Yüzbaşı
20 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ;

2010 2011 2012 model golf dizel comfortline manuel araç arıyorum.Değişeni olmaması ve 80.000 km yi geçmemiş olması tercih sebebidir.

Saygılarımla.
Arkadaşlar Merhaba ;

Araç değişikliği yapmayı düşündüğümden kullanmış olduğum aracımı satmayı düşünüyorum.

2007 model active paket.Sonradan sis farı taktırdım.

85.000 km ye yaklaştı.

Fiyat olarak henüz bir rakam belirlemedim.Tekliflere açığım.

Saygılarımla.
Arkadaşlar Merhaba ;

2013 Model Opel Astra 1.6 115 bg araç alma aşamasındayım.Essentia + konfor paketli.Araç sıfır. Easytronic.45.000 TL ye hazırda bekliyor.

Maksimum 45.000 TL bütçem var ve bu aracı buldum.Şuan kullandığım araç 2007 model Punto 1,3 multijet 85.000 Km'de.
Günlük 20km yapıyorum evden iş - işten ev.Şuanki aracımda yol bilgisayarında 2000km 24km/h ort.6,6 tüketim gösteriyor.
Astra'ya geçtiğimde yakıt konusunda beni çok üzer mi? Lpg takmayı düşünmüyorum.İkinci el bakmak ise tamamen kumar.Sizler de görüyorsunuzdur km si ile oynanan araçları.
Maksimum 45.000 TL olarak siz ne tavsiye edersiniz ? Bu aracı önerir misiniz? Aracın sıfır olduğu konusunda şüphe yok.
Sürekli araştırıyorum fakat en makul seçenek bu geldi.Öğlen Avek e gittim 51.000 TL Leon bakayım dedim ama fiyatını düşününce tabi vazgeçmek zorunda kaldım.
İkinci el olarak 45.000 TL Leon Fr 1,4tsi gözüme çarptı 2012 model.Manuel vites.Yakıt konusunda ve konfor olarak sizin düşünceleriniz nelerdir ?

Öncelikli olarak aracımı satmayı düşünüyorum tabiki ama değiştirdikten sonra keşke diye düşünür müyüm orasını bilmiyorum.

Gerçekten tüm arkadaşlarımın fikirlerine ihtiyacım var.

Saygılarımla.
Arkadaşlar Diablo 3 alacağım fakat cuma akşamı mı cumartesi sabahı mı alsam kararsızım.Vatan bilgisayarın hafta sonu % 25 kampanyası oyunlarda da geçerli oluyor mu ? Bu indirimle D3 alan arkadaşımız var mı ? Yoksa yarın akşam alacağım..Forumda böyle bir konu olmadığı için açtım.

Saygılarımla,
Arkadaşlar merhaba ;

2006 yılının temmuz ayında alkolden dolayı ehliyetim alında.Ceza tutarı 416 TL.

Yasa değişti kanun değişti trafik cezası 2 katını geçemez 3 katını geçemez denildi.

bana yazılan ceza tutarı 416 tl..benim şuan ödemem gereken tutar ne kadar olur ?

832 TL mi yoksa 1248 TL mi ?

İnternetten girip baktığımda 1248 TL gözüküyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım var mı acaba ? Forumun diğer sayfalarında daha doğrusu açılan konularda iki katını geçemez denmiş.Fakat yasada ;

Para cezalarının ödenme süresi
MADDE 15 – (1) Trafik idarî para cezaları yetkili memurlarca derhal tahsil edilir. Ödeme derhal yapılmadığı takdirde, para cezalarının, tutanağın tebliğ tarihinden itibaren bir ay içinde ödenmesi gerekir. Bir ay içinde ödenmeyen cezalar için her ay % 5 faiz uygulanır. Aylık faizin hesaplanmasında ay kesirleri tam ay olarak dikkate alınır. Bu suretle bulunacak tutar cezanın iki katını geçemez.
(2) Süresinde ödenmeyen ve kesinleşen idarî para cezaları, 21/7/1953 tarihli ve 6183 sayılı Kanun hükümlerine göre takip ve tahsil edilir.

Buradaki kasıt hesaplanan faiz mi yoksa faizle beraber cezanın kendisi mi ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.

Saygılarımla.
Arkadaşlar merhaba ;

Icewind dale'nin 3 in 1 boxsetini aldım ve oynamaya başlıyacağım.

fakat neler yapmam gerekir nasıl yapmam gerekir bilemiyorum.

Nelere dikkat etmem gerekiyor..

Yardımlarınızı rica ederim.
ARkadaşlar merhaba.Çok tartışıldı herkes yalan yanlış şeyler söyledi..

Suni çim sahada vidalı (demir) krampon giyilir mi?

Bu konuyu burada aydınlığa kavuşturalım.
Arkadaşlar nike krampon tavsiyesi istiyorum.Halı saha (suni çim) da kullanılmak üzere.

Ben ronaldinho tiempo modelini beğendim 82 lira.

Bu fiyatlarda önerebileceğiniz modeller var mı ?

Teşekkür ederim.
Arkadaşlar ;

Business tycoon capitalism 2 tarzı oyun önerebilir misiniz?

Şirket kurup ürün üretmek geliştirmek satmak içerikli..

teşekkürler
Arkadaşlar ;

Netten fs2004 temin ettim.fs 2004 century of flight diye gösteriyor resimde.

fakat şöle bir durum var.bunda sadece kafamıza göre uçuyoruz.kariyer modu filan yok mu?

burda arkadaşlar kargo yaptıklarını para kazandıklarını kendi uçaklarını filan aldıklarını söylediler.

benim indirdiğim oyunda mı sorun var yoksa bu özellikler fs2004 değil mi ?

2004 de yoksa hangi versiyonda var ?

Bu arada dün ilk uçuşumu gerçekleştirdim.uçağımı kaldırıp indirebildim fakat tam olarak oyunu okuyamadım daha..birçok özelliği bilmiyorum.buna da zamanla alışacağız ve sizlerin desteğine ihtiyac duyacağım

Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Bankacı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.448
İkinci El Bölümü Mesajları: 547
Konularının görüntülenme sayısı: 184.148 (Bu ay: 179)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.