Yüzbaşı
10 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, Hp pavillion 15-bc015nt modelini aldım ancak oyundayken siyah noktalar/kareler beliriyor. Farklı çözünürlük ve kalite ayarlarında denedim ancak sorun aynı şekilde devam etti.

Event log'u incelediğimde "nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu." hatasını verdiği gözüküyor. nvlddmkm hatası çözümü için internetteki tüm yazılımsal çözümleri denedim ancak çözüm sağlayamadım. Sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorum.

BIOS system log'da da 01 Ocak 2016 ve 20 Mayıs 2016 tarihlerine ait loglar var. Halbuki geçen hafta aldım laptop'ı.

Bu durumda laptop için daha önce kullanılmış diyebilir miyiz? Kozmetik herhangi bir sorunu gözükmüyor ama bu sorun nedeniyle iade edilmiş olabileceğini düşünüyorum.


Merhaba, Hp pavillion 15-bc015nt modelini aldım ancak oyundayken siyah noktalar/kareler beliriyor. Farklı çözünürlük ve kalite ayarlarında denedim ancak sorun aynı şekilde devam etti. Event log'u incelediğimde "nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu." hatasını verdiği gözüküyor. nvlddmkm hatası çözümü için internetteki tüm yazılımsal çözümleri denedim ancak çözüm sağlayamadım. Sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorum.

BIOS system log'da da 01 Ocak 2016 ve 20 Mayıs 2016 tarihlerine ait loglar var. Halbuki geçen hafta aldım laptop'ı.

Bu durumda laptop için daha önce kullanılmış diyebilir miyiz? Kozmetik herhangi bir sorunu gözükmüyor ama bu sorun nedeniyle iade edilmiş olabileceğini düşünüyorum.


Tek pc üzerinden 4 televizyona ayrı ayrı görüntü aktarmam ve bunun kablosuz bir şekilde olması lazım. Öncelikle görüntü almak için 2 adet ekran kartı almayı düşündüm bu şekilde minimum 4 adet çıkış alabilirim. Hdmi olmayan çıkışları (dvi vs.) dönüştürücü ile dönüştürmeyi düşünüyorum. Kablosuz iletim için ise miracast gibi cihazları düşünüyorum.

Sizce bu işlemi hangi ekran kart(lar)ıyla yapmam daha iyi olur ve miracast mi yoksa başka bir cihaz mı tavsiye edersiniz? Smart tv üzerinde alıcı olarak bu işleme yardımcı bir özellik var mıdır?

Araştırmaya devam ediyorum sizin de fikirlerinizi almak istedim.
Metro'nun kampanyası varmış şifreyi girince %50 indirim yapıyormuş bilet alırken. 10 Mayısa kadar geçerli kampanya, kullanmayacak olan varsa METRO yazıp 2278'e gönderip şifreyi bana söyleyebilir mi? Smsden ücret alınmıyor.
Karabük Üni. Bilg. Müh. Uzaktan Eğitim öğrencisiyim 1. sınıfı atlattım. Geçen sene tercih dönemi uzaktan eğitim hakkında pek bilgim yoktu şimdi can sıkıntısı sorularınız, merak ettiğiniz şeyler varsa bildiğimce yanıtlayabilirim.
Genelde Diana kullanmaktayım kazandıkça daha çok seviyorum sıkılma gibi bir durumum yok ama ilersi için başka herolarda da uzmanlaşmam gerektiğini düşünüyorum. Diana ayarında ne önerirsiniz?
Server değiştirdim Eastte yeni hesap kasıyorum en hızlı şekilde nasıl level atlayabilirim boosts dışında? Botlarla mı oynamalıyım (beginner, intemediate)? Hangisi daha avantajlı olur
Selamlar benim roland micro cube amfim var ve bir arkadaş ses kartı da alırsan bilgisayardan daha iyi ses alırsın demişti. Amfi yaklaşık 200TL civarı ediyor. Ses kartının yanına gitarı bağlamak için kablo dışında ayrıca ekipman gerekli midir? Son olarak, istediğim şekilde bütün sistem için 200TL ye ne önerirsiniz? Daha ucuza halledebilirsin derseniz gitarı değiştiricem parayı ona çeviririm
Karabük Üni. Bilg. Müh. Uzaktan Eğitim öğrencisiyim uzaktan eğitimle ilgili merak ettiğiniz sorular varsa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.
Benim casio fx-991ES hesap makinem var ama vizelerde dikkatimi çeken şey hiçbir gözetmenin hesap makinesini kontrol etmemesi oldu. Ben de bu durumdan kendime pay çıkarıp hafızalı hesap makinesi almak istiyorum f/p olarak hangi marka-modeli önerirsiniz?
Hakkında
Konum: İstanbul,Bahçelievler
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 344
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 939
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 5.268 (Bu ay: 371)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.