye gerek varmı
son bişey daha bana cdkey satabilecek olan varmı makul bi fiyata.... istanbuldayım anlaşabiliriz :)
Selam herkese daha 3 gun oncesine kadar medalist serverda oynuyordum ama dun eve geldigimde ne server nede site acıldı. Arkadaşa sordum 12den beri böyle dedi. Ama bugun eve geldiimde server ve site komple kapalıydı gene. Acaba medaliste nooldu bilen varmı, yoksa Blizzardmı lootladı ? :D
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 85
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 5.355 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.