Yüzbaşı
25 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba;

Benim Hp Omni 27et model Allinone bilgiayarım var. Klavye ve mouse set halinde bilgisayar ile verildi ve gayet güzeldi. Taki mouse arızalanana kadar. Şimdi yeni bir mouse alacağım fakat set halinde olduğu için alacağım mouse set uyum sağlar mı? yada uyum sağlamaz ise uyumlu olan mouseyi nasıl almalıyım?
http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=c03232225
Arkadaşlar merhaba, İlk önce İOS8 herkese hayırlı olsun.

Ben bir uygulama ile ilgili sıkıntı yaşadım dün benim için biraz sıkıcı geçti ve sorunun çözümünü bulamadım.

Olay şu; Daha önce IOS7 de Arkadaşları Bul (Find My Friends) uygulamasını kullanıyordum. IOS8 güncellemeden sonra uygulamanın simgesinin olmadığını gördüm. Yüklemek için AppStore girdim fakat uygulama yüklü görünüyor ve normal çalışıyor. Defalarca kaldırıp yüklemeyi denedim. Yükleme işlemi masa üstüne geliyor fakat yükleme bitince hop! kayboluyor. Spotligt aramasında yok. Tüm ayarları normal çalışıyor. Uygulamada çalışıyor ama simge yok.

Denediğim çözümler;
-Diğer arakadaşımda normal çalışıyor simge var.
-Hard reset restore vs. yaptım komple yeniden kurdum yedekledim. Her aşamada aynı hatayı aldım.
-Yeni bir App Şifresi aldım aynı...

Not: Daha önce bağımsız bir uygulama iken, şimdi iCloud ile birlşemiş sanırım. Açarak yükledim, kapadım yükledim nafile..

iPhone5

Yardımlarınızı Bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
Revize edilmiş mesaj
Arkadaşlar merhaba;

Daha önce Xp kullanıyordum ve hangi klasörün üstüne gelip paylaş desem Popcordan klasörü görüp içindekileri oynatıyordum. Şimdi yeni bir bilgisayar aldım Win 7 kurulu ve ben paylaşıma açtığım halde klasörleri göremiyorum. Ev grubu diye bir paylaşım şekli var o şekilde açmayı denedim Popcorn dosyaları farklı bir şekilde gördü hatta müzkleri ve resimleri oynattı fakat mkv dosyalarını oynatmıyor. Bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim. Saygılar.
Arkadaşlar Merhaba;

Ben Popcorn Hour A110 kullanıyorum ve aynı cihazla aktif olarak torrent inriyorum. Benim çok araştırıp bulamadığım bir sorunum var.
Zamunda ve The Pirate Bay gibi magnet(mıknatıs) link kullanan sitelerden pc dışında Popcorn gibi torrent arayüzü olan NMT cihazları ile indirme nasıl yapılıyor.
Cevap için şimdiden teşekkür ederim.
Hakkında
Forum İmzası:
2012 Civic Elegance (Tam donanım) Otomatik Beyaz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 304
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.640 (Bu ay: 96)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.