Teğmen
10 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler division oynamak müşterek görev tamamlamak için yardımlaşalım dinimiz cihad dini new yorku temizleyelim virüslü kafirlerden :D
uplay: cihatemre61
origin: tsbrainiac
steam: cihatemre61

hadi bekliyorum level 13
arkadaşlar konu uzun ve resimle anlatldıgı ıcın bura yazmayı tercıh etmedım bır word dosyasına yazdım size zahmet bakıp yarıdm edermısınız hayati önem arz etmekte yardım edene Allah ıkı cıhanda da yardım etsın
http://www.dosya.tc/server6/eqn9iz/bcdboot_hatasi_cihat_emre.rar.html
arkadaşlar sistem topladım ıkı tane sandısk 128 gb lık ssd var nasıl bunları raıd 0 yapıcam anakart asus ımpact ıv
arkadaşlar asus ımpact iv anakartım var bunun uzerınden kendı ses kartı cıktı taktım tvye ses alamıyorum ne yapmamlazım hdmı den ses gelmyomu ne sacma ıstır bu ya ses kartı yuzunden ses alamıyorum ironı resmen
beyler oncelıkle selam amd a10 7850 k lı bı sıstem kurucam ve bu anakartı almak ısıtyorum lakın ulkemızde yok sorum su amazonda satılmakta bunu alsam gumrukte kalırmı veya amazondan alısverıs yapmanın ıncelıklerı nedır yanı gonderırlermı ulkemıze ayrıca bu anakartın muadılı varmı ulkemızde hdmı cıkısı olması sart cunku ulkemızdekılerde ben goremedım ve vatan pc de yok yardım edın pls
arkadaşlar wordde tez yazdım ama sayfa numaralandırma yapamıyorum allah rızası için aşşadaki sayfaları numaralandırırmısınız lütfen

http://www.dosya.tc/server22/Wd5xxG/TezGosterd_zenleme_devi.docx.html

yarın teslım etmem lazım

google nıye bakmadın demeyın yapamadım galıba benım worrde sorun var beyler cok zor durum yardım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 155
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.578 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 275 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.