H

Teğmen
23 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar, netbook um için (Samsung N150-JP0WTR NETBOOK) 4gb lık MMC kart arıyorum readyboost için.. Netbookun ram i 2gb, abim readyboost için en uygun 4 gb lık olur diyor. usb bellek istemiyorum. Sd girişini hiç kullanmadığım için mmc kart istiyorum sd kart girişi touchpad ın hemen altında kalıyor. Sd kart kullanıldığında yarısı dışarda kalıyor kötü gözüküyor. Onun için mmc kart istiyorum. Nerden bulabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum...
Arkadaşlar, netbook um için (Samsung N150-JP0WTR NETBOOK) 4gb lık MMC kart arıyorum readyboost için.. Netbookun ram i 2gb, abim readyboost için en uygun 4 gb lık olur diyor. Usb bellek istemiyorum. Sd girişini hiç kullanmadığım için mmc kart istiyorum sd kart girişi touchpad ın hemen altında kalıyor. Sd kart kullanıldığında yarısı dışarda kalıyor kötü gözüküyor. Onun için mmc kart istiyorum. Nerden bulabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum...
Merhaba 1.5 dci kullanıcısı arkadaşlar;

Hepimizin bir forum başlığı altında toplanması ve paylaşımlarımızı daha kolay yapabilmemiz için bu konuyu açmış bulunuyorum. Burada yakıt tüketimi, bakımları, parça sorunları, hangi akaryakıt firmasının daha verimli olduğu, vites geçişleri, otomatik vitesi hakkındaki yorumları, max hızları, yenilikleri, performansı, hangi modelde daha verimli çalıştığı hakkında bilgilerimizi paylaşabiliriz. Diğer araç sahipleride bizlere katılabilir, sorular sorabilir, görüşlerini bildirebilirler. Ancak 1,5 Dci hakkında olduğu unutulmamalı..
1,5 Dci motorun 65, 70, 75, 80, 82, 85, 86, 100, 105, 106, 110 hp li seçenekleri bulunmaktadır.

Tr’ de 1,5 dci motorunun bulunduğu modeller:
RENAULT Symbol, Clio, Clio Grandtour, Fluence, Megane Sedan, Megane HB, Megane Sport Tourer, Megane Coupe, Grand Scenic, Grand Modus, Laguna, Laguna Coupe, Latitude, Kangoo.
DACIA Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway, Duster, Logan Van, Logan Pick-up.
NISSAN Qashqai, Juke, Micra, Note.
Arkadaşlar bugün itibariyle Ankara'da motorine 6 kuruş zam geldi. İnternet ten fiyatları inceliyim derken shell in sitesinde fiyatı biraz daha uygun, kırsal motorin olmayan bir yakıt gördüm. Adı FuelSave diesel. Net te bu yakıtın bir depoda 1Litre tasarruflu olduğuda yazıyor. Bu yakıtın Shell V-power diesel den farkını kullananlardan ve bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum...
http://www.shell.com.tr/home/content/tur/products_services/on_the_road/fuels/fuelsave_tpkg/diesel/
Arkadaşlar bugün itibariyle Ankara'da motorine 6 kuruş zam geldi. İnternet ten fiyatları inceliyim derken shell in sitesinde fiyatı biraz daha uygun, kırsal motorin olmayan bir yakıt gördüm. Adı FuelSave diesel. Net te bu yakıtın bir depoda 1Litre tasarruflu olduğuda yazıyor. Bu yakıtın Shell V-power diesel den farkını kullananlardan ve bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 246
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 34.450 (Bu ay: 174)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.