Teğmen
21 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, kaykaya başlamayı çok istiyorum, kaykayla ilgilenen birkaç arkadaşım var fakat fiziğim uygun mu bilemiyorum.
Boyum:187
Kilom:90
Arkadaşlarım kaykay seni taşımaz, bu kiloyla asla olmaz falan diyorlar. Sizce mümkün mü?
Az önce steamden cs go satın aldım ceptparacard kullanarak sorunsuz çalıştı !
Merhaba arkadaşlar Paint kullanan bir grafiker olarak cr.ack kullanmayı bırakıp lisans satın aldım,vicdanım rahat.İyi yapmış mıyım ?
Merhaba arkadaşlar Google Adwords'de günlük bütçem 15 TL olmasına rağmen maliyet 40+ tl gözüküyor.Sorun ne olabilir acaba?
SS:
Progamerstr.Com
Merhaba arkadaşlar,bugün OverGame'den MB Collection satın aldım fakat sorun şu ki serial geçersiz.Bende daha önceden 1 Warband ve Fire and Sword vardı,bu yüzden kurulumu yapamadan direkt oyna diyordu fakat ben Napoleonic Wars istiyordum.Oyuhnları kaldırdım fakat yine de serial geçersiz kodu alıyorum.
Merhaba arkadaşlar,elimde komşunun çöpünden aldığım tüplü tv var
Arızasının ne olduğunu sorduğumda ise bana mutfağa taşırken yere düşürdüğünü,sonra da çalışmadığını söyledi.
İçini açtım,ama pek bir şey anlamadım.Başta sırf ekranını kullanırım PC'yi arada bağlarım falan dedim,ama nasıl yapacağımı anlayamadım.Şimdi buradan arızasının ne olduğunu söyleyebilir misiniz?

Not:Fişe takığ açmaya çalışınca hiç bir şey olmuyor,güç kaynağında sorun olabilir mi acaba?PSU gibi bir şey aradım bulamadım.
Merhaba , bir tane site kurdum (Joomla tabanlı) ve buna JA_Sanidine_ii temasını yükledim.Beraberinde gelen slideshow modülünü kuramıyorum ama.Kurduğumda böyle oluyorwww.progamerstr.com
Bunu nasıl düzeltirim ?
Arkadaşlar hani sitenin üstünde olur ya mesela burda DH yazıyor o nasıl yapılır ?
Hakkında
Meslek: Web Tasarımcı
İlgi Alanları: iOS,PC Oyunları,Web Tasarım
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Steam
arsan_sa
TV
Philips
Ses Sistemi
Fender Frontman 10G
Xbox Live GamerTag
arsan_sa
Game Center
arsanica
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 210
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 14.631 (Bu ay: 238)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.