Çavuş
21 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
361654 Gün Cezalı
357411 gün 17 s. 57 dk. kaldı
Gönderileri
dh kapanıyor adlı konumda kendime lan ve it dediğim için banlandım .yönetimle gurur duyuyorum

nasılım arkadaşlar
bu formda bazı bölümlerin karşısında puanları yok sadece kontejan verilmiş onlar ne oluyor
evet lise çağındaki gençler işe girip çalışmak yerine okuyorlar uğraşmamak için bende böyleydim eğer liseyi okumayıp bi işe girse o işte 9 yılda usta olur 25 yaşına gelir çalışıp topladığı parayla ya kendine iş yeri açar yada araba ev vs alır.şimdi 25 yaşındaki üni mezununa bakıyoruz iş bulamıyor .okadar yıl okuyor 800 tl ye çalışıyor.diğer okumayıp çalışan adam bunun yanından arabayla geçiyor o dolmuş beklerken
bilen var mı acilll
liseyi bitirdim.üniye yerleşemedim ,şimdi facebooktan arkadaşla konuştum yerleşti o 2 yıllık ben böyle kaldım çok kötü oldum. sınıfın en tembeli olan kız bile 212 ygs puanı ile gıda teknolojisine yerleşmiş kız sınıfını zor geçer adalet mi bu haa kendimi seneye arabayla gitçem diye teselli ediyorum.
geçen yeni touareg yanımdan geçti ilk başta golf sandım ama yüksek olduğunu görünce touareg olduğunu anladım o yüzden touareg alamayanlar golf alsın .golf alamayan polo hiç alamaz zaten 53 bin tl
diyom tatbak a gidip pasta alam 10 tlye 10 ada çiğköfte alam nasıl fikir
benle kim iddaya girer .palamut mevsimi de açıldı.canlı canlı yutacam
eve tanıtıcı reklam yollamışlar %50 burslu 4 bine geliyor aylık 350 lira felan taksitli 12 ay uygun gibi şehir dışında okusam yine aynıya gelir .sizce nasıl okuyan var mı ?
Hakkında
Forum İmzası:
ya sev ya terk et
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 352
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 38.415 (Bu ay: 81)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.