Er
13 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
361740 Gün Cezalı
357412 gün 10 s. 32 dk. kaldı
Gönderileri
Uzun zamandır Cm 2010 oynuyordum ama 2 gündür Fm 2010 oynayınca aradaki farkı anlayıp ben de Fm'ye geçtim . Zaten Cm'yi de Fm 2010 'u bulamadığım için oynamıştım . Evet şimdi geçelim Göztepe'yi seçme nedenime .
Öncelikle ben de birçok arkadaş gibi Manager oyunlarında küçük takımlarla başlamayı seviyorum . Türk Liglerde başlamamın sebebi ise , Son 10 yılda Türkiye Ligindeki gelmiş geçmiş birçok oyuncuyu çok yakından tanıyor olmam . Göztepe de sempatizanı olduğum bir takım olduğu için onla başlıyorum . Tabiki sizden gelecek yardımları da bekliyorum . Veri Tabanım 10.3 . Kulübün geçmişinden başarısından felan bahsetmeyi sevmem . Direk kariyere geçelim . Ayrıca takip edildiği sürece kariyeri sürdüreceğim . Başlıyorum .

Hazırlık Maçlarımız :

Transferlerimiz :

Tam 2 saattir Transferler ve Hazırlık Maçlarıyla boğuştum . Genç oyuncular yerine Tecrübeli oyunculara yöneldim . Önceden de dediğim gibi Ligde eskiden top oynamış oyuncuları yakından takip ediyorum . Mesela Erman Güraçar Trabzon'dayken çok iyi bir stoperdi . Batista 2002-2003 sezonunda Galatasaray'ın en iyilerindendi . Serdar Topraktepe Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğunda önemli yeri vardı . Aynı şekilde Berkant'ta çok iyi bir forvetti . Fazlı'yı anlatmama gerek yok zaten . Malatyaspor'un efsane forveti . Bilmeyenler için şöyle tanımlayabilirim ; Galatasaray'ın Hakan Şükürü'ydü . Yaptığımız bu transferlerle sezona iyi başlamayı düşünüyoruz .

Bu da Kategori Grubumuz :

Bilmeyenler olabilir nasıl Bank Asya'ya çıkacağımızı anlatayım o yüzden . Şimdi aynen bu şekilde 4 tane grup var . Bu gruplarda ilk 2'ye giren takım Yükselme Gruplarına kalıyor ve toplam 8 takım yükselme gruplarında mücadelesine devam ediyor . Ve bu 8 takımdan 1.-2. direkt , 3.-4.-5.-6.'da Play-Off oynayarak aralarından birisi 1. ve 2. ile beraber Bank Asya'ya çıkıyor . İşimiz zor . Ve artık sezona başlıyoruz.
Gün geçtikçe kanat transferi ümidim azalıyor . Artık Hazard'ın gelmeyeceği kesin gibi . Krasic de bir umut var ama belli de değil . Sanıyorum yönetim son bir forvet transferi yapıp transferi noktalayacak . Ve sağ kanat Özer ve Kazım'a emanet olacak . Geçen seneye göre kazancımız Stoch gibi harika bir genç yeteneğe ve (alacağımız forvete göre) iyi bir forvete sahip olacağız . Sizler neler düşünüyorsunuz ?
Hakkında
Forum İmzası:

2-Diego Lugano | 27-Andre Santos | 5-Emre Belözoğlu | 20-Özer Hurmacı | 11-Miroslav Stoch | 10-Alex De Souza
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 45
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.469 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.