Şimdi Ara

Devamsızlık Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam millet ben lise sondayım ve artık liseden bunaldım anasını satayım devamsızlıkta 17yi vurdu, son senemde olsa 20 gunu gecsem sınıfta kalırmıyım? Varmı boyle bi vakaa yaşamış arkadas?

• son sınıf isen korkma bişeey olmaz yaslan gitsin........
  • 20 gunu assan bile gidip bi doktora "sacimdan bugun bi tel koptu" diyip bir hafta rapor alabilirsin.
  • Adama VErdığı Orneklere ßakın Yaa
    Okuldan Kacması Icın Neler Yapıolar

Allahtan 6 Sene Oldu Okul Hayatm ßıtelı Guzel Orneksınız Arkadaslar ßasarılarınızn Devamını ßeklerım
  • kalır bence niye kalmasın devamsızlığı 30 gün olsa ve bu kayıtlara geçse babasının hayrınamı verecekler karneyi daha var okulun bitmesine
  • Devamsızlık 10 güne inmişti benim bildiğim kadarıyla...sen 17 günle kalmışsın bile... ama tabi tekrar 20 gün olmuş olabilir
  • lise ortami insanin egitim hayati icerisinde yasayabilecegi en iyi ortamdir. kiymetini bil
  • lisenin tadı gerçekten başkadır. devamsızlıktan kalma durumu varsa zaten idare bi kağıtla veline bildirir durumu. bunun yanında idare senin durumunu idare de edebilir. yani devamsız olduğun günler için sana izin kağıdı yazarlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dh_ebac

lise ortami insanin egitim hayati icerisinde yasayabilecegi en iyi ortamdir. kiymetini bil

ben aynı fikirde değilim iyiki bitirmişim liseyi bi an önce lisede insen çocuk oluyor düşünceleri falan hocalarınızdan korkuyorsunuz disiplin korkusu her gün aynı giyin aynı renk forma ruhum sıkılıyo bazen aklıma geliyo bunlar iyiki üniversiteyi okumuşum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide

quote:

Orjinalden alıntı: dh_ebac

lise ortami insanin egitim hayati icerisinde yasayabilecegi en iyi ortamdir. kiymetini bil

ben aynı fikirde değilim iyiki bitirmişim liseyi bi an önce lisede insen çocuk oluyor düşünceleri falan hocalarınızdan korkuyorsunuz disiplin korkusu her gün aynı giyin aynı renk forma ruhum sıkılıyo bazen aklıma geliyo bunlar iyiki üniversiteyi okumuşum ben

neden unv. ayni siniftan egitim gordugun kisilerle gorus ayriliklari yuzunden kavgali olmak dahami guzel. (Turkiyede okumuyorum . Haberlerden edindigim izlenimler)
  • yaw neyin kıymetini bilecem allah askına her gun aynı okula gitmekten bıktım , artık sıkcıı geliyor..Kısacası artık gitmek istemiyorum :P
    Varmı tanıdıgınız lise sonda cakmıs Ben tanımıyorum ama nemelazım cıkar bi deli ...
  • lise sonda devamsılığı 20 günü aşmış ve sene sonunda devamsızlığı 19,5 güne indirilmiş çok arkadaşım var...şu ana kadar lise sonda devamsızlıktan kalan birini ne tanıdım ne duydum...ama lise ortamı göreceğin en ii ortamlardan biridir..ben şimdi üni okuorum daha sosyal ve rahatım ama liseyi özlemio deilim..oranın rahatlığı başkadır...tadını çıkar lisenin zaten bikaç ay kalmış bitmesine

ama devamsılık konusunda riske girmek istemiorum diosan bi doktora git rapor al...nerden alındığını bilmiosan mutlaka rapor almış arkadaşların vardır onlara sor sonra git sende al...
  • Rapor hakkı gecerse noolcak 45 gun tamamlandı diyelim rapor alırsam gecersizmi kalıyor? Şimdi bu konuları okula sormak istemiyorum cunku onlar benim gozumu korkutmak için abartcaklar kesin o yuzden tecrübeli kişilere (bu siz oluyosunuz )soramnın daha iyi olcagını dusundum
  • Arkadaşım ben lise 2deyim demin rehberlik dersi vardı hoca anlattı ama sorun olmaz eger 20 yi geçersen zaten 20 ye kadar evine bi ton uyarı raporu gelir yani 20 yi geçersen bile rapor vs yada izin yazarlar okuldan zaten sizin 40 gün mü neydi sanırım lise sonsunuz diye
  • Ne 40 gun yaw ? Ozurlumu ozursuzmu?
  • rapor alırdık biz siz almıyo musunuz?
  • heralde alıyorum 13 gun rapor aldım.. Rapor sınırını gecince ne oluyor, ondan sonrakileri almıyorlarmıbirde lise sonlar için 40 gun ozrsuz devamsızlık hakkı kalktımı hala yururluktemi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.