G

Teğmen
13 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 90 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yarın Philips pfs8109 modelini alacağım.Epey araştırdım.Özellikle siyah seviyesindeki başarıdan dolayı 8007 modelinde olduğu gibi yine philips modelini tercih edeceğim.Şu an kullandığım televizyon philips 40 inç 8007 modeli.Daha büyük odaya geçmem nedeniyle alınacak.Fakat sorunum şu 48 inç mi alsam 55 mi?Bir türlü karar veremedim 55 fazla büyük olur gibime geliyor.Odamda maksimum izleme mesafem 4m civarı.Siz ne önerirsiniz , tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaşlar bu ssd yi almayı düşünüyorum.Nasıldır sizce kullananlar var mı? Bu fiyat aralığında daha iyi ssd öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.Çok kararsız kaldım çünkü.

http://www.hizlial.com/team-dark-s3-l3-120gb-550-450mbsn-25-sata3-ssd-senkron-nand-tmssds3l3dark120g/10325667
Bugün ford fusion marka aracımı çeşitli şikayetlerle servise götürdüm.Arabadan kavrama sırasında ses geldiğini ve abs ışığının yandığını söyledim.Onlarda muhtemelen arka tekerlekdeki sensörlerin kopduğunu ve lastiğe temas etdiğini söylediler,abs ışığı için.Ben sonra aracı bırakıp eve geldim.Bana geri dönüş yapdıklarında sensör için 300tl gibi bir rakam söylediler.Debriyaj balatasınında değişmesi gerekdiği fakat şu an için önemli bir durum olmadığını söylediler.

Buraya kadar herşey normal , bir sonraki aramalarında ise balatanın tamamen bittiğini arabanın yürüyemiyeceğini söylediler ve sadece debriyaj seti için 1100 tl gibi bir rakam istediler. Bende yaptırmak istemediğimi söyledim malum dışardaki fiyatlarla arasında dağlar var ama onlarda inatla aracın haraket etmediğini balatanın bittiğini burada değiştirileceğini söylediler.Şimdi sizden fikir ve yardım bekliyorum arkadaşlar ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.
Arkadaşlar bu klavyeyi yeni aldım forumdan.Hiç bir sorun yok gibiydi taki fifa oynamaya başlıyıncaya kadar farkettim ki yön tuşları ile birlikde e tuşu yada s tuşuna basılmıyor.Yani 2 yön tuşuna basarsam e yada s tuşuna bassam bile hiç bir tepki vermiyor.Bunun nedeni nedir bilen varsa lütfen yardımcı olsun...
Arkadaşlar sistemim imzadaki gibi.Fakat benim sorunum şu ben hiç bi oyunda istediğim performansı alamıyorum.Çözünürlük 1680x1050 olmasına rağmen fps ler düşük.Düşük dediğim mesela hemen hemn aynı sistemli ama amd 965 yada 955 li bi sistemle aynı değerleri alıyorum.İ5 2500k iyi dedik o kadar para verdik deymez miydi acaba?Yoksa sorun bende mi yardım lütfen
Arkadaşlar sistemin bütün parçalarını aldım işlemci 2500k.Şimdi bir tek anakart kaldı.Onuda asus p867 m pro almayı düşünüyorum.B3 revizyonda bile sorun yaşayanlar var acaba ne yapmalıyım, alsam sorun çıkar mı?
Arkadaşlar ben yeni sistem topluyorum anakartı muhtemelen msi 870a fuzion alıcam.http://www.vatanbilgisayar.com/gskill-f3-10666cl7d-4gbxh-4gb-(2x2gb)-ripjawsx-ddr3-1333mhz-cl7-1.5v-dual-kit-ram/productdetails.aspx?I_ID=51951 bu ramleri aldım ama amd ye uyar mı bilmiyorum.Ramlerde p67 yonga seti yazıyor yardımcı olursanz sevinirim ramlerin kutusunu daha açmadım değişim yapıcam olmadı.
Arkadaşlar dün 4gb (2x2) ddr2 800mhz hi level ram aldım.Sorunum ise cpu-z programında cl lerin 6-6-6-18 gibi değerleri göstermesi.Biosdan değiştirmeye çalışıyorum ama olmuyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben 2 ay önce laptop arızalandığı için servise verdim.30 iş günü içinde yapamadılar.Değişim istedim şimdide bir ay geçti hiç ses seda yok ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hakkında
Meslek: Eletrik Elektronik Mühendisi
Forum İmzası:
İntel i5 2500k+Silverstone AR01,Asus P8P67 M-Pro,Asus hd 7970 directcu ii top,2x4gb 1600mhz cl9 Corsair Vengeance ,WD 640GB Caviar Blue+Seagate Barracuda 7200.12 1TB,Cooler Master HAF 922,Xigmatek NRP-PC 700W,Logitech X-210,Samsung S23A550h,Asus 2014L1T DVD RW,Microsoft X5 mouse+aerocool strikex xpad,TTesports challenger pro klavye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 249
İkinci El Bölümü Mesajları: 117
Konularının görüntülenme sayısı: 32.212 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.