@Nihat Doğan 
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
onbaşı
"onbaşı": Geleneksel rütbe sistemi koşulları geçerlidir.
Diğer rütbeleri gör

Onbaşı
19 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
361747 Gün Cezalı
356707 gün 9 s. 19 dk. kaldı
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İmzası:
televizyonda çıkıyorsun.. nooldu!? ibrahim abi ibrahimmi oldu!? bakıın.. burası çok önemli.. sen zaten, sen zaten bizi, burada hiçbi zaman buraya almamışsın.. fırsatınıda buldunya, fırsatınıda buldunya, frısatını.. o biliyor fırsatını, fırsatınıda buldunya.. aman evladım hadi hadi aman evladım.. bakın, bakın.. eyer şunu açık ve net söylüyorum, şunu açık ve net söylüyorum.. bu sektörde veya sektör dışında, bu sektörde veya sektör dışında.. buradan açık açık söylüyorum, ve diyorumki.. hiçbir allahın kulu.. bakın burdan söylüyorum.. hangi kameraya? hiçbir allahın kulu.. bana.. bırakın hele yüzyüze, yüzyüze bırakın, o face to face diyorumya.. geçtim onu..
Hakkımda:
televizyonda çıkıyorsun, nooldu? ibrahim abi ibrahimmi oldu? bakıın, burası çok önemli, sen zaten, sen zaten bizi, burada hiçbi zaman buraya almamışsın, fırsatınıda buldunya, fırsatınıda buldunya, frısatını, o biliyor fırsatını, fırsatınıda buldunya, aman evladım hadi hadi aman evladım, bakın, bakın, eyer şunu açık ve net söylüyorum, şunu açık ve net söylüyorum, bu sektörde veya sektör dışında, bu sektörde veya sektör dışında, buradan açık açık söylüyorum, ve diyorumki, hiçbir allahın kulu, bakın burdan söylüyorum, hangi kameraya? hiçbir allahın kulu, bana, bırakın hele yüzyüze, yüzyüze bırakın, o face to face diyorumya, geçtim onu, beni 70 milyon insanın önüne sen ruhsuzsun, gerizekalısın, adammısın diyemez, eğer ruhlarımızı ortaya koyacaksak, senin ve benim ruhum ortaya gelecekse, allahımın üstüne yemin ederimki senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 660
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 1.606 (Bu ay: 55)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.