S

Teğmen
05 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selam arkadaşlar

MU Online'a yeni başladım Webzen üzerinden. Dark Wizard ile oynuyorum. karakterimi en iyi şekilde nasıl geliştirebilirim? Neye ne kadar basmalıyım gibi verebileceğiniz tavsiyeler var mıdır?

Selamlar. Benim yeni aldigim kasa Pc ile ilgili bir sorunum var. Bilgisayar bir sure bosta durduktan sonra kullanmaya basladigimda veya gunluk kullanim esnasinda (oyun oynamak disinda yapilan rutin isler gibi) bir anda donuyor ve 1 saniye sonra calismaya devam ediyor. Bu esnada da kasanin icinde bi fanin calisma sesini duyuyorum yeni baslamis gibi calismaya. Ancak oyun esnasinda boyle bir sorunum yok. Anakart ve kasayi garantiye gondermistim ve degistirdiler ancak sorun halen var. Sorunun kaynagini nasil tespit edebilirim? Herhangi bir test programi vs biliyor musunuz?

Selamlar

Konuda bahsi geçen tabletim için SD kart arayışlarındayım ancak çok anlamıyorum. Çeşitleri varmış sanırım microsd, microsdhc gibi. Bir de sanırım tabletin hızıyla kartın hızı arasında çok bir fark olmaması lazımmış diyenler var. Bana bu tablet için uygun kart önerebilir misiniz rica etsem?
Selam arkadaşlar

Elimde başlıkta da belirttiğim gibi Hometech T100 marka tablet var. kart girişi yerinde TF yazıyor. Bu tablet için hafıza kartı almak istiyorum ancak yanlış bişey almamak adına buna hangi hafıza kartı uyar söyleyebilir misiniz rica etsem?
Merhaba

Yeni bir pc aldım. asus gaming anakart, nvidia GTX 1060 6gb ekran kartı ve i7 işlemcim var. Oyun bilgisayarı yaptım kendime ancak şöyle bir sorunum var. Bilgisayarım televizyona bağlı HDMI kablosuyla ve masaüstünde fareyi hareket ettirirken bile belki milisaniye düzeyinde gecikme yaşıyorum. televizyonum LG 32LM611S. TV'yi oyun moduna da aldım. Sorun ne olabilir? Acaba HDMI kablosuyla mı alakalı yoksa direk TV ye bağlamak mı yanlış?
Merhabalar

2007 yılında toplama bir bilgisayar almıştım. Asus P5B anakart, intel core2duo işlemcili 2GB RAM'i olan bir PC. Üzerinde NVIDIA Geforce 9800GT model bir ekran kartı vardı ancak bozuldu. Aynısından da artık üretilmiyor sanırım. Ben bunun yerine aynı ayarda hangi ekran kartını alabilirim?
Selamlar

Excelde haftalık çalışma düzeninde excel'in her kişiyi bir güne otomatik olarak dağıtmasını yapmak istiyordum. Konu hakkında bilgi sahibi olan kimse var mıdır yardımcı olabilecek?
Merhaba arkadaşlar

Evde Turkcell Superonline dan aldığım huawei hg255s marka modemim var. Bu modem üzerinden bağlı bulunan bilgisayarların hangi sitelere giriş yaptığını görebilmem mümkün mü? Herhangi bir Windows server kullanmıyorum. Modem üzerinde hangi IP lere giriş yapılmış veya bi third party yazılım kullanarak görebilir miyim?
Merhaba

Windows 10 kurulu bilgisayarım var. açılış şifresini girdiğim anda makine kendini baştan başlatıyor. Bunun çözümü nedir?
Selamlar

Outlook 2013 kullanıyorum. Bir zamandan sonra yeni mail gelince sağda çıkan pencere artık çıkmamaya başladı. Ayarlardan girip baktığımda ise onu aktifleştirme seçeneği greyout olmuş. Bunu kullanıcı bilgisayarı üzerinden geri getirmenin bir yolu var mı yoksa tek seçenek sunucu tarafından mı yapılmalı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 184
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 81.987 (Bu ay: 105)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.