T

Teğmen
24 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
charda Sgrade Devil Vardır.120Lv Job Lv 5m Sp Arabian Dress Set Vardır.Chief Generaldir.10 Aylık Kadar Toplayı Pet vardır bolca yerden
kalkma ve zerk scroll mvcttr. Page 3 Acıktır. İçerisinde100 tl değerinde eşya ve 13 b gold mevcut.

Fiyat 300 tl

İletişim : 0538 226 45 25

Öneri ve eleştirileri bekliyorum , şimdiden teşekkürler.
Evet beyler, şuan bir sevgilim var yaklaşık 2 aydır yüz yüze görüşmüyoruz. Ünide aynı şehirdeyiz fakat evler farklı şehirde malum yaz tatili ayrı kaldık.

Kafamın karıştığı asıl konu şu. Ben bu kızı seviyorum , ama uzaktan da olmuyor. Şimdi çalıştığım yere gelen her kıza aşık oluyorum.Kızlar da güzel , arada paslaşmalar falan da oluyor. Ama son adımı atamıyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
Evet beyler, şuan bir sevgilim var yaklaşık 2 aydır yüz yüze görüşmüyoruz. Ünide aynı şehirdeyiz fakat evler farklı şehirde malum yaz tatili ayrı kaldık.

Kafamın karıştığı asıl konu şu. Ben bu kızı seviyorum , ama uzaktan da olmuyor. Şimdi çalıştığım yere gelen her kıza aşık oluyorum.Kızlar da güzel , arada paslaşmalar falan da oluyor. Ama son adımı atamıyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
Arkadaşlar bugün yeni m8 aldım, ilk defa android kullanıyorum. Daha önceden bir tabletim vardı ama çok fazla kullanmadığım için bilmiyorum.

Öncelikle ilk sorum şu, androidde benim bilgim dışında fotoğraflarım yedeklenebilirmi? yedeklenirse nereye yedeklenir ve nasıl silerim.

ikinci sorumda, tabletimi kullandığım gmail hesabımla telefonu aktifleştirdim. Sizce telefonu sıfırlayıp yeni bir gmail hesabı mı alsam?
Cok acil fikirlerinize ihtiyacim var arkadaslar, amerikadan alinma iphone 5 imde kronik üst tuş sorunu mevcuttu, amerika oldugu icin degisim olmadi bende ankara da 150 tlye yaptirdim. Fakat telefonu servisten aldiktan sonra ortasinda bir çökme farkettim. Ekran normal islevini goruyor fakat ortasına bastırınca ice çöküyor ve oradaki renkler kayboluyor, laptop ekranina bastirmis gibi. İçinden de çıtır çıtır sesler geliyor. Sizce ne olabilir? Ne yapmaliyim?
+ klana alım yapıyoruz, kalıcı arkadaşları beklerim. Klan adı Thechosenone.
evet beyler yorumlarınızı bekliyorum..
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi, yurtta ethernet ile internete bağlanabiliyoruz, fakat ben teli ve tabletide yurt internetinden kullanmak istiyorum. Bu konuda nasıl bir cihaz almalııyım. Wifi modemler işimi görür mü yoksa acces point mi almalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.
hocam bundan 1 yıl kadar önce bi oyun indirmiştim. tabi ozamanlar tel jbliydi. o yüzden satın alınan listesindede yok. bulmama yardım ederseniz sevinirim. oyun uzayda geçiyor. diğer gezegenleri içinize alarak, uzaydaki en büyük kütle olmaya çalışıyorsunuz. ayrıca oyunun müzikleride harikaydı. var mı böyle bir uygulama bilen, duyan?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 276
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 14.977 (Bu ay: 152)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.