B

Er
01 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

2.2 versiyon makinem var ve CFW için 4.5'e güncelleyecek oyun kartı arıyorum.
Elinizde 4.5 oyun varsa eğer bana satabilirmisiniz, ya da sadece güncelleme yapabilmem için ödünç verebilirmisiniz?

Teşekkürler!

Bora
General Mobile Discovery aldım iki hafta önce. 3 tane sorum hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

1. Aldıktan sonra ekranın orta kısmında beyaz leke olduğunu fark ettim, ölü piksel değil ama 2-3 mm civarında bir alan normal yüzeye göre daha parlak. Çok dert etmiyordum ama satarken sorun olabileceği için teknik servise gideyim dedim. Bu sorunu ölü piksel gibi kabul edip ekranı değiştiriyorlar mı, bir bilginiz var mı?

2. BEATS gibi büyük kulaklıklarım var. Ses ortayı geçtiğinde kalitesi çok kötü oluyor ve hatta dinlemez hale geliyor. Bu telefonuma özel bir sorun mu, yoksa genel bir problemle mi ilgili anlayamadım. Büyük kulaklıkla aynı problemi yaşıyor musunuz?

3. Daha önce iphone kullanıyordum; facebook ve instagramda aşağıya doğru kaydırma yaparken ekran hiç takılmadan kayıyordu ancak bu telefonda çok küçük takılmalar oluyor. İşlemcisi kuvvetli böyle bir telefonda şaşırdım duruma, bu durum android telefonların genelinde mi var?

Teşekkürler,

Bora
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 8.067 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.