Yüzbaşı
03 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Giydiğim elbiseleri takıları silahları çıkaramıyorum sağ tıklıyorum inventoryy ye geçiyor sonra tekrar elime geliyor ne yapabilirim
Ben laptoptan kablosuz internet olarak bir okulun internetine bağlanıyom. Sınırlıbir bağlantı bazı sitelere girmiyor. milli eğitim bakanlığı tarafından erişim engellenmiştir falan yazıyo. knight a da girmiyo launchere tıklayınca loginfailed veriyor yardım edebilir misiniz?
Cyper da 59 level asas satıyorum. İtem md +1 rebirth, clever +7 chitin +5 set dex bonuslu sadece göğüslük fp . item pek fazla yok
Ulaşmak isteyen knightofmage@hotmail.com Ş.urfadan
bazı sitelere girince böyle bir hata veriyor. ve online oyunlara bağlanamıyorum. bunu nasıl engelleyebilirim. bir okulun wireless ına bağlanıyorum laptoptan
Arkadaşlar ben wireless dan bir okulun ağına bağlanıyom sınırlı bağlantı bazı sitelere ve bazı online oyunlara giremiyorum yardım edebilcek olan var mı?
Değerli arkadaşlar,
kış şartlarında oluşan kazaların önemli bir nedeni lastik konusundaki ihmaldir. Bu nedenle toplumumuzda kış lastiği bilincinin oluşabilmesi için herkesin bu konudaki bilgi ve deneyimlerini aktarmasının yararlı olacağını düşünüyorum. Sadece bizim kış lastiği kullanmamız tehlikeyi önlemiyor. Karşıdaki gelip bize çarpabiliyor.
ya msn 8.0 açılmıyor patchide yükledim. port 1863 falan diyo firewall ayarlarından mı böyle sebebini bilen varsa lütfen yardım etsin
arkadaşlar beta tester davetiyesi olan varsa lütfen bana bir tane göndersin. Sağolun muhammetsabuncu@hotmail.com
ya füzenin menzilleri artarmı nasıl artar yada roket silosu seviye 4 te onu ilerletmek mi lazım???
işte filocular ve savunmacıların tartışabileceği bir ortam istediğiniz gibi tartışın.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 406
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 17.319 (Bu ay: 222)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.