M

Çavuş
08 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu Varitörün üzerinde ki sayılar neyi ifade ediyor. 14mm 471k mi oluyor. 120 nedir yardım ediniz.

arkadaşlar monitörün oc sini açıp 165 hz ye aldığımda ekran kartı yükebiniyor.Sürekli yükte çalışıyor. Sorun nedir?

Merhabalar;
Pubg oyununu başlattığım zaman bir pencere açılıyor oyun başlar gibi ve daha sonra hızlı bir şekilde masaüstüne atıyor.Masaüstüne attığı esnada Saatin yanında bulunan nvidia simgesi ses driver simgesi ve anakartımın aisuite yazılımı simgesi kapanıyor. Bu esnada oyun açılmaya devam ediyor.Oyun içinde iken sadece nvidia alt - z kombinasyonu açılmıyor.Seste felan bir sorun olmuyor.
Ekran kartını kaldırıp yeniden yüklediğimde geçici olarak sadece bir kaç kez başlatınca direk oyunu başlatıyor sorunsuz bir biçimde.Daha sonra yine yukarıda yazdığım gibi sorun devam ediyor.Arka planda çalışan bir çok şeyi iptal ettim ve devre dışı bıraktım yine aynı.(virüs programı ,Msi After vs vs )

Sistemim i7 7700k + asus 1080 ti +32 ram + z270 asus code vs vs...
https://www.youtube.com/watch?v=I2Zx7AFRdFs

umarım begenirsiniz iyi seyirler.
arkadaşlar z170 pro gaming anakarttan maxsimus code ıx z270 anakarta geçtim.Benim ses ten yana şikayetim var.Z170 ile pubg de sesleri felan çok iyi almaktaydım.Ses arayüzünden eko ayarlarını sona çekiyordum.Sesi de max 40 da kullanabiliyordum.Fakat z270 den bu sesi alamıyorum.Driverleri felan yüklü arayüz programlar sonicstudio felan hepsi yüklü.Fakat oyunda ayak sesleri az gelmekte müzik vs diğer videolarda sorun yok.Bunu nasıl çözebilirim.
costum sıvı sogutma yaptım.6700k 4.6hz (1.35v) de boşta 35-50 derecelerde geziyor. SAdece Pubg oynuyorum 60-75 arası geziyor sıcaklık.oda sıcaklığı yazın etkisi ile de fazla sıcak tahimini 30 derece felan.Bu değerler normal mi sizce.
son gelen güncelleme ile oyunlara uygulanan filitre artık yok.Ben mi yok genel olarak mı yok ?
2 adet 980gtx var sanki sli çalışmıyor gibi bir izlenim var yada öyle şüphe etmekteyim nvidia ayarları bu şekilde...

[simage]
[/simage]
Hakkında
Forum İmzası:
Asus maximus code ıx z270/i7 7700k 4.8/Asus rog strix 1080ti oc/Gskill neo 32 gb ddr4 3600 hz/samsung 960 evo 250 gb/Logitech g402/Asus tuf 27 165 hz /Costum sıvı sogutma çift radyatör.
Forum İkinci El İmzası:
yerimiz mekanımız belli.çok dolandırıldık ama biz yapmadık.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Steam
MURTAZA2300
Notebook
Acer
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 110
İkinci El Bölümü Mesajları: 53
Konularının görüntülenme sayısı: 4.969 (Bu ay: 211)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Bilgisayar ve Donanımları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.