Teğmen
06 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
satilmistir. konu kilit.
merhaba,

Win8 kullanicisiyim.
Google Chrome tarayicisini yillardir sorunsuz kullaniyorum.
Bu gun CyberGhost isimli VPN programini kurayim derken zannediyorum yanlis bir sey yaptim. Program acilmaz oldu.
Bu programla ilgili her seyi sildim kaldirdim. Kullanicilar kismindan Appdata vs tamamini sildim programla ilgili olanlari.
Chrome'a tikladigimda tepki vermiyor.

Internetten arastirip denedigim fakat islemeyen cozumler sunlar:
-Program files dan chrome uygulamasinin ismine exe eklemek
-Kullanicilar kismindan local app den google ile ilgili butun kayitlari silmek
-Programa sag tiklayip uyumluluk modunu butun modlarda teker teker denemek ve yonetici olarak calistirmak

Su an Firefox kullanmaktayim ama memnun degilim. Defalarca Chrome u kaldirip yeniden kurdum. Bilgisayarima format atmak istemiyorum.

Tesekkur ederim yardimlariniz icin.
Merhaba,

WIN8 kullanicisiyim.

Bilgisayarima bir program kurarken yaninda otomatik olarak bir reklam programi kurmusum.

''Rockettab'' isimli bu reklam programini program ekle kaldirdan sildim ama sildikten sonra bilgisayarimi her actigimda CMD aciliyor ve programi otomatik olarak acmaya calisiyor fakat programi silmis oldugumdan hata veriyor.

MSCONFIG kismindan baslangicta acilan programlarda ne CMD ne de Rockettab gozukmuyor.

Nasil kapatabilirim acaba?
Merhaba,
Cep telefonumu ayni zamanda mp3 calar olarak kullaniyorum.
Hem muzik dinlemek hem de arama yaparken kullanmak uzere bass ve tiz performansi iyi kaliteli bir marka kulak ici mikrofonlu kulaklik alacagim.
Simdilik elimdeki modeller Sennheiser CX275S ve CX200 modelleri. 275 in mikrofonu var ama telefona giris jaki kolay yipranabilir gozukuyor, 200 de mikrofon yok ama jaki kaliteli.
Fiyat araligim 200 TL ye kadar.
Onerilerinizi bekliyorum.
Merhaba herkese,
Win8 isletim sistemi kullanmaktayim.
Bilgisayarimi kullanirken aniden uclu kablodan gelen catirdama sesi ile bilgisayarim kendini elektrikler gitmis gibi kapatti. Hemen fisi cektim.
Bir sure sonra acinca MSI yazisindan sonra siyah bir ekranda ''Error Loading Operating System'' hatasi aldim.
Internette arastirmama gore HDD yi okunmamasindan kaynakli bir problemmis.
BIOS'a dahi giremiyorum DEL, F1-2-8-10 hicbiri bir tepki vermiyor.
CTRL+ALT+DEL yapinca kendi kendine restart atiyor.
HDD yanmis olabilir mi?
Windows kendisini onarmiyor. Dedigim gibi siyah ekranda takili kaldi.
Acilen yardim gerekiyor. tesekkurler.
merhaba, elimde orjinal olmayan Win8 kurulu bir bilgisayar var.
Bilgisayarima windows 8 in kendi kendine format atma özelliğini kullanarak format atmak istiyorum.
Sorum şu : Format atarken benden lisans-seri numarası isteme gibi bir durum söz konusu olur mu? Format atmam ile sahte yazilim tespiti gibi bir durumla karşılaşır mıyım?
şimdiden teşekkür ederim.
Lumia 520 kullanicisiyim.Wifi baglantilarina rahatlikla baglanabiliyorum fakat universitemdeki internete baglanamiyorum cunku sifresi herkes icin ayri.
Bilgisayardan girerken Kullanici adi yerine okulun bize verdigi bir kodu, sifre yerine de okul numaramizi yazarak girebiliyoruz fakat bunu Lumia ile yapamiyorum.
Giren arkadaslarim android, ios icin bulunan bazi applicationlar ile internet baglantisinin kullanici adi-sifre kismina girebiliyorlar. Bunu windows phone da nasil hallederim? Uygulama var midir bildiginiz?

(Simdiye kadar birkac tane wifi uygulamasi denedim fakat bu uygulamalar da baglanmis oldugum internetin IP DNS gibi ozelliklerini gostermeye yariyor.Benim istedigim baglanamadigim bir wifi noktasinin kullanici adi-sifre kismina girmek)
merhabalar,akustik gitar almayi dusunuyorum.5 senedir gitar caliyorum,alacagim gitarda dikkat ettigim seyler tonunun parlak olmasi,ileri seviye bir gitar olmasi,marka kalitesi gibi onculler.
Su ana kadar kafamda Fender CD-230SCE veya CD-280SCE modelleri var.Ibanez gitarlari akustiklerde sevmiyorum,gibson favorim ama malesef butcem elvermiyor.
butcem 1300 TL ye kadar.Alacagim gitari klasik gitarim gibi omur boyu kullanacagim.Onerilerinizi bekliyorum.
merhabalar.Sacimi simdiye kadar uzatmadan hep kisa kestirdim ama hayatimda hic 3 numaraya veya sifira vurdurtmadim.Su siralar sebepsiz bir sekilde hayata bagliligim azaliyor.Kendimi surekli yorgun ve halsiz hissediyorum.Yapacaklarimi surekli erteliyorum.Sartlanmaktan midir bilmiyorum ama sacimi ne zaman kisa kestirmesem boyle hissediyorum.

3 numara saci denemis birileri varsa acaba depresyona,halsizlige iyi gelir mi?

Sanirim bilimsel olarak proteinlerin bir kismini emiyormus saclar.Sorum ise ruhsal acidan?

tesekkurler.
Merhabalar,yurtta kaliyorum.Yurdumuzun interneti fazla torrent ve online oyuncular sayesinde felc durumda.Bundan bir hafta oncesine kadar google'a dahi giremiyorduk.Neyse ki bu hafta yurt muduru gecici bir cozum buldugunu soyledi.Simdi en azindan surf yapabiliyoruz (ben haric).Sorunum sudur ki,

-yurtta her odada 3 adet port var,bu portlardan kabloyla internete baglaniyoruz.Ben haric tum arkadaslarimin interneti var.Ben baglanmaya calisinca tanimlaniyor... ve tanimlanamayan ag hatasiyla internet sembolu uzerinde unlem isareti aliyorum.

-Portta herhangi bir sorun yok,bir baska arkadasim benim portumdan rahatlikla girdi,ben bir baska porttan denedigimdeyse olmadi,yani calistigina emin oldugumuz portlar benim bilgisayarimda tanimlanamiyor.Bir de isin garip tarafi bir arkadasimin evinde adsl modemden kabloyla aninda baglanabiliyorum.

-Bir kac ay oncesine kadar birkac gun surmek sartiyla bu hatayi aliyordum ama sonuc olarak internete baglaniyordum.Simdiyse 1 haftadir araliksiz ayni sorun.

Yardimlarinizi bekliyorum.
Hakkında
Meslek: www.google.com
Forum İmzası:
Devil Got My Woman

R0047
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 417
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 35.348 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.