J

Teğmen
20 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar,

Satürn' de yeni Samsung C9000 serisi 3D Led TV' leri gördüm, ince, elit ve pahalı. Özellikleri hakkında bilgilendirebilirseniz, ve kullanan şanslı arkadaşlar var ise yorumlarını duymak isteriz.
Merhaba arkadaşlar ,

Samsung •WF9602NQR Çamaşır makinesi üretim yeri ve özellikleri hakkında bilginiz varmıdır ? 6 kg. gözüküyor, diğer Samsung modellerinde 6 kg olanlarının tamburunun çok küçük, 4-5 kg ancak alacağı söyleniyordu, bu modelde de aynı şekildemidir ?

Bilgi verecek arkadaşlar teşekkürler.
Merhabalar,

Asus'un sitesinde yeni UX serilerine rastladım, hafif bir notebook istiyordum ve UX30 çok cazip geldi ancak henüz Türkiye'ye girmemiş anlaşılan UX50 modeli var ama UX30 modelini bulamıyorum. Ne zaman Türkiye geleceği hakkında bilgisi olan var mı ?

http://www.asus.com.tr/product.aspx?P_ID=CniWi2O0iG9ppDTy
Merhaba Arkadaşlar,

HTPC de kullanmak üzere pasif soğutmalı bir ekran kartı almayı düşünüyorum. ATI kartlara daha sıcak bakıyorum ama yaptığım araştırmalarda ATI nin yeni serilerinde pasif sogutmaya pek rastlayamadım, HD3650 veya HD3850 de pasif sogutmalı model varmı ? Veya başka performaslı ürün tavsiye edebilirmisiniz.
Merhaba Arkadaşlar kendime yeni bir sistem aldım ve eski 2.8 Ghz ve 1 gb ramli sistemimide Asus S-presso bir kasa alarak media center olarak kullanmayı düşünüyorum Asus S-presso nun fiyatlar 160 USD seviyelerine düşmüş ama hiçbir yerde bulamadım. Bir iki adı sanı duyulmamış sitede var fakat onlarada güvenip alamadım açıkcası. Sizden ricam bildiğiniz güvenilir bir sitede varsa yardımcı olmanız.
Şimdiden sağolun

Not. Kasa bölümüne açtım bu başlığı ama yanlış açtıysam kusura bakmayın, en uygun burası geldi.
Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki sistemi sipariş ettim ve önümüzdeki hafta herhalde salı, çarşamba elimde olur ancak stock fan kullanmak istemiyorum, fsb yi biraz yükseltmeyi düşünüyorum. Soğutucu içinde 80-100 USD para biraz çok geldi, bana daha uygun fiyata herhangi bir çözüm öneriniz olabilirmi?

Biraz araştırma yaptım ve Arctic Cooling Freezer pro 7 fiyat olarak cazip geldi. Aynı fiyat kategorisinde başka önerileriniz olabilirmi?

Sistem

Asus Commando P965
E6400 Core 2 Duo
MSI 8800 GTS OC Edition
Antec 480W Power
Nzxt Lexa Kasa
2* 1024 Mb Geil DDR800 ve zaten mevcut olan
Sata Seagate 200 Gb
Sata Samsung 160 Gb
Samsung 226BW
Nec Sata DVD Writer
Logitech S510 Klavye ve mouse

Big typhoon nerede bulabilirim ve fiyat ne kadar aşağı yukarı ?

Öneriler için şimdiden sağolun.
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun süredir hem siteyi takip ediyordum hemde donanım test sitelerindeki makaleleri okuyarak yeni bir sistem kurmaya çalışıyordum, 15 gündür araştırdım durdum ve aklımda

Gigabyte P965 DS3 veya Asus 650i board (kodunu hatırlayamadım)
E6300 Core 2 Duo
Tul X1950Pro Extreme
Antec 480W Power
Raidmax Smilodon Siyah-Gümüş Kasa

Sata Seagate 200 Gb
Sata Samsung 160 Gb
Samsung 226BW
Nec Sata DVD Writer

Önce Smilodon kasayı bulamadım, Fireball'a yaklaşık ne zaman getireceklerini sordum ama tık yok , herhalde işler büyüdükçe ilgi alakada düşüyor neyse onu bulamayınca biraz daha paraya kıydık Nzxt Lexa Kasa aldık (çok pahalı yaa) bu arada gözüm hiç o kadar para vermeyi düşünmediğim halde Asus Commando'nun bir incelemesine takıldı, keşke takılmaz olaydı . Fena halde aklımı çeldi onuda aldık, ee dedim bu anakarta, kasaya bu kadar para bayılıyorsun buna ekran kartıda en az 8800 GTS 320 Mb olur dedim. Bakın kendi kendimi nasıl gaza getiriyorum, birde almışken 1.86 Mhz işlemci olacağını 2.14 Mhz olsun FSB aynı çarpan yüksek overclocka a daha yatkın diye E6300 yerine E6400 siparişi verdim, ettimi size ekstradan 500-600 ytl fazladan masraf, işin kötü tarafı beklesem Mayıs ayında işlemci fiyatları daha uygun olacaktı ve belki GTS fiyatlarıda ama siz beni anlıyorsunuz insan almaya karar verdimi bekleyemiyor. Siparişleri verdim kasayı Fireball'dan, diğerlerinide Gigatek'ten, Geil bellekler henüz stoklara girmemiş herhalde önümüzdeki hafta elimde olur. WOW oynuyordum ama bu sistemi aldıktan sonra artık daha başka oyunlarda oynamak farz oldu, eh önce anakartla ve ekran kartıyla gelen oyunlarla başlarım sonrada siz arkadaşlar bişiler tavsiye edersiniz :) Sistem en son şöyle oldu, birde Arctic Cooling Freezer 7 Pro Soket 775 CPU Cooler almayı düşünüyorum ama bu konuda tavsiyelerede açığım :

Asus Commando P965
E6400 Core 2 Duo
MSI 8800 GTS OC Edition
Antec 480W Power
Nzxt Lexa Kasa
Sata Seagate 200 Gb
Sata Samsung 160 Gb
Samsung 226BW
Nec Sata DVD Writer
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 196
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 7.250 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.