K

Çavuş
28 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bedava alan adı almak istiyorsunuz ama paranız mı yok yada internetten alışveriş yapmakta tedirgin misiniz ??? O zaman işte bu site tam size göre hemen üye olun bedava ücretsiz alan adınızı yani hostingerinizi alın

http://api.hostinger.web.tr/redir/4380291
Bedava alan adı almak istiyorsunuz ama paranız mı yok yada internetten alışveriş yapmakta tedirgin misiniz ??? O zaman işte bu site tam size göre hemen üye olun alan adınızı yani hostingerinizi alın 8)

http://api.hostinger.web.tr/redir/4380291
Android sözlük yapıcam ilk kodlamalar nasıl olacak bir yardım eder misiniz? Eclipse programı var bende
Android sözlük yapmaya çalışıyorum. Dizayn filan hrşey tamamda text dosyasının nasıl atacagım bu prgramın içine ? Eclipse programıyla yazıyorum . Lütfen arkadaşlar çok çaresizim yardım edin
Wireless ağıma denenen şifreleri nasıl görebilirim wireless ağ yönetim programı var mı bunun için ??????
Lütfen Yardım Edin İktisat AÖF pdf Kitapları lazım.Arıyorum arıyorum bulamıyorum bulsam tablete kaydedip tablette çalışıcam.Lütfen birisinin elinde varsa yollayabilir mi?
ISPARTA HUKUK YALOVADAN KAT KAT İYİDİR.TABİ EVİ YALOVADA OLANLAR VEYA YAKIN OLANLAR YALOVA HUKUK U YAZMALI
Artık elini sallasan hukukcuya çarpıyor.Bir çok eğitim vakfıda hukuk bölümü açmaya başladı. Ortalık hukukcudan geçilmeyecek o yüzden hukuk isteyenler bir kere pdr bölümünü düşünsünler.
Pdr bölünün önü çok açık.Hukuk mühendislik gibi etiket meslek, bitirince hayallerin pırr diye uçuyor gerçeklerle yüzleşiyorsun
çok zenginse ailesi, çevresi sağlamsa hukuk bitirir büro açar çevrenin tüm davalarına bakar işini görür ama değilse şayet bence pdr i bir düşünmenizde yarar var, adamlar 70lerle atanıyor çok fazla yerde olmadığı için mezun sayısı fazla değil, maaşları tatmin edici ve alımı iyi.

İllada hukuk diyorsanız BENİM Bİ ARKADSIM HAKİMLİK MÜLAKATINDAN 3 CÜ KEZ ELENDİ...BUNLARADA HAZIRLIKLI OLun... ,

Allah gönlünüzde ne varsa onu versin
Hukuk fakültelerindeki kontenjan artışı mesela 19 binle alan bir yeri 22 binlere geriletir mi? Tahminlerinizi yazarsanız sevinirim
ben oyun serverı aaçtım ama o oyuna kayıt olunacak siteyi yapamadım yardım lütfeen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 45
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.336 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.