C

Yüzbaşı
10 Haziran 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 55PFS8109 android tv açılmıyor. Sadece philips logosu gözüküyor. Kapa bekle modül ve kabloları çıkar tekrar aç işe yaramadı. Servisi çağırdım. Aksi gibi fatura ve garanti belgesini bulamıyorum. TV sistemde garanti içinde gözüküyor. Belge yokluğu nedeniyle garantide sorun çıkarırlar mı? Tavsiyeleriniz. Ayrıca TV de yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. yazılımı tekrar nasıl yükleyebilirim ? Önerilerinizi bekliyorum. Syg.
Arkadaşlar, yazlik için Ev alarm sistemi kurmak istiyorum. GSM destekli de olabilir. Aynı ürünlerde Turkiyeye gore fiyatları uygun görüyorum. Alıp kullananlar varsa görüşlerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar, neta 5510 sd set top box'ın menüsüne hangi şifreyi denesemde birtürlü giremiyorum. Daha önce sanıyorum 1234 ile girmiştim ancak şimdi giremiyorum. Firma ile de temasa geçeceğim. Şifreyi sıfırlama imkanı var mıdır? Yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim.
Syg.
Arkadaşlar telefonu yurtdışından getirtim. 4.1 versiyonda JB li idi. Türkiye kaydını da yaptırttım. Gayet güzel kullanıyor durumdaydım.
Tinyumbrella ile 4.1 için SHSH kaydını aldım restore yapmaya başladım. herşey iyi gidiyordu malum 1015 hatasını aldım exit recovery ile çıkmaya çalıştım. Çıkabildimmi bilemiyorum ancak pin kodunu girmeme rağmen telefon şu an emergensy call modunda kısacası açılmıyor.

Bu durumda sim tekrar kilitlenmiş mi oluyor?
Restore yapabildimmi bilemiyorum ama jb li telefon restore edildiğinde jb si kalkar mı?
Enter recovery i denedim ancak itunes 4.2 ye restore etmek istiyor. Bunu da istemiyorum.
Forumda araştırdığım kadarıyla tekrar jb unlock yapılmasından bahsediyor.
Bundan sonra yapacağım işlemleri bu forumdaki linkleri de vermek suretiyle yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim.
Syg.
Arkadaşlar yeni aldığım TP-Link WN353G wireless PCI adapter'i Vista Starter yüklü PC'de iki slottan birine taktım, tekrar taktım çıkardım. Slotları değiştirdim. Ancak hiç bir şekilde bu donanımı aygıt yöneticisinden göremiyorum daha önce aynı slotlarda IEEE 1394 fire wire kartını da taktığımda aynı sorunu yaşadım. Aynı PC'de XP yüklü iken firewire kartını tanıtmıştım. XP'ye dönsem muhtemelen ta Wireless kartını da görecektir. Arkadaşlar PCI ürünlerini Vistada tanıtamayacakmıyız?

Görüşlerinizi acil bekliyorum.

Syg.
Arkadaşlar merhaba,

E250'de videoların ekranın tamamını kaplaması, diğer anlatımla telefonu yatay tutmak suretiyle seyretmem için yapmam gerekenleri öğrenebilir miyim?

Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Yeni aldığım Aver E500 model tv kartını labtobumda ilk denediğimde kablo tv ye bağlı anten vasıtasıyla tv kanalları güzel bir şekilde alıyordum. Ancak bir gün tv kartından harici hardiskime kayıt yapmak isterken birden görüntü gitti, ondan sonra da ne ses ne görüntü alır hale geldim. Driverini defalarca yükleyip kaldırdım, ancak sonuç yine başarısız. Donanımsal bir sorun mu var?

Benzer sorunu yaşayanlar var mıdır? Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Syg.

Edit: İmla!
Arkadaşlar sürekli araştırmam sonucunda mustek'in Almanya ve Tayvan sitelerinde var ancak Almanyadakinde yükleme başladığında PC kitleniyor, Tayvandakinde ise rar dosyası eksik tayvandan soruma cevap ta alamadım bir adres bildirirseniz çok mutlu olacağım .

Syg.
Arkadaşlar bu konuyu trafik müşavirime soracağım sizin görüşünüzü de alayım dedim.

11 kasım 2008 tarihinde noter satışı yoluyla aldığımız aracın 27 kasım tarihinde trafik müşaviri vasıtasıyla tescil belgesini de aldık, ancak aradan 2 ay geçti trafik sorgulamasında araç eski sahibinin üzerinde gözüküyor. Araç sahip değişikliği sisteme bu kadar geç mi yansır?

Syg.
Arkadaşlar merhaba,

Bir arkadaşımın labtobuna format atarak XP'yi yeniden yükledim. fdisk ile partitionları değerlerini değiştirerek yeniden oluşturmak gereği ortaya çıktı. Bu defa ne yaptımsa daha önce 2 parça olan partitionlar 3 oldu sırasıyla C: 8 MB, D: 18 GB ve E: 20 GB (Hepsi NTSF). 8 MBlik küçük partitionu bir türlü silemediğimden (silsem de tekrar ortaya çıkıyor) XP'yi D'ye kurmak zorunda kaldım. Şimdi:

1) C'yi ortadan kaldırmak istiyorum (HP kendisi için silinmeyen bölümmü ayırmış nedir)
2) XP'nin bulunduğu D'yi Cye; E'yi de D yapMam istiyorum. tabi fdisk kullanmadan

Şu an için çalışmada problem yok ancak bölümlerin böyle sıralanışına gıcık oluyorum.

Syg.
Hakkında
Konum: İstanbul,Bakırköy
Forum İmzası:
Siyasetcinin bilimcinin en kötüsü olunacağına tamircinin parmakla gösterilen en iyisi olmak yeğdir.
Oktay Sinanoğlu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 467
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 759
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 44.669 (Bu ay: 292)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 101 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.